Graha

Opinie o Graha

andrzej

widzę, ż Graha w końcu oficjalnie szuka pracowników na stanowisko sprzedawcy NIKE.

janonim

Zabierają kasę za wszystko. Szczegolnie po inwentaryzacjach. Śmiech na sali. Zamiast zainwestować w ochronę zabierają pracownikom ogromną kasę z premii za braki. Oczywiście podstawa bardzo niska, premia może być sporo większa - co ostatnio jest niemożliwe.

Brak możliwości awansu. W tej chwili wolą brać kierownika z zewnątrz niż zasłuzonego pracownika z długim stażem pracy. Niska podstawa...większa premia(jak są wysokie obroty).

anima

czy ktoś może zdradzić jakie są zarobki na stanowisko kierownika? podstawa + premie z góry dziękuję za info

anonimowo

W ostatecznosci... poza tym, ze z roku na rok zarabiamy co raz mniej

Nie jest dobrze powiem wam szczerze.

Zostaw opinię o Graha - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graha