SMLW Ul .Przecznica 2A

Środa Wielkopolska

Opinie o SMLW Ul .Przecznica 2A

cvbhj
użytkownik zarejestrowany

ja także szukam informacji a jest cichosza. Czy bedzie ktoś tak miły i doda jakąś opinię aktualną na ich temat?

Droga Pani (usunięte przez administratora) spółdzielnia mieszkaniowa to nie prywatny folwark .proszę sobie kupić kucyki i nimi zarządzać a nie poniżać pracowników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

####

Panie Prezesie najwyższy czas wziąść rozwód z Panią księgową już czeka potęcjalny kandydat na męża !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lokatorka

Witam Ja jako lokatorka SM jestem wstrząśnięta ty co tutaj się dowiedziałam o sposobie działania zarządu i widzę że nic się nie zmieniło od lat gdzie w poprzednich latach rządziła mama Pani księgowej a teraz ona sama pcha się do władzy i tak na prawdę nie wiadomo kto tu jest PREZESEM ŻENADA PANIE PREZESIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XXXX

Uwaga lokatorzy SM ul. Przecznica 2a w Środzie Wlkp. Mnie też doszły wieści, ze w naszej spółdzielni dzieją się różne dziwne rzeczy, jeśli to jest prawda to trzeba iść na najbliższe spotkanie i przyjrzeć się działalności głównej księgowej i prezesa. W końcu gdzie jest powiedziane, że ( usunięte przez administratora ) musi być członkiem zarządu jak i ( usunięte przez administratora ) Myślę, że trzeba działać, żeby nie było tak jak w innych spółdzielniach, w końcu to my lokatorzy jesteśmy motorem finansowym zarządu i pracowników. A tak nawiasem mówiąc wstyd Panie Prezesie, że rządzi Panem ( usunięte przez administratora ) nic sobą niereprezentująca.

obserwator

Słyszałam że głównie spółdzielnią trzęsie główna księgowa ,,gdzie rozgrywa swoje prywatne sprawy .........MASAKRA

Prezes tej że spółdzielni to facet bez jaj ,który dobro zwykłych szarych pracowników ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,a swoje przywileje próbuje załatwić po za plecami naszymi z RADĄ NADZORCZĄ..

Zostaw opinię o SMLW Ul .Przecznica 2A - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMLW Ul .Przecznica 2A