Gazomontaż S.A. Zakład

Bydgoszcz

Opinie o Gazomontaż S.A. Zakład

fil

kris, na początek istotne żeby zdobyć nieco doświadczenia

były pracownik

(usunięte przez administratora)Jak można brać po 30-40 tysięcy na miesiąc a innym płacić 2000zł? W tym czasie zadłużyli firmę na parenaście milionów i teraz jeszcze im to uchodzi płazem. Rozłożyć firmę a samemu się wywinąć. (usunięte przez administratora)

prim

To jakieś oszczerstwa pod adresem tej firmy, przecież tam pracują ludzie od młodych lat aż do emerytury, to gdyby była to zła firma to ludzie by tam tak długo nie pracowali. Dawny prezes Kopeć zawsze liczył się z pracownikami, nawet przyjmował tych którzy się wcześniej zwolnili. Chyba że ktoś pił w pracy albo się migał od pracy. To chyba Ci piszą te bzdury na temat tej firmy.

Zostaw opinię o Gazomontaż S.A. Zakład - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gazomontaż S.A. Zakład