Opinie o MCD Electronics Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCD Electronics Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MCD Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCD Electronics Sp. z o.o. w Żywiec

M

Długo pracowałem w tej firmie. Nauczyłem się że najważniejszy jest dobry plan na prowadzenie projektu. Wszystko jest świetnie zaplanowane, rozpisane w harmonogramie od początku projektu do jego wdrożenia u klienta. Oczywiście jak to w każdej pracy zdarza się że ktoś się nie wyrobił ale wtedy stara kadra bardzo chętnie pomaga bo mówią że jesteśmy jedną drużyną. Mozna naprawdę rozwinąć skrzydła. Jedyny minus to bardzo rzadko można zostać w nadgodziny bo kierownictwo uważa że dobry pracownik to wypoczety pracownik. Szczerze polecam wszystkim osobom które cenią sobie ład, porządek i profesjonalizm.

Taki sobie
@M

Hahaha jedną rodziną? Nadaje się do śmiechu warte. Większych bzdur nie dało się wymyślić

Lolita

Chyba firmy pomyliłeś :D

@M

ŚMIECHU WARTE to się w języku profesjonalnym nazywa "pierdolamento" nic z tej firmie nie jest takim jak ci mówią że jest na pierwszej rozmowie wszyscy pracowników, szczególnie tych z dołu mają w (usunięte przez administratora) nie docenia się ich trudu I nakładu pracy, nie daje się zasłużonych premii nawet kawa jest płatna z hasłem że to wspomożenie pielgrzymki pięknie- z przodu Pan Jezus, z tyłu pracowników mam w (usunięte przez administratora) nie mnie to co prawda oceniać, ale z drugiej strony niech nikt nie mówi że jest tak wspaniale jest CO NAJWYŻEJ średnio

Xyz

Mamy marzec a do tej pory nie zostało wypłacone za nie chorowanie, co z reguły było wypłacane już w styczniu, część osób o wysokich stawkach dostało podwyżki a co z resztą? Nadal pracują na tych samych niskich. Zbliżaja się święta, czyżbysmy tego roku znowu nie dostali na zajączka jak to było w ubiegłym???

Abc
@Xyz

Święta święta i po świętach.... A przed świętami zajączka ani widu ani słuchu.... Aż się płakać chce jak ta firma schodzi na psy Bardzo nie elegancko było dać prosto przed świętami kilku pracownikom za nie chorowanie.... A reszta jak mogła godnie te święta przeżyć??? Czy to człowieka wina ze zachoruje? Każdego to może spotkać... A ten co odpowiedzialny to przynajmniej do lekarza idzie a nie siedzi w firmie i zaraza innych!!!!!!!!!!

gość

Byłam w MCD electronic jakiś czas... Nie żałuje. Świetni ludzie, kadra gotowa pomóc z każdym problemem, miła atmosfera pracy. Sam budynek jasny, miły dla oka, przyjazny, niestety na hali produkcyjnej jest ciut głośno, ale to zrozumiałe w firmie zajmującej się elektroniką, maszyny i w ogóle. Firma jest bardzo czysta, dba o higienę i zasady bezpieczeństwa oraz BHP. Każda zmiana i każdy wydział ma swoje plusy i minusy. Polecam osobą dorabiającym na studia, gdyż kierownictwo potrafi zrozumieć że są terminy sprawdzianów, sesje, i różne egzaminy zaliczające, oraz dostosować się do waszych godzin zajęć. Naprawdę przyjazna firma

gg
@gość

" Polecam osobą dorabiającym na studia" - w sumie osoby "dorabiające" to jedyne dla których ta firma się nadaje. Jak ktoś chce zarobić to raczej nie tutaj.

Wojtek

Chyba osoby, które nie dały rady utrzymać się w firmie teraz piszą bzdury!! Dobry pracownik nie narzeka!!

@Wojtek

nie no pewno, tylko zapierdziela jak mały samochodzik jeszcze wiecej co prawda jak na żywiec to wcale nie jest najgorszy cyrk, ale popatrzcie ludzie dookoła gdzie ludzie po studiach z pewną bazą wiedzy do poszerzania pracują 6 miesięcy na montażu? na dodatek na umowe śmieciową? no gdzie? no ale jak ktoś lubi być poniewierany I oszukiwany (albo co gorsza go to podnieca) to spoko, polecam na 100%

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCD Electronics Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

16/h brutto

Nikt
@3

Ciekawe kto ma taką stawkę??? Bo chyba nie wszyscy mają takie stawki, część pracowników jest niestety poniżej tej kwoty

ki

Akademia Pana Kleksa

reksio

Firma elektroniczna w której nie jest wymagana zdolność czytania i pisania w języku polskim. Może coś dla Ciebie?

gosc

Żenada... Dopóki Pan Machała będzie płacił ludziom tyle co za sortowanie butelek w żywieckim browarze, dopóty nie można nazwać tej firmy poważną. Po kilku lub kilkunastu latach pracy stawka taka sama, żadnych podwyżek, przyjdź w sobotę, to nie dostaniesz premii (która jest śmieszna, max. 150zł), tak, żeby czasem nie dać pracownikowi zbyt dużej wypłaty, co prawda temat na tą chwilę nieaktualny ale to tylko kwestia czasu aż się powtórzy. Wątpię, żeby w tym roku była jakakolwiek premia na święta, pewnie powtórka ze świąt Wielkanocnych, nie mówiąc już o premii za brak absencji chorobowej. W końcu trzeba jakoś nadrobić straty jakie przyniosły pompy ciepła i cały cyrk wokół nich.

@gosc

Mam nadzieje, że pan machała nie zawiedzie sie na wspaniałych pracownikach z ukrainy którzy zrobią dla niego wszystko Wcale mi takich ludzi nie szkoda

XYXY

Po wspolpracy (niezbyt dluga co prawda) z ta firma mozna stwierdzic ze jest po prostu tam po japonsku-jako tako atmosfera na dole-dobra, nie mozna narzekac, dobrze sie pracuje, praca nie jest ciezka, srednio uciazliwa, na zmiany, bez sobot, w miare zorganizowana. Jednak jest to tzw. entry job czyli dobre na wprowadzenie do zawodu, bo na dluzsza mete czlowiek sie cofie w rozwoju Obietnice co do tego ze zostanie sie kims wiecej sa tylko obietnicami, no ale coz, jak na poziom zywca to ta firma nie jest najgorsza Ja zmienilem firme na lepsza, z lepszymi pieniedzmi I perspektywami, ale czy polecilbym komus? Tak, o ile zaczyna swoja przygode po studiach albo szuka bezpiecznej, ale sredniej jakosciowo przystani Nie polecam jezeli ktos chce zrobic kariere bo raczej sie na tym przejedzie :)

XXX

Niespecjalnie.

Kajtek

Witam, duża rotacja w firmie?

No chyba nie tyle.

A ile zarabia operator Cnc z 12 letnim doświadczeniem

zwykły pracownik

także nie polecam, pracowałem i żałuje.

Deny

Firma prowadzi ciągle rekrutację zresztą przez Pana który jest członkiem rodziny presesa, w rozmowie przedstawia firmę jako miejsce niemalże doskonale z możliwością nauki rozwoju - po prostu tylko głupi by się nie zgodził. Później wychodzą wszystkie mankamenty- nie mają co z Tobą zrobić idziesz na produkcję, oczywiście będą mówić że to tylko na jakiś czas, zarobki jak za specjalistyczne stanowiska żałosne, może i atmosfera w pracy fajna( tworzą ją ludzie) ale na kasę narzeka niemalże każdy. Komunikacja i zarządzanie w firmie raczkuje... Szybciej dowiesz się zamiarów kierownictwa odnośnie swojej osoby na stołówce niż od kierownika

kik
@Deny

Synalek prezesa nie ma pojęcia o rekrutacji a co najważniejsze o pracy w tej firmie... Szuka fachowców a sam jest pierdoła...

gosc

popracowałam w hutchinsonie i już nie będę narzekała, jest ok

gość

Witam Praca na produkcji jako elektromonter jest ciężka? czy jest to praca zmianowa?

@gość

praca na zmiany , ogolnie nie jest ciezka, aczkolwiek niekiedy wymagania... nie wiadomo do czego zmierzajace. Placa slaba - najnizsza krajowa na zleceniowce, przez dlugi dlugiii czas.

marusz

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, zarobki nie są rewelacyjne, tym bardziej, że dla mnie wiązałoby się to z relokacją. Gdyby nie język C mógłbym próbować jako konstruktor-elektronik.

Dand

Na stanowisku Elektromonter zarobki są marne, nawet po wielu latach pracy zawsze się wychodzi 1600-1700zł netto na miesiąc.

marusz

Witam. Mam pytanie dotyczące zarobków na stanowisku elektromonter.

Zostaw merytoryczną opinię o MCD Electronics Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w MCD Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCD Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCD Electronics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCD Electronics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 160 ocen.

MCD Electronics Sp. z o.o.