Kuźnia PR

Opinie o Kuźnia PR

Milena Nowy wpis

Słyszałam, że Kuźnia PR współpracuje z firmą Jan Niezbędny. Jak ta współpraca się układa? Czy warto próbować aplikować do firmy?

bened Nowy wpis

Bardzo fajnie z ich strony, że również i studenci mogą znaleźć miejsce w tej firmie, oczywiście na umowę zlecenie

Miłosz Nowy wpis

No i jak @jagienka orzechowska, spróbowałaś u nich? Ogólnie to powiem ci, że masz rację z tym, że zatrudniają osoby po studiach tak jak i studentów na ostatnim roku studiów. Dzięki czemu mogą odbyć fajne praktyki i dużo się nauczyć. Niekiedy nawet zatrudniani są na stałe.

jagienka orzechowska Nowy wpis

@Betka rozgadaj się prosze więcej bo ja akurat po studiach związanych z promocją i PR poszukuję zatrudnienia w branży Pr i słyszałam że są jakieś szanse że kuźnia pr zatrudnia młode i początkujące osoby. niestety, strona internetowa w przebudowie i nie mogę się za wiele obecnie czegokolwiek dowiedzieć o nich:(

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kuźnia PR? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Betka

Pracowałam w Kuźni przez kilka lat i atmosfera była dobra co nie oznacza, że każdy za każdym przepadał. Może jestem sentymentalna ale lubię wracać do wspomnień. Ehhhhh spadam bo się rozgadałam..........

kelly

póki co to zauważyć można że Kuźnia PR ten nienajlepszy jednak PR robi sama sobie. A to z tego względu , że tego typu firma Pr-owa powinna mieć nienaganny wizerunek w mediach takich jak internet. A oni nawet dobrze działającej strony internetowej nie posiadają. I jak tu mówić o profesjonalizmie ...?

radek

mi się wydaje, że studentów na ostatnim roku studiów przyjmują do pracy, na staż bez problemu.. tylko pytanie jeszcze jak wygląda ten staż i czy jest płatny czy bezpłatny tak naprawde.. powiedzcie jak to wszystko wygląda, bo ja tak słyszałem, ale nie prcuje tam, więc nie chce wprowadzać w błąd z drugiej strony.

krewetka

a wiecie może czy studentów na ostatnim roku studiów przyjmują do pracy, na staz lub chociażby na płatne praktyki? mam tylko kilka godzin zajęć w tygodniu, mogłabym pogodzić to z praca przy w miarę elastycznym grafiku. czy mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie w tej firmie obecnie czy oczekują większego experience?

dzięki

no dzięki za poradę, ale tak szczerze najlepiej jak ktoś napisze jeszcze opinie na bierząco, bo może jakieś zmiany z dnia na dzień się pojawiały. Szczerze, wam powiem, że istotnie firmy i takie opinie to dziwna sprawa cos mi tutaj nie gra. Na prawdę tam nie warto zaczynać pracować ani mieć jakiś praktyk?

jestem na nie

Proponuje przeczytać wszystkie komentarze wyżej. Pomyłką są ludzie, którzy prowadzą tę firmę i ludzie, którzy tam pracują. To w jaki sposób to robią i jak traktują ludzi. Zero profesjonalizmu, zawiść, zazdrość, wyścig szczurów i wiele, wiele innych. Pozdrawiam!

amator

a dlaczego taka aż pomyłka ;> ? jestem na nie napisz, bo ja jestem ciekawy o co tutaj wszystkim chodzi - dlaczego to jest taka pomyłka. Będzie warto tutaj działać czy nie ? z tymi agencjami to chyba faktycznie jest teraz różnie bo co nie słyszę to chyba w każdej jest chyba coś nie tak. nie wiem co to za branża

megaloman

wiadomo, że stażysta się jeszcze uczy i zadaje pytania. lepiej jak zadaje pytania i nie wie wszystkiego. niż udaje, że wie wszystko i potem się okazuje, że robi wszystko źle. jesteś kolejną osobą, która nie poleca stażu w Kuźni. Coś czuję, że musi być coś w tym... ale dobra, ja chyba mam inny pomysł. poskładam w pare miejsc Cv i będę czekał na odpowiedź - ciekawe czy gdzieś się odezwą. jeszcze mam pytanie co się składa na tą według was słabą atmosferę ?

hrumhrum

jeżeli trafisz w odpowiednie miejsce, w którym ludzie zdają sobie sprawę kim jest stażysta - że dopiero zaczyna, że zadaje dużo pytań... różnych pytań, że może je powtarzać, do miejsca w którym Ciebie naprawdę nauczą pierwszych kroków oraz obcowania z PR nauczysz się...Niestety, Kuźnia PR jest miejscem tragicznym, jako stażysta niczego się praktycznego nie nauczysz - raczej tylko zdołujesz i zniechęcisz....

megaloman

no niezbyt zachęcacie do rozpoczęcia praktyki w kuźni PR. czy ktoś kto był w na takim stazu/praktyce jest w stanie napisać mi o tym czy w jakikolwiek sposób nauczył się jakiejś czynności, umiejętności, o której wcześniej nie miał pojęcia i nie mówili o tym na studiach? próbowałem do paru agencji PR się dostać, ale to nie jest taka prosta sprawa, a teraz chciałbym popróbować w parę miejsc na raz

cóż

W kuźni parzyć kawy i kserować dokumentów na pewno nie będziesz ale nie licz na cierpliwość i zaangażowanie osób, które będą nad Tobą i które miałby Cię czegoś nauczyć. Nauczysz się owszem - jak być cierpliwym,jak nie dać zrobić z siebie głupka, jak dać sobie wmówić że jesteś do niczego i jak walczyć o swoje dobre samopoczucie, bo atmosfera w tym miejscu pozostawia wiele do życzenia. Powodzenia!

poczatkujacy

Sprawdzam profile różnych pracodawców na gowork.pl i tak szukam czegoś na początek mojej kariery. To będzie miejsce w którym się czegoś nauczę? Jako stażysta nie chciałbym parzyć kawy albo tylko kserować dokumentów. Fajnie jest działać i przy okazji się nauczyć konkretnych umiejętności i zdobywać doświadczenie.

Dziewczyno! nie składaj do Kuźni PR swojej aplikacji, zmarnujesz tylko czas i nerwy. (usunięte przez administratora) Ogólnie – jeżeli nie masz własnego projektu, nie pracujesz na własną odpowiedzialność, to nie jest tak kolorowo, chyba że trafisz pod skrzydła „fajnej” osoby, a są tam takie. Ogólnie atmosfera jest bardzo, bardzo a nawet baaaaaaaaardzo słaba. O „względy” szefa trzeba walczyć,(usunięte przez administratora) Niestety nie potrafi utrzymać naprawdę fajnych pracowników, którzy odchodzą z własnej woli, bo jest im po prostu źle… to tak w skrócie.

ooooo

możecie coś więcej powiedzieć? planuje wysłać do tego miejsca CV ale mam wątpliwości. Będę wdzięczna za info.

tez nie polecam. atmosfera srednia, ludzie dziwni, na rozmowie kwal. jakies glupie pytania, zero profesjonalizmu.

NIE POLECAM. (usunięte przez administratora). Kokosów w wysokości zarobków też nie ma. Kadra zarządzająca jest delikatnie mówiąc nieprofesjonalna. Jedyną siłą Kuźni jest jej zespół, któremu firma zawdzięcza fakt, że jeszcze nie poszła z torbami i Klienci nie poodchodzili.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuźnia PR - Warszawa

Kuźnia PR