Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna

Kraków

Opinie o Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna

fiko

Firma na pewno świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, ale nie tylko, bo zajmuja się różnymi sprawami, a patrząc na ich rankingi skuteczności robią to naparwde dobrze. Nie ma na razie do nich ofert pracy jako radca czy adwokat, ale na wakacje bedą szukac stażsytów.

moniaz

Słowa kojarzące się z Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspniali. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna: Najbardziej nie podobało mi się w Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna:

Zostaw opinię o Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna