Opinie o Graha Franciszek Teterycz sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Graha Franciszek Teterycz sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Graha Franciszek Teterycz sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graha Franciszek Teterycz sp.k. w Warszawa

Michał Nowy wpis

A kto u Was zajmuje się reklamacjami ?

Kacper Nowy wpis

Brak słów, odsyłałem 2 razy obuwie na reklamacje po niecałym roku. Za pierwszym razem nie przyjęli paczki za drugim to samo. Buty kosztowały 700 złoty na niecały rok użytkowania, to śmieszne czym się zajmują. Zero podejścia do klienta poprostu fałszywa firma. Nie polecam tam zakupów.

Kasia Nowy wpis
@Kacper

Jestem w podobnej sytuacji. Proszę mi powiedzieć, na jaki adres wysyłał Pan obuwie?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Graha Franciszek Teterycz sp.k.?

To firma z mentalnością lat 90 nie rozumiejąca że zadowolony pracownik = zysk dla firmy. idea jest prosta na koniec miesiąca szukamy jak za co i komu uciąć kasę. Nie dziwie się że chylą się ku upadkowi totalnie nie umieją się odnaleźć w czasach rynku pracownika.

Mieczysław Nowy wpis
@były pracownik

W sieci brak informacji o złej kondycji firmy. Skąd masz takie wiadomości?

Pracownicy w sklepie Perfect Sport nie dotrzymują słowa i narażają na koszty klientów

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Graha Franciszek Teterycz sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
andrzej

widzę, ż Graha w końcu oficjalnie szuka pracowników na stanowisko sprzedawcy NIKE.

janonim

Zabierają kasę za wszystko. Szczegolnie po inwentaryzacjach. Śmiech na sali. Zamiast zainwestować w ochronę zabierają pracownikom ogromną kasę z premii za braki. Oczywiście podstawa bardzo niska, premia może być sporo większa - co ostatnio jest niemożliwe.

Brak możliwości awansu. W tej chwili wolą brać kierownika z zewnątrz niż zasłuzonego pracownika z długim stażem pracy. Niska podstawa...większa premia(jak są wysokie obroty).

anima

czy ktoś może zdradzić jakie są zarobki na stanowisko kierownika? podstawa + premie z góry dziękuję za info

anonimowo

W ostatecznosci... poza tym, ze z roku na rok zarabiamy co raz mniej

Nie jest dobrze powiem wam szczerze.

Zostaw merytoryczną opinię o Graha Franciszek Teterycz sp.k. - Warszawa

Graha Franciszek Teterycz sp.k.
  • Wileńska 37/39 A lok. 22
    03-414 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Graha Franciszek Teterycz sp.k.