Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Klientka

Zdecydowanie prawdą jest to,iż niejednokrotnie zwracałam uwagę kierownictwu że są tutaj częste kolejki,mimo co bezczelnie usłyszałam że nie da się otworzyć drugiej kasy. Często zdarzało się również słyszeć,iż kasjer ma machać szybciej rękoma i na własne oczy widziałam jak wiecznie ten sam kierownik chodził do pracownicy i pytał czy ten alkohol zeskanowany przez kasjera danemu z klientów jak i również nakazywał wręcz zaglądać do torby klienta. Wstyd i bezczelność. Zdarza się również iż z zaplecza często słychać niekulturalne komentarze na temat pracy pracowników. O śmiesznie brzmi to gdy kierownik sklepu obmawia swoich podwładnych. Bycie przede wszystkim Przełożonym powinno być wzorem do naśladowania. Niestety jako klientka tego sklepu jestem nieco zszokowana takim podejściem. Wiecznie przerwy na papierosa,co świadczy o tym,że często widać kierownictwo na plotkach z tyłu sklepu i na papierosie. Smród,brud,syf i dosłownie przegnite warzywa oraz owoce. Przeceny aż siwe. Szczególnie mięso. Przydałaby się kontrola Państwowej Inspekcji Pracy i Sanepidu. Takie rzeczy tylko na Szybowcowej we Wrocławiu,oczywiście w promocyjnej cenie i 24 na dobę z nową super miłą nie przeszkoloną załoga.

Pepele Fekalio

Netto Szybowcowa 23. Wrocław. Każdego dnia kolejki i kolejki. Każdego dnia czynna jedna kasa i szał zakupowy awanturujących się emerytów po przeceny. Niemiłe spojrzenia kadry zarządzającej sprawiają wrażenie,że każdy potencjalny klient jest złodziejem. Dodatkowo częsta zmiana kadry pracowników. Ale coś za coś. Jeśli klient jest traktowany jak złodziej,to co dopiero mogą powiedzieć pracownicy o współpracy, zapewno za przysłowiową "miskę ryżu". Ogólnie nie polecam.

Klient

Robiłem nieraz zakupy w sklepie Netto, na ulicy Szybowcowej we Wrocławiu. Niejednokrotnie zdażyło się że kupiłem świeżo wystawioną przecenę z przeterminowaną i zaklejoną specjalnie datą. Nie warto również wracać do samego sklepu, słysząc nieprzyjemne komentarze o pracownikach i klientach przez dwie Panie o imieniach na A, niestety lub stety nie pamiętam całych imion. Sprawę na pewno zgłoszę do sanepidu, pełno moli latających w suchej spożywce, szczur koło warzyw. Oraz owa Pani na A prawdopodobnie zastępca śmierdzi niemiłosiernie, jakby kilka dni się nie myła, dodatkowo smród alkoholowy. Ludzie to jest spożywka, chociaż trochę przyzwoitości i wody dla tej Pani. Niejednokrotnie spotkałem się z nieprzyjemnym zapachem, ale nigdy nie cofnęło mi się śniadanie. Sklepu nie polecam.

Witam. W dniu 29.03 byłem klientem sklepu Netto w Dzierzgoniu. Podczas zakupów prawdopodobnie pobliskiej szkoły kasa została zablokowana, kasjerka mimo wołania pomocy drugiej ekspedientki, pomocy nie uzyskała gdyż ta prowadziła żarliwie rozmowy z jakimś panem. Potem kasa została otworzona dla tego pana. Jak sie okazalo byl to nauczyciel z tejże szkoły. Poczułem sie bardzo nie miło, wręcz zignorowany.

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

Klient

Bywałam dość często na ulicy Szybowcowej we Wrocławiu w sklepie Netto i szczerze mówiąc to koszmar. Sklep ma dobry asortyment, wygląd też nie jest zły, ale Pani kierownik to jakieś żarty. Często widuje ją chodząc do pracy, lub z psem do parku co chwila na papierosie, a w sklepie przeogromne kolejki do lodówek z mięsem. Często też słyszę z zalpecza jakieś głupie komentarze lub przekleństwa od tej Pani, ma dość irytujący i głośny głos dlatego jestem w stanie ją rozpoznać. Denerwuje mnie to też że te lepsze zniżki z tymi żółtymi naklejkami są dawane niektórym klientom, a cała gorsza reszta jest dopiero dla reszty ludzi. Wogóle dziwię się że sanepid jeszcze tam ich nie zamknął, sklep nie jest zły ale widziałam kilka razy jak bułki które spadły na ziemię, są dalej wrzucane do reszty pieczywa. Momentami też w niektórych miejscach jest tak brudno że szok. Wolę chodzić do biedronki lub aldiego chociaż mam je trochę dalej.

Szybowcowa ok

Klienci

Jesteśmy z mężem stałymi klientami sklepu netto ul. Szybowcowa,ostatnio coraz częściej jesteśmy świadkami niewłaściwego zachowania,prawdopodobnie kierownika sklepu. wszystko co się dzieje na zapleczu jest zbyt głośne i nie przyjemne dla naszych uszu. Zauważamy również,że jest duża rotacja, Odchodzą ludzie lubiani przez klientów.Może warto zastanowić się nad przyczyną i podjąć odpowiednie kroki w kierunku szkolenia szef-pracownik oraz odpowiedniego traktowania klientów.Handel to ciężka praca i po co niepotrzebne stresy. Sama pracowałam wiele lat w handlu i wiem że dobry szef to skarb,ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.

były już

Największy sukces kaminskiego to upadek tesco, teraz przebije samego siebie :) kwestia czasu

Wszzuza
@były już

Oby tak sie stalo

Pracownik.
@były już

Cos w tym jest ???? coraz więcej Tesco widac w netto stare dobre czasy sie przypominają

Stały klient

Netto Szybowcowa /Wrocław Kierownik sklepu pracuje chyba tu za kare. Znerwicowana Pani o zmiennych nastrojach .Prosząc o pomoc słyszę że jest kasjer na kasie proszek podejść .(Pani zajęta rozmowa z koleżankami ) Sklep ogólnie nie jest zły ale atmosfera nie zachęca do robienia zakupów. Kasjerka Pani Marzenka b.mila . Kasjer bezczelny ,arogancki brak szacunku dla starszych osób .(rozmawia przez telefon w trakcie kasowania ) Sklep godny polecenia pod warunkiem że wymieni się kilka osób .

kami

Zastanawiam się nad pracą na sklepie w Łodzi Warto? jak z grafikami? czy sa miesieczne? czy sa nocki na sklepach? jaka jest ewidencja pracy? elektroniczna?

Gabi
@kami

Nie ma nocek,ewidencja pracy papierowa

Nicola

Zapodziałam login i hasło do systemu Teta.jak je odzyskać? Bo muszę złożyć oświadczenie o doch.

klijent rembertów

pierwszy raz byłem na zakupach w rembertowie w sklepie netto i ostatni robiąc zakupy łaził za mną krok w krok ochroniarz , rzuciłem zakupy i noga moja tam więcej nie stanie.

Witnata
@klijent rembertów

Tam kazdego o kradzież podejrzewają. Nawet pracowników. O szacunku juz nie wspominając. Nie polecam tej firmy

Aga
@Witnata

Trafna uwaga. Jako pracownik po pracy nie mogę sobie zrobić zakupów na samoobsługowej kasie. Nie rozumiem czemu ale chyba bym ich okradła.

Aga

Umowa o pracę ok - uczciwe podejście. Natomiast praca to jeden wielki chaos. Kierowniczka nie potrafi po prostu zarządzać ludźmi. Wszystko jest robione na czas i jest robione niedokładnie. Np. ciągle znajdowane są rzeczy po terminie bo nie ma czasu sprawdzić tego dokładnie. Zaczynasz rozkładać paletę z nabiałem a kierowniczka mówi Ci po pół godzinie co tak długo. Pracowałam kiedyś w Tesco i jesli chodzi o jakość wykonywanej pracy to Netto nie dorasta Tesco do pięt. Często słyszę jak w Netto śmieją się z pracowników Tesco lub Intermarche że nie potrafią pracować. A jedyne co potrafią pracownicy Netto to rozkładać palety na czas. Klient jest traktowany jak zło konieczne, przeszkadza. Do tego atmosfera fatalna. Donoszenie na siebie. Kierowniczka bez pomysłu, jak ja tak uczyli to tak ma być. Uwagi, docinki, brak kultury. Cieszę się że dziś piszę wypowiedzenie.

Jacek

Czy to prawda, że pracownik nie może kupić nic z obniżki? Jeśli bym np jednak coś kupił, to co mi "grozi" tak realnie?

@Jacek

Wyrzucenie z pracy za złamanie regulaminu.

@Jacek

Przecenę możesz kupić na innym netto, na swoim nie, bo możesz być posądzony o robienie wałków.

Boo
@Jacek

To jest jakis absurd z tym ze nie mozna kupowac w swoim sklepie produktu z chmurką. Kto to wymyslił?

Niestety, pracownicy Netto ,przyodziani w te zgniło zielono -szare służbowe ubranka,(usunięte przez administratora)

Zen
@Kasia

Dokladnie mogliby popracowac nad kolorystyką bo wyglada sie w tym ubranku jak jakieś błoto.

Praca sama w sobie nie jest zła, tylko na zmianie powinno być minimum czterech pracowników, a niestety często jest dwóch lub trzech I można się zaorac I zarobki ....masakra

NIE warto ????

Nie polecam. Poganianie, obgadywanie za plecami. Stale zmiany w grafiku, a na koniec zwolnia bez podania przyczyny. Nikt ci nie pomoze TRAGEDIA

Blavk

Rownirz nie polecam pracy w netto, nie dosc ze wyplata wplynela z opoznieniem to o wiele mbiejsza niz miala byc, umowy zlecenie to jak w netto tak i w biedronce to pomiatanie godnoscia ludzi. A nie ukrywam ze człowiek sie, nadzeiga nadenerwuje i naslucha jak ma pracowac co moze a czego mu nie wolno

Hhhh

Czy ktoś pracował na wykładanie towaru jak długo tak pracowaliście?

X

Witam jak wygląda praca w netto czy jest umowa o pracę czy zlecenie czy ma się wolne dni w tygodniu czy jak ktoś ma manko to musi oddać z własnej kieszeni ?

Pati
@X

Na umowę o pracę no chyba że chcesz zlecenie. Tak jest 1 dzień wolny od pracy w tyg. Nie licząc Niedzieli oczywiście. Jak masz manko potrącają ci z pensji.

Stefan

Dlaczego usuneliscie komentarz boicie się prawdy Ludzie tam po 12 h(usunięte przez administratora)jak pieski jest to nie prawnie z kodeksem karnym Zgłaszajcie do inspekcji pracy i jak kierownicy są nie w porządku w stosunku do was i mobinguja zgłaszajcie o Mobing do inspekcji pracy i również do centrali

Hdhdjsjs
@Stefan

Stosowany Mobing

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 4 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 416 ocen.

Netto Sp. z o.o.