Property Advising

Opinie o Property Advising

Słowa kojarzące się z Property Advising (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): szybka Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są niesamowicie mili, pozytywni i pomocni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? ? Najbardziej podobało mi się w Property Advising : ciągłe poznawanie nowych ludzi Najbardziej nie podobało mi się w Property Advising : konieczność bardzo szybkiego załatwiania spraw

Zostaw opinię o Property Advising - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Property Advising