zugik.pryzmat warszawa i częstochowa

Opinie o zugik.pryzmat warszawa i częstochowa

Oszukany

Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych PRYZMAT - inż. Zenon Kulesza jest to najgorsze biuro z jakim miałem nie przyjemność się spotkać. Nie polecam tego biura nie tylko mieszkańcom Częstochowy, ale też innych miast. Ogłoszenia o pracę tego biura znajdują się chyba wszędzie na każdej uczelni czy też technikum o kierunku geodezyjnym, gdyż już w samej Częstochowie każdy przekonał się jakie to biuro jest. Po skontaktowaniu się z nimi, pracodawca wręcz namawia na szybkie rozpoczęcie pracy najlepiej od zaraz, a gdy tylko pytamy o wynagrodzenie entuzjazm opada i zaczyna się wciskanie kitu o jakiejś nierealnej zapłacie tzw. pracy na akord od zrobionej pracy. W skrócie rób pracuj a o zapłatę się nie pytaj. Proponują długotrwałą pracę, a w rzeczywistości obiecują gruszki na wierzbie w celu skuszenia ludzi byle by popracowali chociaż tydzień czy miesiąc grunt że będzie darmowy pracownik i tak byle by się kręciło. Oszuści i wyzyskiwacze nic więcej do dodania. Mam nadzieję że po moim komentarzu nikt inny nie nabierze się na ich gierki.

obecny
@Oszukany 11.07.2016 13:52

Zaryzykowałem!!! Pracuje i jest nie najgorzej, chyba te opowieści zawierają zbyt dużo osobistych emocji. Dobrze że nie oparłem się całkowicie na niepewnych opiniach.

ludziska jesli sie wahacie czy podjać tam pracę to zdecydowane NIE !!! oszukują jak tylko sie da: pracowników na umowach i wypłacie, a nawet skarbówke! omjajcie tę bandę z daleka! pralnia brudnej kasy

Zostaw opinię o zugik.pryzmat warszawa i częstochowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zugik.pryzmat warszawa i częstochowa