Kuźnia PR

Opinie o Kuźnia PR

Milena

Słyszałam, że Kuźnia PR współpracuje z firmą Jan Niezbędny. Jak ta współpraca się układa? Czy warto próbować aplikować do firmy?

bened

Bardzo fajnie z ich strony, że również i studenci mogą znaleźć miejsce w tej firmie, oczywiście na umowę zlecenie

Betka

Pracowałam w Kuźni przez kilka lat i atmosfera była dobra co nie oznacza, że każdy za każdym przepadał. Może jestem sentymentalna ale lubię wracać do wspomnień. Ehhhhh spadam bo się rozgadałam..........

kelly

póki co to zauważyć można że Kuźnia PR ten nienajlepszy jednak PR robi sama sobie. A to z tego względu , że tego typu firma Pr-owa powinna mieć nienaganny wizerunek w mediach takich jak internet. A oni nawet dobrze działającej strony internetowej nie posiadają. I jak tu mówić o profesjonalizmie ...?

radek

mi się wydaje, że studentów na ostatnim roku studiów przyjmują do pracy, na staż bez problemu.. tylko pytanie jeszcze jak wygląda ten staż i czy jest płatny czy bezpłatny tak naprawde.. powiedzcie jak to wszystko wygląda, bo ja tak słyszałem, ale nie prcuje tam, więc nie chce wprowadzać w błąd z drugiej strony.

jestem na nie

Proponuje przeczytać wszystkie komentarze wyżej. Pomyłką są ludzie, którzy prowadzą tę firmę i ludzie, którzy tam pracują. To w jaki sposób to robią i jak traktują ludzi. Zero profesjonalizmu, zawiść, zazdrość, wyścig szczurów i wiele, wiele innych. Pozdrawiam!

hrumhrum

jeżeli trafisz w odpowiednie miejsce, w którym ludzie zdają sobie sprawę kim jest stażysta - że dopiero zaczyna, że zadaje dużo pytań... różnych pytań, że może je powtarzać, do miejsca w którym Ciebie naprawdę nauczą pierwszych kroków oraz obcowania z PR nauczysz się...Niestety, Kuźnia PR jest miejscem tragicznym, jako stażysta niczego się praktycznego nie nauczysz - raczej tylko zdołujesz i zniechęcisz....

cóż

W kuźni parzyć kawy i kserować dokumentów na pewno nie będziesz ale nie licz na cierpliwość i zaangażowanie osób, które będą nad Tobą i które miałby Cię czegoś nauczyć. Nauczysz się owszem - jak być cierpliwym,jak nie dać zrobić z siebie głupka, jak dać sobie wmówić że jesteś do niczego i jak walczyć o swoje dobre samopoczucie, bo atmosfera w tym miejscu pozostawia wiele do życzenia. Powodzenia!

Dziewczyno! nie składaj do Kuźni PR swojej aplikacji, zmarnujesz tylko czas i nerwy. (usunięte przez administratora) Ogólnie – jeżeli nie masz własnego projektu, nie pracujesz na własną odpowiedzialność, to nie jest tak kolorowo, chyba że trafisz pod skrzydła „fajnej” osoby, a są tam takie. Ogólnie atmosfera jest bardzo, bardzo a nawet baaaaaaaaardzo słaba. O „względy” szefa trzeba walczyć,(usunięte przez administratora) Niestety nie potrafi utrzymać naprawdę fajnych pracowników, którzy odchodzą z własnej woli, bo jest im po prostu źle… to tak w skrócie.

ooooo

możecie coś więcej powiedzieć? planuje wysłać do tego miejsca CV ale mam wątpliwości. Będę wdzięczna za info.

tez nie polecam. atmosfera srednia, ludzie dziwni, na rozmowie kwal. jakies glupie pytania, zero profesjonalizmu.

Anonim

NIE POLECAM. (usunięte przez administratora). Kokosów w wysokości zarobków też nie ma. Kadra zarządzająca jest delikatnie mówiąc nieprofesjonalna. Jedyną siłą Kuźni jest jej zespół, któremu firma zawdzięcza fakt, że jeszcze nie poszła z torbami i Klienci nie poodchodzili.

Zostaw opinię o Kuźnia PR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuźnia PR