Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE

Opinie o Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE

Aneta

Jednak nadal w Internecie można znaleźć ogłoszenia dotyczące oferowanych przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE kursów @Joanna. Czy ktoś dla pewności mógłby potwierdzić te informacje? Forum służy innym ludziom w komunikacji dotyczącej miejsca zatrudnienia, więc dobrze byłoby wiedzieć na co można w danym miejscu liczyć.

Weronika

Firma już dawno nie istnieje, a właścicielka mieszka i pracuje w Poznaniu. Temat powinien być zamknięty :/

Aneta

@diko czy w firmie jest jasno określony podział obowiązków? Wskazuje się, że jasne granice pomiędzy tym, co każdy pracownik ma wykonać i za co odpowiada, zmniejsza ilość kłótni między pracownikami i pomaga właśnie w dobrej organizacji pracy,

diko

@aninim masz mylne wyobrażenie o zarządzaniu czyli o stanowisku prezesa. Prezes musi potrafić dobrze zorganizować pracę żeby inni wydajnie pracowali. On nie jest od produkcji. To że długo siedzi się w pracy świadczy o złej organizacji dnia pracy. Płacenie nadgodzin jest nieopłacalne

bilbo

Trendy Style to warszawski ośrodek w którym kształcą się głównie ludzie po zawodówkach , którzy potrzebują intensywnych kursów do wykonywania pewnych zawodów, tj. kurs wizażu czy też kursy fryzjerskie. Wiem że firma nie dawno korzystała z usługi groupona co oznacza , że klienci nie walą do nich drzwiami i oknami

rafal

z tego co widać to albo się spóźniają albo nie płacą

MD-SOFT

Proszę uważać na ten Ośrodek - nie płacą trenerom prowadzącym zajęcia. Nie wiem jak jest z kursantami ale może być podobnie !!!

ryjowka

na nie zrealizowane kursy za ktore pobrano pieniadze lub niezplacone wynagrodzenia ze wykonana prace na rzecz osrodka polecam sad->wyrok->egzekucja ja tak zrobilam gdy mi nie zaplacono i jestem bardzo zadowolona ... ze skutecznosci komornika rzecz jasna :-)

oszukani11423

Witam serdecznie wszystkie osoby pokrzywdzone proszę piszcie (usunięte przez administratora)Ja również czuje się oszukana, wspólnie możemy zapobiec dalszym procederom, piszcie!!!

Zadowolona

Ja jestem bardzo zadowolona i zastanawiam się kto pisze takie bzdury. Oszustwo to mocne słowo. Nie wierzę w to żeby ośrodek przyjął pieniądze za kurs i go nie przeprowadził. Więc się ludzie zastanówcie zanim będziecie wypisywać czyjeś imiona oklejone epitetami. Ja skończyłam kurs księgowości i jestem naprawdę bardzo zdowolona. Odbyło się co do minuty, dostałam dużo materiałów a wykładowca naprawdę profesjonalny.Wymienioną przez panią powyżej osobę także poznałam i uważam że to super kobieta która potrafi wspierać i zachęcić kursanta do wzięcia się w garść a przy tym nie wywyższa się i można liczyć na jej pomoc. Więc nie wiem czego się czepiacie???

pepi

Serdecznie polecam ten ośrodek!!!!

Zuza

Zakupiłam za własne pieniądze udział w kursie księgowości wraz z kadrami i płacami. Kurs trwał 3 tygodnie. Zajęcia były bardzo intensywne, otrzymałam do pracy komputer z programem symfonia i płatnik. Osoba prowadząca zajęcia to pani (usunięte przez administratora), niezwykle sympatyczna i kompetentna osoba (serdecznie pozdrawiam). Sala przestronna, obsługa ośrodka miła i pomocna. Po ukończeniu kursu otrzymałam dokumenty w postaci zaświadczenia i certyfikatu, otrzymywałam także materiały pomocnicze podczas trwania kursu i to już zostało dla mnie na własność. Polecam ten ośrodek oraz kurs księgowości w którym uczestniczyłam.

Kurs wizażu

W tym ośrodku odbyłam kurs wizażu trwający 32h. Fajna przygoda, dużo przydatnych informacji i ćwiczeń. Zajęcia na dobrych kosmetykach i konkretna instruktorka. Na końcu robiliśmy stylizacje przez siebie zaprojektowane. Dobrze wykorzystany czas.

ktos

bardzo polecam ten ośrodek!

ryjowka

wg mnie dluznik to jest ostatnia osoba ktora ma interes we wskazaniu nr rach bankowego wierzycielowi ale moze sie myle:-)

Porada

Jeśli chce pani otrzymać nr rachunku bankowego Ośrodka to sugeruję takową prośbę skierować właśnie do niego. Zadawanie podobnych pytań w ciemno poprzez internet jest conajmniej głupie.

no niestety ale wlasnie tak to wyglada tj jakby sie starali uchronic przed egzekucja...na szczescie to nie jest takie proste

anonim - 2011-11-15 11:29:09 czy mogłby ktos podac nr konta bankowego tej firmy, bede bardzo wdzieczna Niestety, (usunięte przez administratora) płaci nie ze swojego konta, chyba sadzi,ze w ten sposób uchroni sie przed komornikiem

czy mogłby ktos podac nr konta bankowego tej firmy, bede bardzo wdzieczna

Ufff, jak tak czytam te opinie, to az się cieszę, że współpraca z tą Panią nie wypaliła. Zwodziła mnie przez kilka tygodni, zapewniając mnie o aktualności współpracy. Później się okazało, że żadnego zlecenia nie ma. Byłam zażenowana brakiem profesjonalizmu tej firmy.

poszkodowana

niestety musze potwierdzic informacje przedstawione przez przedmowcow mi rowniez firma ta nie zaplacila za przeprowadzone szkolenie w zwiazku z czym zmuszona bylam ich pozwac

ktoś

(usunięte przez administratora) do tej pory mi nie zapłaciła. Nie zapłaciła również innym prowadzącym. Prawdopodobnie naciągaczka. Zgarnąć dla siebie całą kasę, może uda się nie zapłacić. Kurs źle przygotowany, brakuje wszystkiego, po certyfikaty kursanci muszą pojechać już po zakończeniu kursu, brakuje papieru do pisania, materiały dostaje się nie na początku kursu lecz dużo później. Totalna klapa. Uważajcie ci, którzy będziecie mieli tam prowadzić kurs i ci, którzy z tego kursu będą korzysta

Marta

Do Ośrodka Trendy Style trafiłam z polecenia koleżanki. Byłam na kursie wizażu i było wspaniale. Polecam.

Zostaw opinię o Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE