Agencja Reklamowa Profensiva

Gdańsk

Opinie o Agencja Reklamowa Profensiva

Pawelsas

Profensiva jest nieuczciwą i nieudolną agencją, która nie spłaca swoich zobowiązań wobec podwykonawców i zrzuca winę na zleceniodawców - ogólnopolskie marki. Pan prezes K[usunięte przez moderatora]. opanował sztukę wymyślania kłamstw do perfekcji. Ciekawe co jego klienci powiedzieliby, gdyby dowiedzieli się jak zrzuca na nich winy za rzekome nieuregulowanie płatności. Ostatnio wymyślił, iż jeden z japońskich producentów samochodów nie zapłacił mu za działania marketingowe - ciekawe....

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Profensiva - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Profensiva