F.H.P.U. Dan-Wawex

Siepraw

Opinie o F.H.P.U. Dan-Wawex

Adam

Wiesz co, no nikt nie odchodzi, bo to z niskimi zarobkami to po pierwsze jest kwestia tego jak się cenisz, a po drugie ściema, a do pracy szukają kogoś

jowyty

Pobieżnie przejrzałem co tu napisaliście i chyba w firmie to się różnie dzieje co? ciężko określić czy na plus czy na minus, ale w okolicy Siepraw to chyba jedyna spora firma zatrudniająca tyle ludzi moim zdaniem. Wiem że Dan-wawex to hurtownia krzeseł i stołów, ale ja nie korzystałem z ich produktów nigdy i żaden z moich znajomych też nie, dlatego tutaj pytam - czy są trwałe i warte swojej ceny?

Boru

Co ma niby znaczyć stwierdzenie, że pieniądze jeszcze są? A kiedy się skończą i co to finalnie dla wszystkich będzie oznaczało? Jeżeli jest jakiś palący problem przy firmie to nie rozumiem dlaczego osoby odpowiedzialne za to nie wezmą go na siebie i nie rozwiążą - przecież w końcu po coś ta firma funkcjonuje. Rozumiem, że na razie na rekrutacje nie ma co liczyć?

kicia

Kolego nie jest tak zle jak na razie funkcjonują :P

kiedyś gdzieś

Nie było tak zle owszem z wypłatami było różnie ale atmosfera w pracy nie była zła pozdrowienia dla wszystkich :)

Lemon

Oj cężko widzę pozyskanie środków na dalsze funkcjonowanie. Mszczą się niezapłacone pensje dla pracowników, Proponuję spłacić długi wobec ludzi to może sytuacja się dla króla i kawalera wyprostuje. Wstyd !.

mars

A ten właściciel firmy miał być księdzem... zrezygnował przed ostatnimi święceniami...

eee

[usunięte przez moderatora] nie jest taki zły- może to[usunięte przez moderatora] ale w skali przyzwoitości sie miesci.

inspekcja

ja też tam byłem - czekam jeszcze chwilę jak nic to nie da to odwiedzę inspekcje jeszcze raz aż ktoś weżnie się za tego [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora].Jak ktoś ma ochotę iść ze mną to czekam na info na portalu- im nas więcej tym lepiej- czas s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] się skończył....Panowie szable w dłoń ! ! ! ! ! ! !

PRACOWNIŚ

bardzo ciekawa praca i wręcz niewiarygodnie zaskakujące wynagrodzenie wypłacane w sześciu ratach:) a pracodawca to bardzo wyjątkowy człowiek - dzięki temu dobrodziejowi poznałem topografię Krakowa szukając najkrótszej drogi do Państwowej Inspekcji Pracy - szczerze polecam tam pracę.

Pracowałem tam jakiś czas temu............oczywiście kilka miesięcy ,bo tylko tyle czasu można pracować u tego [usunięte przez moderatora] ! ! ! ! Pensja którą obiecuje a tą którą dostajesz to jakiś czeski film bo już przy pierwszej wypłacie okazuje się że niby coś zle zrozumiałeś i dostajesz 50 % z tego co powinieneś. A jak chodzi o godziny pracy to najlepiej żebyś zaczynał prace o 3.30 w nocy a kończył o 22.00 bo inaczej nie dostaniesz prowizji o ile w ogóle ją dostaniesz bo ci i tak udowodni że jesteś nie opłacalnym pracownikiem i więcej kosztuje twoje utrzymanie i paliwo które przejeżdzisz od twojego miesięcznego obrotu a przez Ciebie firma jest stratna zamiast zarabiać- tak więc powodzenia no chyba że ktoś lubi pracę za pół darmo.

potwierdzam przedmówce ,[usunięte przez moderatora].Nie polecam tam pracy nawet wrogowi.

Zostaw opinię o F.H.P.U. Dan-Wawex - Siepraw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.P.U. Dan-Wawex