Gazomontaż

Ząbki

Opinie o Gazomontaż

Misr

Sytuacja nie jest fatalna, jest bardzo dobra, tak mi się przynajmniej wydaja, że nie jest źle, stanowczo polecałbym taką sytuację od razu, że umowa od pierwszego dnia, bo nigdy się z takim czymś jeszcze nie spotkałem, więc chyba zdecydowanie warto co nie?

wiarus

Gazomontaż powstał przed wojną ale pod inną nazwą właścicielem uwczesnej firmy był Pan Kłobukowski to komuna zaczeła go niczszyć mimo swojej prosperity w latach 70 , 80 i 90 XX wieku pózniej złodzieje zaczeli go rozdrapywać

stary prezes(usunięte przez administratora) chciałby jeszcze pokraść trochę w "Gazomontażu" wysyła listy z prośbami do PGNIG jakim to on był wspaniałym prezesem i już uratował prawie firmę , ale zwolnili go starego złodzieja nieszczęśnika.

Szukasz pracy?

Pracownik oddany

Nadszedł koniec. Gazomonaż w upadłości likwidacyjnej.

dobrze poinformowany

ZAKŁAD SIĘ RACZEJ NIE ODBUDUJE.PRACOWNICY ZOSTALI POZOSTAWIENI SAMI SOBIE BEZ PREZESA DYREKTORÓW KIEROWNIKÓW.NIEPROWADZONA JEST DZIAŁALNOŚĆ PRODUKCYJNA ANI REMONTOWA. PRACOWNICY PRZYCHODZĄ PODPISUJĄ LISTĘ OBECNOŚCI I CZEKAJĄ NA DECYZJE PRACODAWCY CO DALEJ.POBORY NIEWYPŁACANE SĄ OD MIESIĘCY.OD CZEGO JEST ZARZĄD TEJ FIRMY???

zainteresowany

Czy jest jakaś nadzieja że Gazomontaż się odbuduje mimo takich długów?

Dalej nie wiadomo o co chodzi cztery miesiące bez grosza a co niektóre osoby dostały jakieś pieniążki.TERAZ SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI.MOŻE ZAPROSIĆ red.JAWOROWICZ LUB INTERWENCIE TE PROGRAMY MIAŁY BY OGLĄDALNOŚĆ (-:

Pracownik oddany

W dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana. Dotychczasowy prezes JT nie jest już nim.

wkurzony

Od ponad pół roku rządzą w firmie syndyk , lodziarz i księgowy ( to moje ksywy tych łachudrow) potrafią tylko sprzedawac ,zero produkcji ,wszystko co było z metalu zostało sprzedane, od 3 miesięcy nie ma wyplaty o zaległosciach w stosunku do byłych pracowników nie wspomnę.Metody jakimi pseudo prezes zwalnia pracowników są rodem z mafii.Niech sąd wreszcie ogłosi upadłośc tej firmy , skonczy sie drenowanie majątku tej firmy przez ten układ rodzinny, który obecnie rządzi.

anonimus
@wkurzony 12.04.2014 20:01

właśnie ogłosił

Trzy miesiące bez wypłaty to będą radosne święta dziękuje obecnemu zarządowi GAZOMONTAŻ SA.Może by się wreszcie wypowiedział co dalej z firmą i nami pracownikami nikt nic nie wie co dalej.

zorro

w firmie nie ma pieniędzy, na dniach ma wpłynąć wyrok sądu o upadłości, siedzimy i czekamy na syndyka... Firma płaciła tyle ile podpisała na umowie, ostatnio przestała, polityka poprzedniego zarządu doprowadziła do katastrofalnego zadłużenia - poprzednicy odchodząc wzięli pełne odprawy - w tym momencie spółka straciła płynność. od tamtej pory zobowiązania regulowane są jedynie kosztem wyprzedaży środków trwałych. One się skończyły. Żadnej istotnej produkcji nie prowadzi. koniec i tyle. Jaki sens ma plucie na trupa tego nie wiem.

kurde to jest jakiś obłęd nie dostajemy już wynagrodzenia 2-gi miesiąc,co te ludzie sobie myślą w tym biurowcu za co my mamy żyć,lepiej upadlość by ogłosili i by był spokój a nie człowiek musi sie martwić z kąt na życie ma wziąść pieniądze.

Mika

Omijać ta firmę szerokim łukiem,(usunięte przez administratora)

sss

NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TAM!!! odradzam, pracowałem w tej firmie inigdy nie spotkałem się z taki traktowaniem ludzi. Podłość i [usunięte przez moderatora]

get1900

(usunięte przez administratora) co z tą firmą zrobiliście szczęscie ze kilka lat temu posłuchałem się kolegi i dałem dyla dziś stoję mocno na nogach mało zostało ludzi którym współczuję

giość

To firma dno bez skrupułów oszukują ludzi. Ha! i to w oczy. Naprawdę myślą że nic nich nie dosięgnie, to się grubo mylą.

pracownik -były

osobiscie znam 5 osób które poszły do sadu i wygrały ,ale prezesi udawali ze ich to nie tyczy ,bo oczkodowania szły z kata firmy a nie ich prywatnych

40000 tyś na miesiąc to mieli w kiepskim miesiącu. i tak przez lata. można się nachapac. Że też mogą spojrzeć ludziom w twarz. bezczelnie.

były pracownik

były prezes wraz z dwoma paniami płacili sobie pensje od 10-20tu razy większe niż przeciętna płaca pracownika. Nie chcieli dać nikomu nawet 200- 300zł premii. Przez lata były prezes wraz z dwoma paniami dyrektor nakupowali mieszkań pobudowali domów i wszystkich mieli za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Teraz nowy prezes wraz ze swoim towarzyszem rozsprzedaja za grosze poniżej wartości wszystko co się da. Tak się rozkłada firmy z tradycją. A prokurator takich ludzi nie dosięgnie a powinni wszyscy oddać to w zębach.

gość

Nie płacą wynagrodzenia, oszukują, nowy zarządca i jego opinie w internecie o firmie Tarbud-przeczytaj itp. Sprzdają wszystko co można są na granicy upadłości i dalej oszukują ludzi. Nie polecam!!!!!!

zażenowany

nie słyszałem o żadnych szkoleniach, ale wydaję się to dość nieprawdopodobne z takimi ludzmi

zażenowany

witam wszystkich i chce przestrzec przed tą firmą. Nastąpiło wiele zmian w niedalekim czasie i niestety na gorsze, nowi ludzie są nieprofesjonalni i myśle że najdelikatniej mogę to określić jako "niedouczeni" totalni amatorzy nie wiadomo co robią na swoich stanowiskach.Ponad to nowa atmosfera pracy w firmie jest straszna, nie do zniesienia, aż nie chce się wchodzić za drzwi budynku. (usunięte przez administratora)Nie polecam!!! Szkoda czasu, bo i tak dostaniesz kopa a może i jeszcze wilczy bilet na do widzenia. Szukajcie pracy w innej firmie i z inną załogą

xxx

i co dziwne wszystkie firmy dostały podwyżkę delegacji na 30 zł a w gazomontażu oczywiscie NIE !!!

Zwiazkowiec
@xxx 16.06.2013 21:18

A GDZIE Związki Zawodowe NSZZ ????

KOLES

co wy za bzdury opowiadacie o bylym prezesie czy wy nie widzicie do czego on doprowadził i uciekł z cała klika

firma

a ja wykonywałem pracę dla firmy gazomontaż i współpraca układała się dobrze. Pracę moja firma wykonała i gazomontaz zapłacił jak należy. chyba że ktoś chciał naciągnąć gazomontaż na dodatkowe koszty i na robotę której nie wykonał to nie została zapłacona . a takich tez zam cwaniaki myślą ze za nieuczciwa pracę ktoś im zapłaci . dzisiaj ciezko jest wszystkim firmom budowlanym/

pracownik xxx

Ci co tak teraz opluwają tę firmę to po co tak długo w niej pracują niektórzy od swoich najmłodszych lat i teraz takie głupoty gadają. w tej frmie zawsze dbało się o pracowników a już na pewno o tych co dobrze pracowali a nie tylko gadali że pracują. Niektórzy pracowali tu przez całe życie zawodowe to świadczy o tym ze była to dobra firma. Prezes (usunięte przez administratora) zawsze liczył się z ludżmi, był za dobry dla niektórych bo powinien już dawno niektórych wyrzucić ale nie zwalniał i płacił w terminach, to był człowiek odpowiedzialny za firmę i za jej pracowników. Nie tak jak teraz odkąd go nie ma - nie ma wypłaty na czas albo w ogóle, nie ma szacunku do nikogo. Gdyby był na jego miejsce ktoś podobny do niego to ta firma by przetrwała. Gadać to każdy potrafi tylko z czynami gorzej.

xyz

Ludzie, co wy za bzdury opowiadacie, policzcie sobie dobrze czas. Jak prezes(usunięte przez administratora) był to wszystko było na czas, pensje, rozłąki, ludzie pracowali po kilkadziesiąt lat w tej firmie bo było dobrze. a ci którzy się zwolnili to szybko powracali bo zobaczyli jak są traktowani w innych fimach. Prezes (usunięte przez administratora) zawsze szanował pracowitych i uczciwych ludzi i premiował ich pracę. Teraz inni rządzą i jest super prawda? Nie ma wynagrodzenia i strach czy dyscyplinarnie nie dostaniesz zwolnienia. Prezes (usunięte przez administratora) był za dobry, teraz jest ktoś inny rządzi tak, że niedługo nic z tej firmy nie zostanie a ludzie siedzą cicho bo się go boją żeby nie dostać dyscyplinarki. zastanówcie się ludzie co piszecie. Tyle lat pracowaliście i było wam dobrze, inni chetnie wracali do tej firmy a prezes(usunięte przez administratora)zawsze ich przyjmował, nikogo nie zwalniał jak uczciwie pracował, a teraz w każdej chwili możesz wylecieć nawet nie wiesz kiedy.

byly

to już koniec Gazomontazu, zero kasy, zero organizacji, totalny haos

To są kpiny co wyprawia byly i uciekinier prezes wraz z panią (usunięte przez administratora) uciekli jak szczury z tej firmy pracownicy dostają tylko jałmużnę od pana(usunięte przez administratora) i my pracownicy dziękujemy panu (usunięte przez administratora)za załatwienie sprawy ,że delegacja oraz pensja miala być zaplacona całkowita. W dniu dzisiejszym zostało zaplacone tylko 1000zl dla każdego pracownika 50% dla pracowników umysłowych i gdzie tu dalej żyć i jak dojechać na budowę kiedy te pieniądze nie wystarczają ? My jako pracownicy pytamy się kiedy to zostanie wyplacone kierując to pismo do pana (usunięte przez administratora) jezeli to pismo zostanie przekazane i wyplacone pieniądze wszystkie zalegle zaczniemy pracować jak normalni pracownicy gazomontażu z podziękowaniem życzliwa osoba dziękujemy i prosimy o natychmiastową odpowiedź.

monter

Cała prawde ludzie pisza wykorzystac i zwolnic nie uponinac sie o podwyzke. Grozi zwolnieniem. Paru kierrowników spoko ludzie tylko przez dyrekcje zwiazane maja rece.

marcin

dotyczy :opinii osoby o nicku Padzik używanie danych osobowych wg ustawy o ochronie danych osobowych jest nielegalne (usunięte przez administratora)

Padzik

Jeżeli któraś z firm podwykonawczych chciałaby utopić pieniądze i napracować się za darmo to zapraszamy do Gazomontażu...Prezes (usunięte przez administratora) to osoba nieuchwytna a całym biznesem trzęsie pseudo Księgowa (usunięte przez administratora)która czuje się jak Prezes...chory system....szkoda słów na takich amatorów ....

Andrzej

Przestrzegam przed tą firmą i jej polityką. Dla mnie firma mojego szkolenia nie zdała:-) Pozdro dla Filozofa:-) gdyż nie udało mi się z nim pożegnać...

Potwierdzam,to jest jedna wielka porażka,a teraz co zaczyna sie tam dziać dąży chyba do rozpadu tej firmy oczywiście przez brak pracowników fizycznych,zostaną tylko ci którym zostało do emerytury a reszta bedzie sie wykruszać.Pozdrawiam.

Nie polecam. Zwodzą tylko obietnicami, szkoda gadać i tracić czasu na firmę taką.

jacek 2

najprawdziwszy jest punkt 1 dwa słowa "ciągłe śledzenie" to jest Białoruś w Polsce

pracowanik

A dlaczego mam skończyc przeciez lepiej napisac prawde ludziom niz maja tracic swój czas,nerwy na cos takiego i na taka firme z tradycjami (ZE TAK POWIEM) a to co napisałem jest prawda a jesli tak nie jest to pewnie(usunięte przez administratora)wiec przedstrzegam przed tym jakie sa niespodzianki za brama i po podpisaniu umowy a z tego co sie orientuje to wiele duzo ludzi przewineł sie i otarło o ta firme co siwadczy nie na plus lecz na minus odnośnie pracy i płacy.wiec omaja opinia jest w 100% trafna wiec niepolecam taj firmy

Pracowity

Skończ jak Cie prosze i naucz się pisać!!!

Firma gdy sie przyjmukesz gadane ma owszem i cukruja niemiłosiernie po czaie okazuje sie ze realia sa inne niz przed podpisaniem umowy.kwestie finansowe sie zmieniaja radsykalnie brak zwrotów za podróze brak premii brak organizacji pacxy opgólnie żenada i tragedia,łapia kludzi na kursy i zkolenia i pożenj traktuja jak murzyna brak szacunku do ludzi w kazdy sposób zwodza i utrudniaja ,wysyłaja na delegacje i potrącaja za pobyt w hotelu z pensji .

Zostaw opinię o Gazomontaż - Ząbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gazomontaż