SoNa Sp. z o.o.

Koziegłówki

Opinie o SoNa Sp. z o.o.

Patrycja

Jak ocenicie prace na stanowisku specjalisty ds. wędzenia? Obecnie SoNa poszukuje konkretnej osoby na te właśnie stanowisko. Jednym z głównych wymogów jest posiadanie praktycznej wiedzy i znajomości zagadnień z zakresu obróbki technologicznej. Czy ta ta wiedza jest podczas procesu rekrutacyjnego sprawdzana?

Patrycja

@szukam wcześniej pracownicy firmy pisali o takiej kwocie ale teraz to mogło ulec zmianie bo te informacje były dodane jakiś czas temu. Ktoś wie jak jest aktualnie?

szukam

Ile zarabia u Was magazynier? wyciągnie 3000 miesięcznie? pracując 168h miesiecznie

Ktoś.

Ciekawa jestem kto zarabia te 3tysiące bo chyba nie zwykły pracownik może za dwa miesiące .Kto tam nie pracował to nie wie jak tam jest ludzie czasami nie mają wyboru i dla tego tam pracują A w szczególności są tam tylko starsze osoby bo gdzie indziej ich nie przyjmują.Prezes powinien ich szanować bo jak ich braknie to Ukraina ich nie zastąpi we wszystkim są za leniwi i wymówka że ruki czyli ręce ich bolą.Warunki są bardzo ciężkie zimno na starość reumatyzm gwarantowany .Jedna zaletą to że płacą w terminie.

Bóg

No ja też tak uważam, generalnie jeśli chodzi o 3 tysiące złotych i to netto to całkiem dobra kasa, nie ma na co narzekać tak mi się wydaje, ja tez jestem zdania, że można utrzymać siebie i rodzinę za to

Ostry

Kasa jest na czas zawsze. Nadgodziny później ale to chyba wszędzie tak jest. Kilka minusów to, że jest zimno, wszędzie "pachnie" rybą. Można się przyzwyczaić jak ktoś chce.

pracownica

Szperając po stronach go work.pl stwierdzam, że pracownicy wypisują same złe rzeczy o firmach. Jeśli ktoś ma złe doświadczenia, szybko dzieli się opinią ubarwiając często opis. Jeśli komuś dobrze w zakładzie, jakoś nie pisze o tym i nie dzieli się opinią. Dlatego te opinie nie są obiektywne.

Ask

Od początku września widnieje się ogłoszenie praca dla speccialisty ds export/import z atrakcyjną wypłatą. Czy ktoś wie coś na ten temat? Jaka ogólna atmosfera w biurze?

hehe

hehe... widzę, że "informatycy" Sony działają szybko.... najpierw negatywna opinia i od razu opinia, która ma osłabić kwestię poruszaną przez poprzednika :-) Każdemu należy życzyć powodzenia w tym zakładzie.

hehe

Kobra

poszukiwany jest magazynier ryby świeżej i pracownicy na produkcję - tyle wiem

Widzę, że trwa walka z tymi co strasznie narzekają ( i niestety piszą prawdę) a tymi co bronią ten zakład. No cóż, skoro jest tak dobrze, to czemu w Zakładzie pracuje coraz więcej obcokrajowców?? przypadek?? niestety nie, osoby z regionu nie chcą pracować w tym zakładzie, ponieważ znają o nim opinię, o zarobkach często z autopsji i w tym wypadku posiadanie certyfikatu Firma Godna Zaufania nic nie zmienia...

BYŁEMtam

To prawda praca nie jest taka zła, wcale nie jest tak zimno i wcale tak bardzo nie śmierdzi ale przełożeni i ich niewielke grono ludzi tak ci życie umili, że nie dasz rady.. bo Cie wykończa.

BYŁEMtam

Ludzie są zastraszeni przez przełożonych to co się tam dzieje to mobing..pracowałem tam to wiem trzeba tam pić i stawiać jeśli nie to cię zniszczą.znajdą na to sposób żeby cie wykończyć i zmusić do odejścia albo cie tak przedstawią u prezesa ze cie zwolni.Widziałem wiele ludzi którzy płakali bo byli psychicznie prześladowani i bali się zgłosić do właściciela.

niewolnik

warunki fatalne zimno, mokro i co najgorsze śmierdząc :)cóż nie polecam, zarobki marne praca ciężka i jeszcze trzeba być samotnym bo po pracy nadal śmierdzisz rybami :D

pracuś

Witam. W tym tygodniu najprawdopodobniej zacznę pracę na stsnowisku magazynier produkcyji i mam dość nietypowe pytanie , jeśli chodzi o smród. Jak się domyślam w środku śmierdzi rybami , ale do tego to się przyzwyczaje, lecz boję się że po powrocie do domu i po kąpieli nadal będę smierdzial rybami ... Że w wolny dzień będę chciał wyjść ze znajomymi na imprezę lecz będę cuchnal rybami . Jak to wygląda ? Może się mylę, może ciało nie będzie smierdzuec ... Proszę o odpowiedź

nowa

Jak wygląda praca na stanowisku Technologa- kontrolera jakości?? Po ile godzin się pracuje? Jaka atmosfera i wynagrodzenie?

Aldona

Nie polecam tej firmy. Atmosfera w pracy bardzo napięta, szef próbuje cały ten burdel samotnie i bezskutecznie ogarniać. Bardzo niskie zarobki, brak jakiejkolwiek szansy na rozwój osobisty, beznadziejna, wiejska atmosfera. Nie polecam a wręcz z całego serca odradzam. Chłop niech się ogarnie na starość i przestanie drzeć się na ludzi jakby byli jego własnością.

Ania

w tym zakładzie są tylko zmiany na gorsze...:d kto był mądry podziękował za współpracę i ma święty spokój od pana Marianka, bosa postkomunistycznego myślącego że chwycił sobie niewolników do ucierania mu d... i budowania jego bogactwa

michal

Powiedzcie jakie sa zmiany w tym zakladzie,czterobrygadowka?trzy zmiany czy dwie ?

FRuGo

U mojej sąsiadki mieszka kilku tych Ukraińców najlepij jakby ten prezes SONY wziął sobie ich pod swój daszek - głośni, nie mili i jeszcze STRAŻ GRANICZNA za nimi jeździ pod moim oknem co dnia . Jak tu żyć

ktosik

Z tego co ja wiem to Ukraińcy pracują jako firma zewnętrzna na umowach śmieciowych...

STCHU

Moje wrażenia z pracy w SONIE. Praca ciężka, zimno, ciasno warunki socjalne złe. Pracownicy zastraszani przez pracodawcę zwolnieniami. Płaca minimalna w granicach 1300- 1500 zł. Większość załogi stanowią pracownicy z Ukrainy. Radzę omijać tego pracodawcę. Duża rotacja pracowników.

bono

Ja się chyba jeszcze raz przyjmę ale jako Ukrainiec. Wyżywienie i mieszkanie gratis (w Miłości ciekawe ile dzieci sie tam urodzi:d ), płatne na godziny, nawet na czarno mogę zaiwaniać jak koledzy spod Lwowa.

wx

@anonim a możesz napisać jak teraz tam wyglądają zarobki????

SirHaszak

Powiedzcie mi,co to za polityka,że ukraińcy pracuje na produkcji mają na godziny i sie (usunięte przez administratora),a ja(usunięte przez administratora)jak mały samochodzik na akord!!!Jak to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest?

doris
@SirHaszak 20.12.2014 08:50

Witam.U nas w tym kraju niestety nas polaków mają za nic. Moja córka skończyła technika spedytora,kurs magazyniera,wózki widłowe,kurs komputerowy,miała praktykę w transporcie,wyrobiła książeczkę sanepidowską i ma wszystkie uprawnienia.Szukają magazyniera,urząd pracy dał jej skierowanie do pracy ale ją odrzucili bo chcą faceta,to jest dyskryminacja.Nie dali jej nawet szansy spróbować morze lepiej dała by radę jak facet.Zaproponowali jej na produkcję,to po co ta szkoła i kursy?żeby ryby patroszyć? żal!

@doris 29.01.2015 17:23

Pracuje od niedawna w sonie i podczas rozmowy o prace nie spotkałem się z żadną dyskryminacją. Warunki pracy na produkcji nie należą do łatwych (chłodno, mokro) ale daję radę. Za to wynagrodzenie jest zawsze w terminie i wcale nie najgorsze.

krystof

Pan dyr.logistyki to człowiek który się nie nadaje do pracy w tej firmie.a myśli że jest tam nie wiadomo kim.współpraca z nim to tragedia.może chce żeby pracować i świadczyć usługi za darmo.

Aaaa

Moj chłopak pracuje na magazynie i jest zadowolony. Praca 3-4 dni w tygodniu a wypłaty prawie 2tys czasem nawet więcej. Praca nie jest taka ciężka tylko trzeba mieć do niej chęci bo za to ze się nic nie robi i wieczne marudzenie chyba nigdzie nie płacą. Jedna wyda to praca w niedziele ale za to w sumie 3 inne dni w tyg wolne wiec da się przeżyć. Z wolnym tez nie ma problemu tylko trzeba być w porządku dla kierownika.

f

W dziale jakości sony ciągłe zmiany, jak tam warunki pracy?

jacek

Sona poszukuje obecnie do pracy pracowników działu jakości, może ktoś pracuje na takim stanowisku i napisze coś o pracy?

ylvis

zazwyczaj jest tak, że jeżeli wymagania ich nie są wygórowane to i niestety Twoje też niespecjalnie mogą być

damian

Właśnie szukam czegoś takiego, nie wiecie jak jest z warunkami, bo wymagań na magazyn nie mają wygórowanych, może warto?

kb

Nie polecam tej firmy, a szczególnie działu jakości. Warunki są okropne, płaca mizerna. Jak najdalej od tej firmy !

kk

Co tam w SoNie słychać?

nie ważne

Witam... I odrazu odradzam tego typu firmy!!! Ta firma jest jak [usunięte przez administratora] (osoba w mojej rodzinie tam pracuje). W sezonie.... (jako pracownik fizyczny) nie wiesz o której wrócisz, płaczesz i pracujesz (jesli nie to usłyszysz że za ciebie jest mnóstwo innych i faktycznie możesz zostać zwolniony) niby wiesz za ile pracujesz, ale jednak nie wiesz (akord). Dlaczego? nawet jeśli zarobisz a prezes [usunięte przez administratora] bedzie miał gorsze wyniki swoich przychodów, to o byle co zabiera pracownikom pieniążki. Życzę jednak zastanowienia się 1000 razy zanim podejmiecie tę pracę. A co do alkoholu, faktycznie piją! Zapach osoby wracającej z pracy... "KOSZMAR". Jedynym plusem jest fakt że płaci w terminie.

dionizja

Witam, Chciałabym się dowiedzieć ile faktycznie wynosi wynagrodzenie dla pracownika kontroli jakości. Dlaczego co 3 miesiące średnio pojawia się oferta pracy, czy te osoby same się zwalniają czy po okresie próbnym nie są zatrudniani? Proszę też napisać coś więcej o pracy na tym stanowisku. z góry dzięki:)

Jak dla mnie to nie jest zbyt dobra firma , nie idzie zarobić a trzeba się nawalić. W dodatku praktycznie same chlory (pijaki) tam pracują

Meggi

U mnie w rodzinie osoba pracuje w Sona w Koziegłowach i po prostu jest masakra. A dyrektor znad morza pożal się Boże, teraz z zegarkiem pracownikom przerwę sprawdza. Szkoda, że ludzie nie umią stamtąd odejść, tylko wszyscy, to by firma upadła.

dadada

jedno jest pewne w SoNie jest zimno, szczególnie o tej porze roku.

gość

Witam Właśnie pojawiło się ogłoszenie do tej firmy na kontrolę jakości (z tego co obserwuje to raz na 2-3 m-ce ono jest). Mówicie, że dają najniższą krajową - ludziom po studiach?, którzy 5 lat ciężko pracowali na swoje wykształcenie. Masakra!!!

W kontroli jakości praca jest specyficzna. To czy pracy jest dużo zależy od dniówki. Czasem bardzo dużo a niekiedy mało. Warunki nienajlepsze

paweł

Witam, proponują mi w tej firmie stanowisko kontrolera jakości? Warto skorzystać z ich oferty? Jakie warunki? Dużo roboty?

hmmm

MK jak długo pracowałaś/łeś bądź pracujesz w jakości ? W tej firmie nie ma jasnego podziału obowiązków a jakość dla sporej grupy ludzi to t( usunięte przez administratora )

MK

Praca rozwojowa w miłej atmosferze. Wynagrodzenie satysfakcjonujace, bardzo mili współpracownicy. Szef wymaga wiele od pracowników ale i od siebe. Polecam zwłaszcza dziął jakości.

jeszcze pracuję

Fakt, trzeba się napracowac ale się opłaca.

Zostaw opinię o SoNa Sp. z o.o. - Koziegłówki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SoNa Sp. z o.o.