Impel Cleaning

Katowice

Opinie o Impel Cleaning

Dominika

@Basia widzę, że jesteś zadowolona z pracy w Impel Cleaning. Czy powiesz jak długo już tu pracujesz? W jakich godzinach wykonujesz pracę? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Czy można liczyć na jakiś socjal?

Basia

sprzatamy, myjemy okna, no praca jak praca, wazne ze placa i zapewniaja wszystkie sprzety. zespol mam fajny, energiczne dziewczyny, jest z kim pogadac i posmiac sie a praca wykonana w czasie, wiec my nie narzekamy ani na nas nikt nie narzeka. kasa zawsze na czas

Bogusia

Tak to czasem jest ze starszymi ludzmi, maja troche inny swiatopoglad i rodzi sie konflikt pokolen...trzeba pogadac , moze uda sie cos polepszyc, a jak nie to zaakceptowac... wszyscy znamy tekst "ja w twoim wieku..." no coz, ciekawe jak NAS beda widziec nastepne pokolenia ;) Wracajac do pracy w Impelu w Kato ja jestem tu od pol roku, cenie sobie mila atmosfere w pracy i na szczescie dogaduje sie z reszta, bardzo wazna jest tez wyplata na czas, wiadomo od razu czas na placenie rachunkow, a dzieci tez glodne chodzic nie beda, takze ja zadowolona jestem

Dominika

@oberek myślę, że starsi ludzie chcieli pomóc, wiadomo , że mają większe doświadczenie nie uznałabym to za wadę.Dobrze, że wynagrodzenie zgodne z umową. Jeśli chodzi o szkolenia to czy było ich dużo?

mozi

u mnie ekipa byla w porzadku, do tego kasa jak w umowie i na czas. w zasadzie wszystko gra i buczy. moge z czystym sumienie ocenic na ocene bardzo dobra. oby tak dalej bylo

oberek

zaangażowanie nie do cenianie niestety, minusy - ciagle kontroluja - za wszelka cene starzy pracownicy 'musza' ci pokazac ze nic nie wiesz, nawet jak popelnisz blad - ty tam przychodzisz i masz wszystko umiec byc jasnowidzącym -starsi ludzie ktorzy niedadza nic samodzielnie/zrobic/sprobowac,robia za ciebie a potem donosza ze sobie nieradzisz chcoiarz probujesz sie zaangazować -nieplatne szkolenia(nawerzzzapisemw umowie) plusy: -wdrozenie w obowiazki - wynagrodzenie zgodne z umowa -sama praca calkiem ok,tylko traktowanie........ w zwiazku z tym dalsza praca niepodjeta

ghjhg

@ franek no własnie widze ze jest wiele nawet ciekawych stanowisk pracy w Impel Cleaning - jak dla mnei najfajniejsze to chyba opcje konstruktor , specjalista ds. sprzedaży i przedstawiciel medyczny

franek

@maria, nie ma sie co dziwic, imple to ogromnafirma, bardzo duzo ludzi zatrudnia, na roznych stanowiskach, nie tylko w ochronie

maria

nawet nie wiedzialam ze takie stanowiska tutaj sa, jak widac firma ma wiele do zaoferowania

karolina

mnie poki co zagranica nie interesuje, mieszkam w kraju i tutaj pracy szukam, na pewno zaaplikuje, bo chce pracowac w dobrym miejscu

alicja

a zaciekawilo mnie pytanie czy impel tylko szuka ludzi w krau czy tez zagranica, hmmm musze sprawdzic bo sama w sumie nie wiem

kaja

skladaj papiery i sie nie zastanawiaj, ja tak zroblam rok temu i to byla bardzo dobra decyzja

marta

zawsze mozna dorobic, pracy jest duzo, jak sie jest chetnym na nadgodziny to zazwyczaj jakies sie znajduja

iwona

dal mnie dodatkowo liczy sie stabilnosc, ktora tutaj mam, w koncu praca w ktorej nie musze mrtwic sie o to co bedzie jutro

agata

praca musi byc wykonanan na czas i dobrze, to podstawa jak zawsze, a jak sie do tego doda fajna atmosfere w pracy, to jakos tak przyjemniej sie z lozka wstaje

wiola

pracownicy z duzym stażem pracy bardzo pomagaja nowym, ogolnie dobrze to jest wszystko zorganozowane

mariola

to fakt, spotkałam wielu ludzi, którzy pracują tutaj od lat,co dobrze rokuje, bo ja szukam pracy na stale

antek

uprawnienia warto zrobić, bo w kazdje pracy mogą się przydac, tutaj warto zlozyc papiery, bo można zalapac fajna prace na dluzej

antek

paulina

trzeba mieć niezla kondycje i dobre umiejetnosci w sprzątaniu, poza tym pracuje się dobrze

kamila

u mnie ludzie sa bardzo mlodzi w zespole jak i tacy po 50, uwazam to za duzy plus, bo roznorodne srodowisko duzo daje w pracy

reni

z tego co u nas widze, to przekroj wiekowy jest spory, warto sie zorientowac czy kogos aktualnie szukaja

franek

a czy oni szukaja ludzi w roznym wieku?

iwona

a ktos moze wie kogo aktualnie szukaja i jak mozna sie dowiedziec?

kinga

to fakt, bo jak sie jakis nygus trafi reszta musi nadrabiac, na szczescie szybko takie osoby sa wychwytywane

rita

jedno jest pewne, komu sienie chce pracowac nie ma tutaj czego szukac, na obijanie czasu nie ma ale todobrze, bo do pracy przychodzi sie pracowac,proste

renata

od koordynatorow wymagaja bardzo dobrej organizacji pracy,ale to dobrze, bo dziekitemu reszta zespolu ma latwiej, wiedza co i kiedy robic

renia

ja u nich pracuje dorywczo i mi sie psprawdza, spokojnie lacze nauke z praca

michalina

czasami praca wg grafiku bywa meczaca, ale czasami to sie przydaje jak sie caly tydzien nie pracuje od 8 do 16, zawsze sa plusy i minusy kazdej sytuacji, mi to odpowiada akurat

zoska

sprztaalam duzo u znajomych, ale wiadomo, od kiedy pracuje w impelu, mam umowe i staly grafik, latwiej mi sie zyje

oli

praca jak kazda inna, lepiej sprzatac i robic to dobrze, niz nic nie robic, narzekac i do tego jeszcze zyc na zasilkach, a takich nie brakuje

olka

mozna sie piac w rozny sposob, wazne zeby byla ku temu mozliwosc, tutaj jest

marta

jak jestes ambitna i wiesz czego chcesz to na pewno warto zlozyc cv

zoska

nie pracuje w nocy,pensja w normie, sprzata sie inaczej niz w domu, ale to normalne, bo biura a dom to dwie rozne sprawy

Daria

Właśnie niejedna osoba może się zdziwić. Pracę trzeba lubić mi robienie porządków po prostu przychodzi instynktownie.

Ignis

Racja każda praca się liczy w końcu uczciwie zarabiamy na chleb. Sprzątanie nie jest problemem, w końcu w domu też się sprząta. Najważniejsze że jest praca.

zuza

zgadzam sie, kazdy lubi miec czysto w biurze i ktos to robic musi, a praca jest calkiem niezla, wazne ze pieniadze na czas i dobrze wszystko zorganizowane

Tula
@zuza 31.08.2015 18:27

Najważniejsze to lubić to co się robi wtedy nie ma problemów by pracować. Mi odpowiada to co robię, nie ma co narzekać tylko brać się do pracy i wszystko będzie szło do przodu.

Espera
@Tula 07.09.2015 21:47

Każdy chciałby być prezesem lecz żadna praca nie hańbi tym bardziej sprzątanie, mi pasuje i praca i pracodawca, każdy może nic nie robić i narzekać tu zarabiam i mam na własne potrzeby.

Ala

Żadna praca nie hańbi a najważniejsze że można zarobić i się utrzymać.

basia

Gera
@basia 19.08.2015 22:02
jak zaprosza cie na rozmowe to sie dobrze przygotuj, to pierwsza i mze byc jedyna szansa, a fajnie sie u nich pracuje...

Spokojnie myślę ze każdy chętny do pracy ma szanse by pracować w impelu. Mi to większych trudności nie sprawiło.

nika

w impelu ciągle coś się dzieje :) są nowe obiekty, nowi ludzie, także nie można się nudzić. z przełożonymi można się dogadać, i nie trzeba się martwić czy wypłatę się dostanie ;)

Marta
@nika 16.08.2015 23:42

Niby norma choć nie wszędzie po kilku przygodach z moim pracodawcą zdecydowałam się zmienić pracę, złożyłam CV do impela czekam na rozmowę.

maria

Kamila
@maria 06.08.2015 21:28
ostatnio chodze toche umordowana, bo pracy sporo,a upaly w tym nie pomagaja, ale robimy przerwy, woda jest, jest ok...

Chyba każdemu te upały doskwierają niezależnie czy na powietrzu czy w budynku, na szczęście ekipa jest super i praca idzie do przodu.

Martyna

Problemów z pracą nie ma, zawsze są nowi klienci i potrzeba rąk do pracy, ogłoszenie znalazłam w sieci, wysłałam CV i tak już minęło pół roku.

karina

wazne do pracy jest nastawienie, jak sie ma dobre, to sie czlowiek wszedzie odnajdzie, a tutaj ludzie zyczliwi i atmosfera fajna

Ami
@karina 23.07.2015 15:00
wazne do pracy jest nastawienie, jak sie ma dobre, to sie czlowiek wszedzie odnajdzie, a tutaj ludzie zyczliwi i atmosfera fajn...

Też tak myślę praca szybciej leci w miłym towarzystwie. Z koleżankami szybko się dogadałam i pracuje mi się w impelu dobrze.

Agnes

To będzie moja pierwsza praca od czegoś trzeba zacząć, jak na razie chcę zacząć później zobaczę jak to się potoczy. Chcę trochę zarobić na własne potrzeby i myślę ze w impelu będę miała dobry start.

watka

nie każdy musi być dyrektorem, bez przesady. czasem ktoś szuka pracy na pewien okres, albo miał jakąś niefajną poprzednią robotę i chce spokoju. w impelu da się to pogodzić. jest stabilnie i bezpiecznie, bo to duża firma z zasadami.

Lidka
@Ada 28.06.2015 22:06
Dla mnie liczy się to by dostać na czas wypłatę bo gdy masz zobowiązania to nie możesz sobie pozwolić na zwłokę. Tu mam to wszy...

Berta
@Lidka 06.07.2015 08:43
Szczere słowa sama kiedyś miałam problemy z wypłatą w poprzedniej pracy, stres i nerwy, dlatego takie rzeczy się docenia....

Najważniejsze że są jeszcze firmy uczciwe gdzie za pracę masz wszystko płacone na czas. W końcu o to chodzi w pracy by być uczciwie traktowanym.

JJaa

Niektórym czasem zależy na stabilizacji i spokoju. Nie każdy ma parcie na awanse, zresztą każdy może się w impelu odnaleźć.

iza

próbuj, próbuj.w impelu warto bo jest spoko atmosfera, stabilnie. do tego mają sporo obiektów, dostają nowe zlecenia i liczą się na rynku.

Netka
@iza 20.04.2015 14:13

Chyba też spróbuję, obecnie mam dorywczą pracę a chcę mieć coś na dłuższą metę, by spłacać swoje należności. Z tego co czytam to impel płaci na czas.

Pola

Musze spróbować swoich sił, mam nadzieję że nie będzie trudno się dostać wysłałam CV i czekam na kontakt. Z chęcią bym z wami pracowała.

wera

do impela trafiłam mając już spore doświadczenie w tej pracy. także nie było problemu z przyjęciem, czy przystosowaniem się do nowych obowiązków. firma jest duża, także obiektów do sprzątania nie brakuje i nie boję się o swoje zatrudnienie.

Ela

Teraz każdy ma jakieś wydatki czy zobowiązania dlatego stabilna praca jest w cenie. Mi głównie na tym zależy no i oczywiście by wszystko było na czas.

Zostaw opinię o Impel Cleaning - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning