Opinie o Familia Wróbel S.J. DEX w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Familia Wróbel S.J. DEX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Familia Wróbel S.J. DEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Familia Wróbel S.J. DEX w Lubin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Familia Wróbel S.J. DEX?

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Familia Wróbel S.J. DEX?

Big Many Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Pewnie że są lepsi pacjenci od Ciebie to Szkolenia ok wyjazdy integracyjne też będą

Jak długo trwa proces awansu w Familia Wróbel S.J. DEX?

@Pytanie

Jeśli ich firma jakakolwiek utrzyma się dłużej niż 2/3 lata to szansa jakaś jest

Kamil
@Pytanie

Proces czego? jak masz ochotę pracować bez pełnej wypłaty i co miesiąc użerać się o należne wynagrodzenie to popracujesz z rok.

Kamila Nowy wpis

Z czego się tak śmiejesz? :P

Krzysztof

Firma ta jest porażką. Rozwinę ten wątek aby nie być gołosłownym. Nie mam interesu co do opinii tej firmy, więc może będzie to pomocą dla przyszłych kandydatów. Otóż salony samochodowe jednego z prezesów już splajtowały - właściciel nie płacił na czas, o premię trzeba było się prosić, a na papierze minimalna... Firma ta nie posiada żadnych wartości prócz wyzysku pracowników co przejawia się we wspomnianym nie płaceniu premii, darmowych nadgodzin, ciągle zmieniających się (coraz większa ilość) obowiązków bez zmiany wynagrodzeń. Poziom zarządzania jest na najniższym poziomie, ciągłe zmiany w zespole - i to w każdej gałęzi firmy powodują, że panuje tam (usunięte przez administratora) i nieład. Atmosfera sprzyja depresji, a o jakości pracy świadczą staże pracy pracowników - którzy ledwo wytrzymują rok czasu; często krócej. Kierownictwo kolokwialnie mówiąc fałszywe i prostackie, o braku kultury nie wspominając. Personel się zmienia, nikt nie wytrzymuję presji, traktowania, i pieniędzy o które trzeba się prosić. Osoby pracujące czy to w hotelu, czy salonie zaczynają pracę często na czarno, obiecanych jest dużo rzeczy, jednak żadna z nich nie ma pokrycia na papierze. Sytuacja wydaję się pogarszać. Jako osoba pracująca w deweloperce, mam kontakt z klientami, którzy zakupili mieszkania od Dewelopera Dex - niestety wykończenie mieszkań z najtańszych materiałów, ponadto terminy ciągle przesuwane, pełno spraw w sądzie za niedotrzymanie terminów oraz jakość budynków/wykończenia, która wykonana jest "byle jak najszybciej i najtaniej". Jeżeli szukasz pracy, uważaj!

Karolina
@Krzysztof

Potwierdzam w całej rozciągłości. W salonie samochodowym rotacja pracowników jest ogromna. Mało kto wytrzymuje rok comiesięcznej walki o należną wypłatę. W pozostałych firmach podobnie. Cała Familia nie zna podstawowych zasad zarządzania pracownikami. To, że o pracownika się nie dba to łagodne sformułowanie. Brak umów, brak szacunku, brak pensji na czas i zawsze coś obcięte w ramach ich widzimisię. Odradzam jakąkolwiek współpracę z rodziną W.

AkaAS
Klient
@Krzysztof

Wymieniano mi poduszkę hydrauliczną w aucie przez 2 miesiące (sic!!!). Absolutny brak kultury ze strony osób pracujących jako front desk service, kobiety w serwisie wydekoltowane dla brodatego jasniepana na pięterku (przepraszam, ale musiałam to napisać, bo to był kompletny brak profesjonalizmu ze strony salonu!). Tłumaczono mi, że poduszka zagubiła się w transporcie, potem złą przywieźli, a na końcu trzeba było i tak długo czekać na właściwą, i nie obrażać serwisantów, i nie dzwonić!, bo przecież oni są super zajęci, a Ty nie masz prawa do własnego auta. Potem serwisowałam auto w Szczecinie - dużo się naśmialiśmy w szczecińskim salonie BMW z dexa :) Mieszkania na osiedlach dex też nie polecam, brak jakości narazi Państwa na dodatkowe koszty. Add info: dexa 'lubią' tylko jego znajomi, co jest świetną podstawą do robienia interesów, no przecież...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Szef Kuchni w firmie Familia Wróbel S.J. DEX odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierownik ds. organizacji eventów!
Lubin
Events Factory s.r.o. S.K.A.
logo firmy Doradca / Przedstawiciel Handlowy
Lubin
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(473 opinii)
logo firmy Dowódca zmiany - market budowlany - Lubin
Lubin
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4813 opinii)
logo firmy INSTALATOR SIECI TELEINFORMATYCZNYCH
OrNet Sp. z o.o.
(70 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kamila

Czy w Familia Wróbel dba się o dobrą atmosferę? Są jakieś imprezy integracyjne dla pracowników? Powiedzcie coś o tym, jak się Wam tam pracuje.

Byly pracownik
@Kamila

Jeżeli masz mocne nerwy to mozna spróbować. Ogolnie jedna wielka dezorganizacja. Jak sie nie zobaczy to się nie wierzy w to co sie tam dzieje. Jakbys tam pracowala to byś nie pytała kiedy jakas impreza integracyjna tylko kiedy będzie moja wypłata

Lukasz
@Kamila

Albo się pracuję albo imprezuje. Z takim podejsciem to gratuluję znalezienia pracy

Czy Familia Wróbel S.J. DEX organizuje staże dla studentów?

Student

Darmowe

Agata

Prawie wszystkie opinie przez Was dodane o pracy w Familia Wróbel S.J. DEX są negatywne. Jednak zdecydowaliście się na pracę w tej firmie. Może w związku z tym, znajdzie się coś, o czym moglibyście na tym forum wspomnieć, co było pozytywne w czasie Waszej współpracy z tą firmą?

Ona@
@Agata

Czytaj uważnie ludzie decydowali się na pracę, ponieważ obecnie były im cuda umowa dobra płaca na czas itp.A z komentarzy wynika że to były tylko puste słowa Pani L.

@Agata

Pozytywna była treść obietnic, które pozostały właśnie w sferze niezrealizowanej.

Dex

Lider wśród najgorszych pracodawców w Lubinie, prawa pracownika i kodeks pracy to nieznane pojęcia dla pracodawcy. Plucie w twarz i kłamstwo to stosowana praktyka każdego dnia. Terminowa wypłata to zjawisko obce. Zdecydowanie nie polecam.

Lukasz
@Dex

Bardzo ciekawe. Jeżeli ktoś jest leserem i tak też zostanie trakyowany

@Lukasz

@Lukasz komentarz sponsorowany ;)

Jarosław
@Dex

Faktycznie jest aż tak źle w tej firmie? Jak długo pracodawca zazwyczaj spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia?

Ona
@Jarosław

Kilka dni, a wszystkie kelnerki pracują bez umowy za 12 zł na rękę, szok

Tak
@Ona

Dodatkowo nie wiadomo kto właściwie zarządza hotelem. Co chwile ktoś inny „przejmuje obowiązki”. Wynagrodzenie to nawet pod koniec miesiąca było wypłacane.

Kamil
@Jarosław

Jest bardzo źle. Spóźnienia w pełnej wypłacie sięgają kilku tygodni. Cała Familia tak funkcjonuje. NIE MA WYPŁAT NA CZAS A PRACOWNIKA TRAKTUJĄ JAK ZŁO KONIECZNE.

Martyna

Firma ma dobre opinie w internecie oraz na portalach branżowych, polecam pracę!

Kamila
@Martyna

Super, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Familia Wróbel S.J. DEX. Co uważasz za największy atut pracy w tym miejscu? Dobra atmosfera, wysokie zarobki?

Rafał
@Kamila

Zarobki jak wszędzie, a nawet gorsze.. wypłata kopertowa, nigdy na czas i jej wysokość to zawsze zaskoczenie, w negatywnym sensie

On
@Kamila

Praca na czarno to nie praca

gizmomarek

Opinia dotyczy pracy w Hotelu Astone Conference & Spa w Lubinie przy Kwiatowej. Moja córka uczęszcza do trzeciej klasy technikum o kierunku hotelarstwo. Wraz z koleżanką postanowiły na próbę zatrudnić się w tym hotelu. Przepracowały całą dniówkę. Po paru dniach zadzwonił Pan dyrektor tego hotelu z zapytaniem czy córka może przyjść do pracy. Kiedy odmówiła, otrzymała informację od Pana dyrektora, że nie otrzyma żadnego wynagrodzenia za przepracowany dzień. Córka czuje się oszukana i wykorzystana. Kto by pomyślał, że taki hotel może stosować takie praktyki. A co gorsza jak w takim razie młody człowiek ma myśleć o pracy w Polsce gdzie wykorzystuje się go jako darmową siłę roboczą. Pozostał niesmak. Jest mi wstyd że tacy ludzie zarządzają firmą w moim rodzinnym mieście Lubin. Na pewno tego tak nie zostawię wszystkim będę o tym mówił. Skandal.

Marcin
@gizmomarek

Poważnie? Całą dniówke przepracowała? Ciekawe dlaczego nie chciała dłużej

Luk
@gizmomarek

Ciekawe. Bo w tym czasie nie było nikogo na praktykach

Dominika

Firma nie reguluje zobowiązań wobec kontrahentów. Właściciele unikają kontaktu. Stanowczo odradzam współpracę!

@Dominika

Czy współpracowałaś z Familia Wróbel S.J. DEX jako pracownik, czy tylko jako kontrahent? Warto tę kwestię doprecyzować. Opisz proszę take swoje doświadczenia związane z pracą dla tego przedsiębiorstwa. Pamiętaj, aby wpis zawierał informacje, z których mogą skorzystać inni użytkownicy forum, np. napisz jakie są: warunki zatrudnienia, wynagrodzenie, czy atmosfera w firmie.

Jacek
@Dominika

Skoro nie traktuje serio kontrahentów, to jak w takim razie traktuje swoich pracowników?

Agata

@Krzysztof, dzięki za opinię, jednak muszę Ci przypomnieć, że wypowiadasz się na forum publicznym, więc informacje, które zamieszczasz powinny być zgodne z prawdą i regulaminem strony: https://www.gowork.pl/regulamin Według regulaminu niedozwolone jest obrażanie innych, więc proszę, abyś się do tego stosował. @Irek, jeśli jesteś pracownikiem Familia Wróbel S.J. DEX to powiedz proszę, co sądzisz o pracy w tym miejscu.

Irek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników?

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Familia Wróbel S.J. DEX, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

Anonim

Absolutnie nie polecam nawet aplikować do hotelu astone. Od początku można sie spotkać z kłamstwem i oszustwem ze strony pracodawców. Mogą dużo obiecywać ale ich słowa są warte tyle co nic! Kompletny brak szacunku dla ludzi i pseudo wygórowane wymagania. Nigdy wcześniej nie spotkałam sie z tak fatalnym potraktowaniem ze strony pracodawcy, po prostu wstyd. Bez podrowien dla kierowniczki :)

Agata

@Aga, na tym forum powinny znajdować się tylko merytoryczne opinie, dlatego proszę Cię o rozwinięcie swojego wpisu dotyczącego Familia Wróbel S.J. DEX. Będzie on ważny dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy przed ewentualnym podjęciu decyzji o aplikowaniu do niego.

Aga

Jednym slowem tragedia. Nic dodac nic ujac.

Agata

@Ona@, czy przed podpisaniem umowy z Familia Wróbel S.J. DEX warunki zatrudnienia były na niej takie, które zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę? Jesteś nadal pracownikiem tego pracodawcy? Jeżeli tak, to mogłabyś przedstawić jego obecnie występującą sytuację wewnątrz struktur? Aktualne informacje na ten temat będą wznowieniem dyskusji o tej firmie jako pracodawcy.

beczkasmiechu

moi drodzy, pamietajcie, ze umowa powinna zostac podpisana najpozniej w dniu podjecia pracy-niestety- w tym miejscu równoważy to z cudem, traktowanie srednie, "familia" nad wyraz wyniosła, atmosfera gęsta.. zdecydowanie nie polecam

Znalazłeś /aś ogłoszenie w internecie , że przyjmą do pracy w Astonie ? Uciekaj gdzie pieprz rośnie ! Niech Cię żadne obiecanki nie przekonają ... Nie wierz w obiecywane duże wynagrodzenie , nie wierz w wolne weekendy, nie wierz w nic co Ci obiecują na start ! Atmosfera w pracy jest "gesta " i nieprzyjemna , wypłata nigdy nie jest na czas, właściciele źle traktują swoich pracowników . Nie trać czasu dla tej firmy bo po jakimś czasie będziesz kolejną osobą , która będzie wystawiała negatywna opinie o tym zakładzie pracy ...

Zostaw merytoryczną opinię o Familia Wróbel S.J. DEX - Lubin

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Familia Wróbel S.J. DEX?

Liczba opinii klientów firmy Familia Wróbel S.J. DEX, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Familia Wróbel S.J. DEX
1.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Legnicka 69
    59-300 Lubin
  • NIP: 6920002816 KRS: 0000011159

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Familia Wróbel S.J. DEX