Opinie o Hotel Sofitel

Szukajacy

Tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnych do pisania? Szkoda, może nowi nie będą dla was konkurencją?

4rty

probwac zawsze mozna przeciez sie nic nie traci..teraz szukaja na przyklad na stanowsiko specjalsity do spraw rezerwacji oferuja pracę w profesjonalnym zespole,możliwość rozwoju zawodowego i awansu w największej sieci hoteli w Polsce

lilly

jak najbardziej złóż, nic nie tracisz, nawet jako pracownik rezerwacji masz szansę na karierę w accorze

Miśka

Było strasznie , ale przyznam że jest oki nie ma się czego bać , kasa na czas ludzie też w porządku

Miśka

A co ma piernik do wiatraka współpracownicy są ok a to jak wszystko jest prowadzone to jest już zupełnie inny temat ja tam w to nie wnikam , jak na razie jestem zadowolona i już

tuśka

mylisz się, ja uważam że nawet więcej gwizdek by mieć mogli za poziom który reprezentują. Dlatego chcę się u nich zatrudnić jako specjalista dop spraw relacji z gośćmi. czy możliwość międzynarodowej kariery w strukturach sieci ACCOR jest tu realna na serio?

remek

szkoda, że Softel z Wrocławia nikogo nie potrzebuje do pracy.. Warszawa to ciągle ma braki w ekipie zatrudnionych :)

tuśka

a to kolego szukają kogoś teraz na kuchni? podobno w takich luksusowych placówkach kucharze zarabiają....słono;) ja startuję na barmankę, mam kurs sommeliera i baristy więc ogarniam

ciekawy

Ile mozna wyciągnąć na kuchni ? atmosfera w miare do zniesienia będę wdzięczny za info

Jakiej średniej klasy Hotel... sam przeglądam oferty pracy chcę wysłać Cv ale nie widzę tu żadnych ofert pracy , wiecie czy jest teraz prowadzona rekrutacja ?

Pytanko

Wie ktoś czy są jakieś aktualne oferty pracy sprawdzałem ale tu żadnych ogłoszeń nie widzę ??

Zawsze warto ja też się nosze z takim zamiarem słyszałam dużo dobrego ,fakt są podobno drobne nie dociągnięcia ale gdzie ich nie ma trzymajcie kciuki

Klientka

Wspaniały hotel oraz przemiła obsługa , przy najbliższej okazji znów się tam zatrzymam

Była praktykantka

Robiłam w tym hotelu jako pracownik gospodarczy ... nie polecam, jeśli nie jest się cwaniakiem to długo się tam nie utrzymasz. I tak tylko starzy ludzie tam pracują bo młodzi się nie nadają (nie powiem dobrze robią pokoje) ale stare baby zawsze mają najwięcej do powiedzenia i zawsze mają prace ... a napiwki są tam w sumie lepsze niż w Puro, ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa.

Zostaw opinię o Hotel Sofitel - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Sofitel