Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp. kom.

Toruń

Opinie o Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp. kom.

Ula

Witam, Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp. kom. poszukuje obecnie osób na stanowiska Aplikant Radcowski, Aplikant Adwokacki, Prawnik i Asystent Radcy Prawnego. Oferują również możliwość odbycia praktyk wakacyjnych.

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp. kom. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp. kom.