Cloudware Polska Sp z o.o.

Opinie o Cloudware Polska Sp z o.o.

0xDEADBEEF

Tak słaba firma, że szkoda gadać. Szybkostrzelny prezes zwalnia ludzi pod byle kaprysem. Niekompetentni menedżerowie wrzucają ludzi na kilka projektów na raz. Nie płacą za nadgodziny, oszukują przy płatnościach za dyżury (dają mniej niż obiecywali lub w ogóle nie płacą). Obiecują szkolenia, których potem nie ma.

Sławek

Brak możliwości rozwoju, słaba atmosfera w pracy, benefity dla "wybranych"

rttgfx

hej zastanawiam się co tutaj taka cisza na forum jest..może ktoś byłby zainteresowany pracą na stanowisku programisty .NET albo programisty Java w Warszawie/Krakowie

Czy wynagrodzenie za dodatkowe godziny jest wyższe niż standardowe w firmie Cloudware Polska Sp z o.o. ? Jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Cloudware Polska Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cloudware Polska Sp z o.o.