Klub ,,Dekada’’

Opinie o Klub ,,Dekada’’

radek

Jak poprzednik polecam omijać ten klub. Podejrzany typ z "wygoloną głową" zaatakował mnie, naubliżał używając niecenzuralnych słów. Oczywiście osoba wykonująca ten czyn czuła się bezkarna będąc w wyraźnej komitywie z ochroną klubu, która na skinienie palcem pojawiła się i mnie wyrzuciła, słuchając jedynie argumentów jednej tej agresywnej strony. Wypadało tylko wezwać policję na miejsce. Nikomu nie polecam tego miejsca, nie zostawię tam więcej ani jednej złotówki. Będę odradzał to miejsce wszystkim znajomym. Poza tym muzyka słaba, oklepana, marnie zremiksowana, można usnąć na parkiecie

Annon

Jeżeli zależy ci na miłej atmosferze w pracy oraz miłych współpracownikach którzy będą cię dobrze traktowali, pracy na fajnym profesjonalnym sprzęcie, napiwkach to jest to miejsce którego powinieneś unikać. W paru miejscach się pracowało ale jeszcze nigdy w takim kwasie. Zarobki to 10zlh ani dużo ani malo, umowa zlecenie. Dostateczny za rozsadnych menago

matteo

10 masz do reki za godzine a z napiwkami nie mam pojecia

ktoś

Bez przesady olo. Nie zwalniają nie wiadomo z jakich przyczyn . tak na prawdę zwalniają za kradzież, nieuzasadnioną nieobecność, świrowanie na kasie i tyle. Fakt, płaca jak na taki klub to porażka! 9 zł/h bez tipów, bo tipy dostaje tylko kelnerka czy barman. Ale wtedy dostają mniejszą stawkę godzinową. Poza tym, każdy z nich odpowiada za klienta. Jak klient zamówi i nie zapłaci, to oni z własnej kieszeni lecą- porażka dla właścicieli, bo od czegoś mają ten monitoring i ochronę tak??? Poza tym trzeba się narobić, ale normalne w takiej pracy. Jeśli się nie nadajesz, albo liczysz na to, że poobijasz sie po kątach to nie przychodź w ogóle tu pracować.

olo

nie wyobrażajcie sobie że długo tam popracujecie zwolnią was w najmniej odpowiednim momencie z bliżej nie określonych przyczyn wymagają cudów sprzęt na jakim trzeba pracować miałem parę lat temu jako sprzęt awaryjny

Jacek
@olo 21.11.2009, 02:30

Nie polecam klubu Dekada, Przez ponad 10 lat byłem stałym klientem Dekady. Po wczorajszym incydencie nigdy więcej moja stopa nie przekroczy progu tego klubu. Wczoraj wybraliśmy się z żona oraz grupą znajomych do tego klubu zachęceni mailem z zaproszeniem, jakie przyszło na moją skrzynkę. Przed klubem pani selekcjonerka oraz tępak (celowo użyłem tego słowa), prostak bramkarz stwierdzili, że nie mamy rezerwacji i nie zostaniemy wpuszczeni. Już kiedyś miałem w tym klubie podobną historię. Wtedy szefostwo klubu oficjalnie przeprosiło mnie za taki incydent. Machnąłem wtedy ręką. Ale teraz obiecałem sobie, że takiego chamstwa nie odpuszczę! Wszem i wobec będę odradzać ten klub. Mam 46 lat. Wczoraj zostałem upokorzony przez tępaka bramkarze, który mając odrobinę władzy w swoich rękach chciał pokazać kto rządzi. Śmieszne to wszystko. Ostatecznie trafiliśmy całą grupą do konkurencyjnego klubu Enklawa. Tam udało się wykupić lożę (mimo, że było już po godzinie 23, a wcześniej nie robiliśmy żadnej rezerwacji) i bawiliśmy się dobrze do samego końca. Widocznie klub Dekada nastawia się teraz na młodych studentów, a starsi dojrzali ludzie nie są mile widziani w tym klubie. Szkoda ... Ale taka jest prawda, że bramkarze i selekcjonerka zamiast być wizytówką klubu, robią wszystko aby porządni ludzie nie odwiedzali tego klubu. Klub powinien napisać na stronie internetowej, że osoby po 40-tce nie będą wpuszczane, to przynajmniej nikt z mojego rocznika nie traciłby czas. I byłoby wszystko jasne. Tak więc zdecydowanie NIE POLECAM tego klubu.

Zostaw opinię o Klub ,,Dekada’’ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub ,,Dekada’’