Agencja ochrony mienia i osób „P.D. Security” Sp. z o.o.

Opinie o Agencja ochrony mienia i osób „P.D. Security” Sp. z o.o.

romek

potrzebują może ludzi do pracy @anonim, nie ma ofert ale czasem nie ogłaszają sie ale kogoś potrzebuja

fp19

Na tym samym obiekcie-zróżnicowanie stawki godzinowej.w dość znacznym stopniu. Całkowite nie interesowanie się pracownikami.Najważniejsza jest faktura.

anonimowy

Polecam. Miła atmosfera, pieniądze (może nie za duże ale na czas) i co najważniejsze nie oszukują przy wypłatach. Spoko kontrolni, miła dyrekcja.

Zostaw opinię o Agencja ochrony mienia i osób „P.D. Security” Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony mienia i osób „P.D. Security” Sp. z o.o.