pośrednictwo usługowo-handlowe Marcin Sabaj (PKN Orlen stacja nr. 1536)

Opinie o pośrednictwo usługowo-handlowe Marcin Sabaj (PKN Orlen stacja nr. 1536)

Evitka

Jestescie świetni,aler musicie się bardziej promować.Polecam płyty mini CD.Zboeram takie.Nagrywajcie tam np.aktualne oferty czy coś wtym stylu i rozsyłajcie na wszystkie stacje LPG w Polsce po to,aby pracownicy rozdawali.Wy też rozdawajcie.Jest to tzw.promocja w wersji audio.Pozdrawiam.

Evitka

A ja bardzo gorąco polecam.Miła obsługa,gorąca czekolada...czego chcieć więcej?Nie bój się.Adminie.Możesz z tej firmy korzystać bez obaw.Pozdrawiam.

Nie polecam

jackdaniels
@pracownik 14.06.2016, 21:45
Nie polecam

Może więcej szczegółów Pan (Pani) poda? Samo "nie polecam" mało mówi...

Pracowałeś już w firmie pośrednictwo usługowo-handlowe Marcin Sabaj (PKN Orlen stacja nr. 1536)? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o pośrednictwo usługowo-handlowe Marcin Sabaj (PKN Orlen stacja nr. 1536) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pośrednictwo usługowo-handlowe Marcin Sabaj (PKN Orlen stacja nr. 1536)