La Rive S.A.

Grudziądz

Opinie o La Rive S.A.

Lidia

@Zainteresowany pracą, aplikowałeś już na wybrane stanowisko? Ja, widziałam również teraz, że poszukują kilkunastu pracowników głownie do Grudziądza. Może trzeba zaczekać aż ktoś z HR się odezwie? Może napisze ktoś z osób odwiedzających forum, byłych pracowników lub obecnych jak wygląda praca w La Rive?

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci, Mnie również interesuje stanowisko referenta ds. floty samochodowej, więc mam kilka pytań dotyczących firmy LA RIVE. 1. Jaka jest atmosfera w dziale? 2. Czy ludzie są pomocni? 3. Ile można zarobić na początku w LA RIVE - na podobny stanowisku? 4. Po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe? 5. Czy firma ma jakieś dodatkowe benefity? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Ola

Jest teraz oferta na referent ds. Floty samochodowej.... czy moglby ktos powiedziec cos wiecej na temat tego stanowiska?

Asiak

No do La Rive S.A. chyba aktualnie nie ma ofert, ale chciałem wam powiedziec, że będą wkrótce i czekajcie

joanna

Jakie sa tam godziny pracy na produkcji?

joanna

Tez szukam dojazdu

Anna

witam! Szukam dojazdu do pracy na trasie Nowe-Grudziądz,Grudziądz-Nowe.

kasia

@kaldonerio no braku doświadczenia nie przeskoczysz, ale wysłać cv zawsze można :)

kasia

Hej ja slyszalam, ze jak sie kogos ma, to mozna polecic go i wyslac cv na adres rekrutacja@larive.pl

piku

No właśnie może ktoś napisać co i jak z tą firmą odnośnie pracy ? To mnie najbardziej interesuje.

bi-es

Ponoć słyszałem, że sam la rive to nic innego jak kopia bi-es. Ponoć to od nich mają receptury, potajemnie wyprowadzone z bi-esa. Ponoć Piotrowski prezes biesa tak się wk.....ł, że zamówił do firmy wykrywacz kłamstw i ludzi na nim testował, kto mu buchnął receptury. a to ponoć spryciarze z la riva, jeden cyrk tego lariva i bi-esa. A kaska z tego jest nie mała :-)

magda

ja kiedys pracowalam na hali la rive i chciala bym pracowac na produkcji tylko jak tam sie dostac? niby na portierni nie warto cv zostawiac bo nie dotrze.pozdrawiam.czekam na odp.

marcin

na jakie stanowisko skladales cv?

j.

Witam, Pracowałam w dziale graficznym. Pracy było dużo ale w sensownej atmoswerze. Stres też - gdy dużo projektów "na wczoraj"- jak w każdej firmie. Nauczyłam się dużo i o to chyba chodzi w pracy i dobrze wspominam... Zarobki ok - jak na Grudziądz... Z szefostwem można się dogadać... chociaż czasami były to dość trudne rozmowy :) :)

daww

jestem zainteresowany zlozeniem CV do nich, dajcie prosze o informacje nt zarobków, premii, czym sie jezdzi, czy premia jest do wyrobienia, czy jest gps itp podstawowoe info, dzieki z góry [usunięte przez moderatora].

były pracownik

Pracowałam w tej firmie. Moim zdaniem jest to zupełnie normalna firma z normalnymi ludźmi. Bywa stresująco jak jest dużo projektów do realizacji ale tak jest w każdej firmie. Na przełożonych też nie mogę narzekać: są wymagający ale to sprawia, że człowiek idzie do przodu i więcej się uczy...a o to chyba chodzi w pracy? Wynagrodzenie ok jak na warunki grudziądzkie.

Wszyscy przedmówcy mają rację,to dziwna firma pracowało w niej wielu dobrych PH ale żaden z nich nie jest już związany w/w firmą i żaden PH nie rozstał się z nimi polubownie.Tracą przez chore podejście do ludzi dobrych PH,przez taką rotację hurty i dystrybucja i detal totalnie zaczynają traktować ich jak nie poważną firmę. Obecnie nie mają w czym wybierać (PH),idzie za nimi zła opinia w tym środowisku, żaden szanujący się PH nie podejmie tam pracy. Marna kaska,fatalna atmosfera.mało rozwojowa firma,nie polecam.

xxxx89

popieram! praca ciezka psychicznie bo ludzie tam normalnie sa [usunięte przez moderatora] a kierownictwo?hm...bez komentarza.zostalam zwolniona niedawno, bylam na um,.zlecenie a zostawili takich sciemiaczy ze szok.pzdr

la rive

Jaka ciężka praca ??????????? Tam jeszcze nikt nigdy się nie napracował fizycznie....! Człowieku ty chyba nie wiesz co to jest ciężka praca....! Ciężka psychicznie to się zgodzę ale nie fizycznie !

danka w

Pracowałam od początku istnienia firmy. Bywało różnie, ale jak to mówią "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Praca była ciężka, ale dawała satysfakcję. To był fajny czas. Nie wiem jak jest teraz, czy wiele się zmieniło, podejrzewam, że wszystko zależy od tego, jakiego ma się przełożonego i podwładnych. Jak wszędzie....:-)

danka

Przegrali w sądzie! Szkoda, że tylko raz:-) Mam nadzieję, że to światełko w tunelu... Po półtorej roku od odejścia z firmy nadal uważam, że to była moja najlepsza decyzja!

po 3 miesiącach chciał wracać do pracy, gdzie jeszcze nikt nie był zatrudniony na jego miejsce. W odpowiedzi usłyszał: zdaj sprzęt. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Jak firma chciała tak postąpiła jej wybór, okazała jednak brak szacunku i ile jest warta. Za to przegrała w Sądzie z kretesem. Pozdroawiam

Monika

Nie polecam tej firmy totalny [usunięte przez moderatora] i nie docenianie pracowników!!!!!!!!

anonimowa

Też tam pracowałam. Co jak co produkty są fajne i można coś z nimi zrobić na rynku. Tylko, że pomyliły się im role. Najważniejszy jest tzw. dział floty. Kontrola kontroli. I wokół tego kręci się praca. Wieczne wyjaśnienia, tłumaszenia. Żenada!!!

witam tez pracowalam w tej firmie na produkcji i to co tam widzialam i slyszalam to swinie w oborze maja znacznie lepiej.bazuja na tym iz w grudziadzu jest bardzo duze bezrobocie i przyjmuja ludzi na okres 3 m-cy pozniej zwalniaja bez zadnej przyczyny i zatrudniaja nastepnych. a wynagrodzenie to jest szok najnizsza krajowa i mowia ze dokladaja 60 zl to jest smieszne trzeba charowac jak biale murzyny,poprostu obuz pracy za zadne pieniadze juz bym tam nie wrocila

gość

Może i był na L4, ale nie bez powodu. Na tym stanowisku nie było mu lekko. Wiem, bo pracowałam. RKSi to dopiero mają fuchę! Mobing w czystej formie. Dziwię się, że jeszcze ich nikt za to nie pozwał. Masakra!

gość

Firma w normie, nie ma lekko trzeba pracować. Targety kosmos, pełna kontrola PH ( nie po sciemniasz ) - ale jak się pracuje to dobrze sie zarabia podstawa dobra, premia do wykonania.

gość

Jak siedział pół roku na L-4 to ktoś musiał za niego robić!!!

Witam Z tego co ja słyszałem kierownik miał zapalenie mięśnia sercowego i faktycznie został wylany w pierwszy dzień po powrocie do firmy po zwolnieniu lekarskim. pozdrawiam

niom

Witam Pracowałem w tej firmie jako przedstawiciel i początek był nawet nawet, ale z czasem stosunki kierownictwa do mnie były gorsze. Zawsze próbowali szukać dziury w całym: a dlaczego pracujesz wg książki, dlaczego tak dużo kilometrów, dlaczego tego klienta robisz tego dnia a nie innego. Kiedy prosiłem o pomoc to mnie zlewali, a podwyżkę obiecaną mi przez dyrektora nigdy nie dostałem. Pewnego dnia odwiedził mnie kierownik i wręczył mi wymówienie i stwierdził, że mogę się odwoływać, ale oni i tak ze mną wygrają. Znam też kilka innych przypadków, jak np. jedna kierowniczka mówi wprost swoim ph: "Albo jesteś ze mną albo [usunięte przez moderatora]. Znam też przypadek kiedy chcieli wywalić kierownika będącego po zawale za to, że był na zwolnieniu lekarskim. Moim zdaniem jest to chora firma i przydałoby im się ostre odpeerelowanie.

Zostaw opinię o La Rive S.A. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Rive S.A.