Familia Wróbel S.J. DEX

Lubin

Opinie o Familia Wróbel S.J. DEX

@m

Chyba że ktoś lubi pracę na czarno i chodzić za swoim. Wszystko co wcześniej jest opisane to prawda. Ludzie proszę uważajcie, pierw papier potem praca bo w Astonie szybko się zapomina o danym słowie.

K

Kłamstwo goni kłamstwo brak szacunku dla ludzi. Za grosz godności i klasy to krótka charakterystyka Pani L. Praca tylko na czarno gdzie PiP i US?

Ono
@K 2 tygodnie temu

Zgadzam się i potwierdzam Uwazajcie Omijajcie to miejsce

Ona

Tak to prawda chcą aby ludzie pracowali za stawki wschodnie a jak trzeba zapłacić to nigdy nie ma kasy na czas. Brak szacunku dla swoich pracowników. Ale niektórzy mają swoją godność i w porę odeszli. Może kiedyś pani prezes ze to ludzie robią jej robotę i trzeba ich szanować a odrobina szczerości ujmy jej nie przyniesie, wręcz odwrotnie. Z całego serca odradzam pracę w hotelu Astone.

Szukasz pracy?

Ona

Odradzam właścicielka fałszywa nie dajcie się oszukać na piękny uśmiech, najpierw obiecuje a za dwa dni zapomina nie płaci na czas współczuje każdemu kto w Astonie pracuje

Ona

Panie Krzysiu to kiedy wypłaci pan zaległe pensje obiecane z ręka na sercu ???? Hahaha daj pan na tace. Tylko nie bilon !

On

Potwierdzam. Brak szacunku do ludzi. Nawet spotkany pan wróbel na ulicy patrzy jakby zaraz cię chciał zatłuc młotkiem. Nigdy ! Wolałbym zebrać na ulicy

marcel

hotel Astone? pracownicy? uśmiech firmowy jest super, ale po wyjściu klienta maska spada, atmosfera wewnetrzna chlodna i nieprzyjazna. szefowa pod słodyczą skrywa diabła, nie dajcie się zwieść. nie polecam pracy w tym miejscu. fałsz i obłuda.

liwia 74

nigdy w życiu pracy u tej patologicznej snobistycznej rodziny!!!!

dzięki
użytkownik zarejestrowany

Jakie warunki są proponowane nowym doradcom ds. sprzedaży samochodów? :)

Zostaw opinię o Familia Wróbel S.J. DEX - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Familia Wróbel S.J. DEX