Impel Cleaning
4 14 92 5 1

Opinie o Impel Cleaning

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Na pewno są na tym forum osoby, które zastanawiają się, jakie zmiany w ostatnim czasie zaszły w firmie Impel Cleaning. Czy są poszukiwane nowe osoby do pracy w Katowicach? Wygląda na to, że rynek pracy jest nadal rynkiem pracownika, czy w związku z tym można liczyć na dobre i konkrecyjne wynagrodzenie? Jak myślicie?

przyjazny
 Opinia

To myli się Pan .Dozo zależy od kierownika i brygadzistki w danym obiekcie (szpital).

@przyjazny 21.10.2018 20:35

Jak oceniasz swoich przełożonych i jak Ci się współpracuje z pozostałą częścią zespołu? Obecnie dla wielu pracowników atmosfera ma takie samo znaczenie jak poziom wynagrodzenia. Każdy z nas chciałby pracować w dobrej atmosferze, to zupełnie naturalne.

przyjazny
 Opinia

Firma Impel (Optima) działająca na terenie województwa Podlaskiego zatrudnia ze stopniem niepelnosprawnym którzy są traktowani źle, zastraszane z zwolnieniem z pracy i ciągłymi naganami,kontrolowane są parę razy dziennie .Pracownice nieczują się jak w pracy tylko jak w obozie. Moje sugestie dla Impel Cleaning: Żeby wzięli się za kierownictwo w woj.podlaskim. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić postępowanie i zachowanie kierownika do personelu bo jesteśmy przecież ludźmi a nie zwierzętami.Trochę kultury i wychowania między innymi w woj.podlaskim

Pati
 Opinia

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy?

Kuba
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

mEa
 Opinia

Wszystko ok.,ale przydałby się fundusz socjalny.A najbardziej mnie boli, gdy przychodzą Święta każdy ze znajomych dostaje jakiś bon towarowy czy paczkę ,a pracownicy fizyczni mają guzik z pętelką.Wtedy czuję się ,jak niewolnik a nie pracownik.To smutne.Ciągłe tłumaczenie przełożonych, że nie ma pieniędzy to jest zakłamanie rzeczywistości. Poza tym to zle wpływa na wizerunek firmy.Ciągłe labiedzenie.Widzę, że Zarzad to sami prawie prawnicy,więc trzeba uwzględnić w kosztorysach chociaż minimalne profity dla swoich podwładnych.

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Impel Cleaning o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dawid
 Opinia

Super firma ale niestety ma swoich hejterów.

oberek
 Opinia

zaangażowanie nie do cenianie niestety, minusy - ciagle kontroluja - za wszelka cene starzy pracownicy 'musza' ci pokazac ze nic nie wiesz, nawet jak popelnisz blad - ty tam przychodzisz i masz wszystko umiec byc jasnowidzącym -starsi ludzie ktorzy niedadza nic samodzielnie/zrobic/sprobowac,robia za ciebie a potem donosza ze sobie nieradzisz chcoiarz probujesz sie zaangazować -nieplatne szkolenia(nawerzzzapisemw umowie) plusy: -wdrozenie w obowiazki - wynagrodzenie zgodne z umowa -sama praca calkiem ok,tylko traktowanie........ w zwiazku z tym dalsza praca niepodjeta

anonymous
@oberek 05.02.2017 01:44

Zgadzam się w 100% Traktowanie pracownika z góry... daje wiele do życzenia, koordynatorzy chamscy, szkolenie i bhp tylko na papierze, i godziny się nie zgadzają do wypłaty... środki czystości - braki... więc pozostaje sama woda...

Opinia

Czy w Impel Cleaning jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

karia
 Opinia

praca w fajnym towarzystwie uczciwa firma pieniadze na czas. wiadomo sa sytuacje kiedy sie ciezej pracuje, ale ogolnie na codzien jest super

Cecylia
 Opinia

Jak dobra praca to i pisać nie ma chętnych! Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Belcia
@Cecylia 18.12.2017 10:52

Tak. Pokojów mile widziane

Opinia

@Basia widzę, że jesteś zadowolona z pracy w Impel Cleaning. Czy powiesz jak długo już tu pracujesz? W jakich godzinach wykonujesz pracę? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Czy można liczyć na jakiś socjal?

Basia
 Opinia

sprzatamy, myjemy okna, no praca jak praca, wazne ze placa i zapewniaja wszystkie sprzety. zespol mam fajny, energiczne dziewczyny, jest z kim pogadac i posmiac sie a praca wykonana w czasie, wiec my nie narzekamy ani na nas nikt nie narzeka. kasa zawsze na czas

Bogusia
 Opinia

Tak to czasem jest ze starszymi ludzmi, maja troche inny swiatopoglad i rodzi sie konflikt pokolen...trzeba pogadac , moze uda sie cos polepszyc, a jak nie to zaakceptowac... wszyscy znamy tekst "ja w twoim wieku..." no coz, ciekawe jak NAS beda widziec nastepne pokolenia ;) Wracajac do pracy w Impelu w Kato ja jestem tu od pol roku, cenie sobie mila atmosfere w pracy i na szczescie dogaduje sie z reszta, bardzo wazna jest tez wyplata na czas, wiadomo od razu czas na placenie rachunkow, a dzieci tez glodne chodzic nie beda, takze ja zadowolona jestem

Opinia

@oberek myślę, że starsi ludzie chcieli pomóc, wiadomo , że mają większe doświadczenie nie uznałabym to za wadę.Dobrze, że wynagrodzenie zgodne z umową. Jeśli chodzi o szkolenia to czy było ich dużo?

mozi
 Opinia

u mnie ekipa byla w porzadku, do tego kasa jak w umowie i na czas. w zasadzie wszystko gra i buczy. moge z czystym sumienie ocenic na ocene bardzo dobra. oby tak dalej bylo

ghjhg
 Opinia

@ franek no własnie widze ze jest wiele nawet ciekawych stanowisk pracy w Impel Cleaning - jak dla mnei najfajniejsze to chyba opcje konstruktor , specjalista ds. sprzedaży i przedstawiciel medyczny

franek
 Opinia

@maria, nie ma sie co dziwic, imple to ogromnafirma, bardzo duzo ludzi zatrudnia, na roznych stanowiskach, nie tylko w ochronie

maria
 Opinia

nawet nie wiedzialam ze takie stanowiska tutaj sa, jak widac firma ma wiele do zaoferowania

karolina
 Opinia

mnie poki co zagranica nie interesuje, mieszkam w kraju i tutaj pracy szukam, na pewno zaaplikuje, bo chce pracowac w dobrym miejscu

alicja
 Opinia

a zaciekawilo mnie pytanie czy impel tylko szuka ludzi w krau czy tez zagranica, hmmm musze sprawdzic bo sama w sumie nie wiem

kaja
 Opinia

skladaj papiery i sie nie zastanawiaj, ja tak zroblam rok temu i to byla bardzo dobra decyzja

marta
 Opinia

zawsze mozna dorobic, pracy jest duzo, jak sie jest chetnym na nadgodziny to zazwyczaj jakies sie znajduja

iwona
 Opinia

dal mnie dodatkowo liczy sie stabilnosc, ktora tutaj mam, w koncu praca w ktorej nie musze mrtwic sie o to co bedzie jutro

agata
 Opinia

praca musi byc wykonanan na czas i dobrze, to podstawa jak zawsze, a jak sie do tego doda fajna atmosfere w pracy, to jakos tak przyjemniej sie z lozka wstaje

wiola
 Opinia

pracownicy z duzym stażem pracy bardzo pomagaja nowym, ogolnie dobrze to jest wszystko zorganozowane

mariola
 Opinia

to fakt, spotkałam wielu ludzi, którzy pracują tutaj od lat,co dobrze rokuje, bo ja szukam pracy na stale

antek
 Opinia

uprawnienia warto zrobić, bo w kazdje pracy mogą się przydac, tutaj warto zlozyc papiery, bo można zalapac fajna prace na dluzej

antek

Zostaw opinię o Impel Cleaning - Katowice