AGIS Fire & Security Sp. z o.o.

Opinie o AGIS Fire & Security Sp. z o.o.

Karolina

@nna jaka jest Twoja opinia na temat AGIS Fire & Security Sp. z o.o. jako pracodawcy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie są według Ciebie mocne strony tego pracodawcy? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy? Każda dodatkowa informacja może być dla nich pomocna.

nn

hmm..... mili i pomocni - mocno napisane

@polecam a od kiedy pracujesz w tej firmie? Jestem ciekawy czy fo opinia nowozatrudnionego pracownika

polecam

Zdecydowanie polecam! Pracodawca stabilny, wyrozumiały i płaci na czas. Wykazują zainteresowanie w kwestii opini pracownika. Mili i pomocni współpracownicy.

wyrok

lepiej z nią nie współpracować zwłaszcza jak kier jest SE,rujnacja podwykonawców pewna,jest to osoba niekompetentna zarozumiała i nieugodowa

Zostaw opinię o AGIS Fire & Security Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGIS Fire & Security Sp. z o.o.