Opinie o PTKraj w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PTKraj. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTKraj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTKraj w Zielona Góra

Kolega

Chcę zdementować niepichlebne opinie o panu Lesławie. Pan Lesław jest gentelmanem oraz profesjonalistą w każdym calu. Ogromna wiedza, którą chętnie się dzieli z wychowankami. A że dla kogoś jest to nudne, to ma ze sobą duży problem

Dawid
@Kolega

Piszesz o osobie pracującej w firmie, czy kliencie, który korzysta z usług PTKraj? Interesują mnie wypowiedzi osób zatrudnionych w firmie. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Mam nadzieję, że uzyskam odpowiedź..

Piotr Wierzejewski

PTKraj jest profesjonalistą w organizacji kolonii w Polsce. Byłem wychowawcą w Grzybowie w ośrodku Świt. Ośrodek komfortowy, posiłki bogate i dostosowane do upodobań wczasowiczów - zwłaszcza dzieci. Pokoje posiadają wygodne łóżka. Kolonie zorganizowane w sposób wzorowy. Współpraca z Panią Kierownik Ulą Mroczek to przyjemność. Można było się od niej dużo nauczyć i zawsze służyła radą. Dzieci i kadra zadowolone, a firma solidna w wypłacie wynagrodzenia.

@Piotr Wierzejewski

Mógłbyś napisać nieco więcej o pracy wychowawcy? Czy pracodawca wymagał wcześniejszego doświadczenia? Może oferował jakieś kursy? Jak wyglądała kwestia zakwaterowania? Wspomniałeś, że nie było problemów z wypłatą. Napisz proszę, czy poza tym firma oferuje też jakieś premie bądź benefity. Dla wielu osób to ważna kwestia przy wyborze pracodawcy.

@Piotr Wierzejewski

Ktoś podszywa się pod moją osobę . Wszystko to niezgodne z prawdą. Wynagrodzenia za swoją pracę nieotrzymałem a moje koleźeństwo przypłaciło współpracę z tą firmą zdrowiem. Wszytko moi mili jest dokładnie na odwrót. Drodzy rodzice nie wysyłajcie dzieci z PTK. Czegoś takiego jak żyję nie widziałem, nawet mój wpis ktoś zfałszowal. Prawdziwy Piotr Wierzejewski P.s. Panie prezesie proszę o zlikwidowanie wpisu , bo to i tak nie przejdzie bez echa.

@Anna

Jest zupełnie na odwrót. Proszę nie brać mojej opinii pod uwagę bo niestety jest nie prawdziwa i w dodatku nie moja. Prawdziwy (usunięte przez administratora)

@Wierzej

@Wierzej Miałam ubiegać się tam o pracę jako wychowawca, ale po przeczytaniu Twojego komentarza mam spore wątpliwości. Mógłbyś opowiedzieć jak wyglądała tam praca? Czy otrzymałeś już wynagrodzenie?

romi
@Wierzej

(usunięte przez administratora) Po przeczytaniu Twojej pierwszej opinii zwątpiłam.Dobrze ,że dodałeś drugą Faktycznie,tak fatalnie zorganizowanych kolonii jeszcze nie widziałam. Do pracy byli tylko wychowawcy.Na wstępie poinformowano nas ,że jest to młodzież,ale jest Psycholog. Faktycznie była,jak to nazywali uczestnicy kolonii ----była ciągle w ruchu,raz na plecach,raz na brzuchu,druga doskonała "fucha" to pilot P.Lesław, ordynarny,ubliżający dzieciom,a nawet posuwający się do przemocy fizycznej, była też P.K.O prawie z całą rodziną,której głównym zadaniem było obserwowanie wychowawców.To koszmar jaki Biuro zgotowało uczestnikom i wychowawcom.O wypłacie wynagrodzenia aktualnie nie ma mowy.Uważam,że wszystkie pozytywne opinie,to te na zamówienie.POL TUR powinien być pozbawiony praw prowadzenia wypoczynku dla dzieci i młodzieży.O czym poinformujemy stosowne instytucje.Wiem,że mój komentarz będzie usunięty przez administratora,to pojawia się następne obrazujące pracę POL TUR

Kunegunda

Nie ma co przypuszczać, tylko trzeba stwierdzić romi, że ty z żoną mieliście zatarg wielokrotnie z różnymi biurami. Przykład z zimy na innej stronie biura https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,942813 PTKraj jestem związana od wielu lat. Jeżdżę także z innymi biurami, ale takie komentarze z Waszej strony są krzywdzące. W Grzybowie są bardzo dobre warunki. Wiele osób i ośrodków może pozazdrościć takich warunków. Proszę nie psuć rynku i atmosfery romi i żono romi.

Wierzej

Jeszcze nie (mam nadzieje, że jeszcze). Praca jak praca, ale czytaj dokładniebumowe i aneks. To kruczki prawne. Zatem niestety nie polecam.

Maria
@Wierzej

Przepraszam, że przerywam Wam tę dyskusję, ale chciałbym się czegoś dowiedzieć o warunkach zatrudnienia w PTKraj. Zauważyłam, iż spora część komentarzy dotyczy usług, które świadczy ta firma, a więc wypadałoby to zmienić. Może w związku z tym jakiś obecny pracownik PTKraj zechce napisać coś o tamtejszych zarobkach? Czy są one adekwatne zarówno do obejmowanego stanowiska, jak i do doświadczenia?

@Maria

Teoretycznie tak, ale najpierw trzeba uzyskać wynagrodzenia, a ja do dziś nie otrzymałem.

Dawid
@Wierzej

Dlaczego nie otrzymałeś wynagrodzenia? Czyżby wystąpiło jakieś opóźnienie w wypłacie pensji, czy może dotyczy to zupełnie innej sytuacji? Mam nadzieję, że przedstawisz dokładnie, skąd wzięło się to opóźnienie.

Bartek

Na którym roku studiów trzeba być żeby można było starać się o pracę w firmie?

Romuald

Uczestniczyłem w trzech koloniach organizowanych przez P.T.Kraj w miejscowości Jastrzębia Góra nad morzem. Myśle że wszystko zależy od kierownika kolonii, jego zaangażowaniu i współpracy z wychowawcami. Kadra wychowawcza jest z różnych rejonów kraju w gruncie rzeczy bardzo młoda i nie zawsze przygotowana do pracy z dziećmi wręcz bezpośrednio po kursie. Dzieci i młodzież rekrutowana jest rzeczywiście różna i z rożnych środowisk i placówek. W sumie mogę powiedzieć że nie miałem większych kłopotów wychowawczych. Mile wspominam te trzy kolonie oraz kadrę kierowniczą tych kolonii.

Pielęgniarka

?

Julita

@Opiekunka kolonijna, jak wnioskuję po Twoim nicku, jesteś pracownikiem PTKraj? Mogłabyś podzielić się z nami merytoryczną opinią na temat warunków pracy w firmie? Jaka atmosfera panuje w PTKraju? Czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? Jeśli tak to w jakiej formie? Będziemy wdzięczni za Twoją odpowiedź.

Wychowawczyni

Na kolonie jeżdżą dzieci z trudnych rodzin wysyłanych przez mopsy, gminy, kuratoria. Przed podjęciem współpracy polecam obejrzeć co się działo na koloniach w tym roku. https://www.youtube.com/watch?v=nURmt-07JvM

Opiekunka kolonijna
@Wychowawczyni

Droga Pani, Czy była Pani na tych koloniach?...W jakiej to było miejscowości...?Kto był organizatorem?...Dziękuję...Pozdrawiam...

Julita

Czy ktoś mógłby podzielić się aktualnymi informacjami odnośnie przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? @Wychowawczyni, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Może powiesz nam jaka atmosfera panuje w PTKraj?

Julita

@Dora, nie ma szans na większe wynagrodzenie? Rozmawialiście w tej kwestii? Kto jeszcze wyrazi swoją opinię o PTKraj? Czy sa przyznawane premie? Może dodatkowe benefity?

@Julita

Jakie premie i benefity. To wyzysk ludzi. Pielegniarka za dobę ma otrzymać 80 zł? Tak naprawdę byłam kiedyś na koloni pielęgniarką. To jest doba pracy jak któreś dziecko choruje i gorączkuje. Pielęgniarki już za darmo nie pracują.:)

Julita

@Monika, a czy możesz powiedzieć coś więcej? Czy praca jest bardzo wymagająca? @Zainteresowana, i jak, zdecydowałaś się aplikować do pracy w PTKraj? @Dora, i jak aktualnie wygląda Twoja sytuacja? Miałaś już jakąś rozmowę rekrutacyjną?

@Julita

Porażka za 31 dni 2500 brutto co odpowiada 80 zł za dobę.

Julita

@lou akurat jestem chodzi o wychowanie dzieci - za nie głownie odpowiadają ich rodzice. Sama firma nie ma wpływu na to, jak obecnie jest to robione. A co do wypłaty - o jakiego rzędu obsuwach czasowych mówimy?

@Julita

Zgłaszałam się jako pielegniarka. Czy warte to wszystko zachodu?

Agnes

Byłam na koloni w Rowach w 2016 r. kierownik koloni ok, wychowawcy, pani psycholog ratownik bardzo OK, dzieci jak dzieci, super wyżywienie, pieniądze na czas, WARUNKI ZAKWATEROWANIA OKROPNE!!! i dla kadry i dla dzieci, ale w następnym roku byłam z Cogito i to dopiero porażka tylko warunki zakwaterowania ciut lepsze ale i tak masakra

Zainteresowana

Czy te oferty pracy na wychowawcę są aktualne? Zastanawiam się dlaczego jesteście niezadowoleni?

Julita

@Kasia, i jak, zdecydowałaś się na tę pracę? A może już pracowałaś wcześniej w tym miejscu i możesz napisać coś na temat warunków i atmosfery? @Karol, wszak od tego czasu, o którym piszesz, minęło już prawie 3 lata, może coś się zmieniło na lepsze? :)

@Julita

Nie zmieniło się nic na lepsze. Nie polecam wyjazdu z tą firmą. Dziewczyno szkoda twojego czasu za takie pieniądze i ilość energii jaką trzeba włożyć w tą pracę. Jedź z inną firmą.

Podpowiedzcie kiedy trzeba się zgłaszać żeby pracować w lecie 2018r

@Karolina

Ja właśnie dostałam od tej firmy e-mail o naborze wychowawców na lato 2018.

byłam jako wychowawca kolonijny pierwszy raz, bez doswiadczenia, pojechalam na dwa turnusy. Pozostałe wychowawczynie ok, ale kierownictwo i organizacja bardzo słabo. Pojechałabym drugi raz, ale na pewno zapytałabym przed o nazwisko kierownika. Bazy są bardzo słabe. Wychowawcy spia w koedukacyjnych pokojach, a niektórzy nawet w pokoju z podopiecznymi. Małe zarobki, duża odpowiedzialność, ale bardzo duzo zalezy od kierownictwa i oczywiście dzieciaków.

Karol
@Kasia

Nie polecam tej firmy nikomu! Organizacja z przypadku, kierownictwo również, zwłaszcza w Wiśle ( rok 2015). Nabór dzieci z rodzin patologicznych, więc młodzi wychowawcy sobie nie radzą. Warunki mieszkaniowe- obraz nędzy i rozpaczy : 8 wychowawców w jednej sali, jeden spał w otwartej szafie, a 3 wychowawczynie w pakamerze bez okna ( Wisła 2015). Wynagrodzenie? Za 12 dni - 330 zł na rękę.

Julita

@Nick1 jakiego rzędu obsuwy czasowe w wypłacie wynagrodzenia mają miejsce w PTKraj i jak często ma to miejsce? Możesz też napisać coś więcej o tym wspomnianym przed Ciebie braku zorganizowania? Szczególnie w przypadku firm tego typu - dla wielu osób to są właśnie kluczowe informacje. Czym ono się dla Ciebie objawia?

Nick1

Nie polecam tej firmy. Totalny bałagan, zero zorganizowania. Nie wypłacają pieniędzy na czas.

lou

NIE POLECAM wyjazdów z firmą Poltur na żadne kolonie, nie płacą terminowo, warunki w ośrodku okropne i dzieci niewychowane. Nie warto tracić swojej cierpliwości i czasu na współpracę z tą firmą.

Julita

Czy w PTKraj nadal można odbywać praktyki studenckie? Wcześniej takie informacje można było znaleźć w Internecie. Dajcie znać jak to wygląda w tej chwili to na pewno ważne informacje dla potencjalnych przyszłych wychowawców kolonijnych.

kaja

wiec nie oczukują by miec w takim razie ukonczony kurs wychowawcy kolonialnego skoro pisalas ,ze pojechałąś bez niego i bez doswiadczenia? chyba ze zatrudnili cie tam po znajomosci? kasa mowisz,ze mala ile za turnus dostalas?

Zostaw merytoryczną opinię o PTKraj - Zielona Góra

• Jak się pracuje w PTKraj?

Zobacz opinie na temat firmy PTKraj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTKraj?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PTKraj?

Kandydaci do pracy w PTKraj napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PTKraj
2.3/5 Na podstawie 60 ocen.

PTKraj