ADAM TRANSLATIONS

Opinie o ADAM TRANSLATIONS

Eli

UWAGA !!! NIE PŁACĄ ZA TŁUMACZENIA!!! Przyjęłam od nich zlecenie przez Internet (DROBNA KWOTA) i miesiąc temu minął termin płatności. Na przypomnienia nie reagują, pełna amnezja. WSTYD!!!

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z ADAM TRANSLATIONS: solidna, profesjonalna, choć stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niedostateczną. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w dziale tłumaczeń mniej otwarci i przyjaźni, w dziale reklamy odwrotnie. Ogólnie jest profesjonalnie. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 zł netto Najbardziej podobało mi się w ADAM TRANSLATIONS : kontakt z klientem, branża językowa, kontakty z tłumaczami Najbardziej nie podobało mi się w ADAM TRANSLATIONS : niskie zarobki, brak podwyżek, nieoskonały system premii i szkoleń, brak możliwości rozwoju i awansu

Zostaw opinię o ADAM TRANSLATIONS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADAM TRANSLATIONS