Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Nikt

Kasjerka miła, ale kierownik (usunięte przez administratora) nie chciał zwrotu przyjąć

Czy pracodawca Netto Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Angelika

Oczywiście

Jabadabadu

No właśnie na umowie mam do 5

Krzysiek
@Jabadabadu

Odkąd pamiętam (a uwierz to długo) zawsze do 10 ego.

Jabadabadu

A jak to jest z wypłatami?? Niby do 5 każdego miesiąca a ja mam 7 nieraz 8 jak Wy maciie

@Jabadabadu

Do 10 tak masz w umowie, poczytaj.

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

Artur

Mam pytanko czy wiecie może czy premia extra i premia frekwencyjna pozostaje bez zmian jak w marcu poprzez istniejącej sytuacji pandemi jaka panujew Polsce.Czy jak bylem np 3 dni na l4 czy dalej bedzie tak ze dostane całą premie obecnosciową i plis dodatek extra premi jak w marcu?

@Artur

Ty tak poważnie? W ramach naszego poświęcenia dostaliśmy nagrodę w postaci 10% rabatu na żółtej karcie, co trwa do końca kwietnia. W moim sklepie żadna z nas nie ma UW ze względu na siedzenie w pracy po 9-10h, bo gdzieś te godziny trzeba wcisnąć. Domyślam się, że podobna sytuacja jest w innych sklepach i nie wierzę w to, że dostaniemy ponownie premię. Gdybym nie miała zgranej załogi, to bym dawno poszła na L4 i miała wszystko w nosie. Pracujemy w siódemkę (dwie dziewczyny są na opiekuńczym i muszą być, rozumiemy sytuację i wspieramy je, im też nie jest łatwo). Dodatkowo został zatrudniony jeden świeżak do pilnowania koszyków i ewentualnego wykładania towaru, ale to już jest ponad nasze siły. Nie dysponujemy rozbudowaną kadrą pracowniczą jak konkurencyjne sklepy. Skoro tęgie głowy debatują o rozwiązaniu problemów, to dlaczego o tym nie pomyśleliście, że jest nas po prostu za mało? Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że matematyka jest aż taka trudna :) Brawo Wy! PS Mimo wszystko wierzę, że odszczekam swoje słowa i że firma doceni nasze zaangażowanie. Trzymam kciuki za wszystkich pracowników, kto da radę jak nie my? Jesteście wielcy!

@Ewa

Ewa zgadzam sie z tym ze jest nas za mało.Tu twojego zdania nie podważe i nie zaprzecze tego.Ale nie zgidze sie z Tobą ze 10% rabatu ma zastapić nam pracownikowm rekompensate w rysyku zachorowania na zakupy w netto.Ta premia jaka byla za marzec powinna być utrzymywana tak dlugo doputy trwa pandemia.A taka premia była by wtedy niczym jak wyplacanym szkodliwym w obecnej sytuacji.Ja rozumiem ludzi nie ma ale tak nie można postąpywać z ludźmi kosztem braku personelu.Oboje sie zgodzimy z tym że mam rację jak i większosc ludzi ktorzy to czytają. Netto Nie może traktować ludzi w trudnej sytuacji jak maszynke do robienia tylko pieniędzy.TA PREMIA JAK OBECNOŚCIÓWKA NALEŻY SIE JAK PSU MISKA WODY PRZY OBECNEJ SYTUACJI.DLACZEGO NP JA MAM BYC UZALEZNIONY OD ZAKUPÓW W NETTO GDZIE DOSTANE 10% RABATU CZY NETTO ODDA MI PIENIADZE ZA LEKI ITD.MYSLE ŻE NIE.POZATYM NETTO ZAUWAZYLEM LECI W KULKI Z LUDZMI NIE POKAZUJE ŻADNWJ INICJATYWY ŻE ZALEŻY IM NA PRACOWNIKACH.OD WCZORAJ JEST TAK ZE ILOSC KLIENTÓW MOZEWEJSC DO SKLEPOW OD METRAŻU SALI SPRZEDAZY.TO CZEMU NETTO NADUZYWA FAKTZE LICZA ONI NIBY SALE SPRZEDAZY SALA SPRZEDAZY MA 420M A NETTO OBLICZYLO CALOSC SKLEP 750M.I POZA KASAMI DODATKOWA POLICZYLI METRY GDZIE POLICZYLI NIE SŁUSZNIE TE 750M.ZEWSZYSTKIM TERAZ WYCHODZI ZE SKLEP MA OGOLEM PONAD 1000M A WCALE TAK NIE JEST.JAZ MATEMATYKI NIE BYŁEM GŁUPI A NETTO MYŚLI ZE SAMI DURNIE PRACUJĄ W SKLEPIE.TERAZ JUZWIEM ZE.W NETTO JEST (usunięte przez administratora) I WYZYSK NA WYSOKA SKALE.OBIECUJEZE TO ZGLOSZE MOZEJAK NETTO ZAPLACI WYSOKA KARĘ TO INACZEJ BEDA PRZELICZAC METRY I PENSJE NALEZNE.PRACOWNIKOM

@Ewa

Zapomnialem powiedziec ze Wroclaw jest duży ale ludzie jeden przez drugiego przekaze informacje jak ludzi nie bedzie to co netto zmusi tych co zostali żeby robili nadgodziny!!!! Nie zgadzam sie .Z netto i tak sie zwalniam znalazlem prace ktora mnie satysfakcjonuje wczoraj po 1 zmianie pojechalem prosto na rozmowe .Mam nadzieje ze zostane przyjety bo juz zlozylem.w.dniu wczorajszym wypowiedzenie z pracy .Wrocławianie nie dajcie sie wykorzystywać.

Ala
@Artur

Zgadzam sie z tym co napisałeś Arturze ludzie to widza ale boja sie odezwać .Ale nie wiem jak ktokolwiek by napisał co robia źle co by mieli poprawić i tak tego nie zrobią a szkoda.Moze kiedyś zaczną doceniać pracowników a nie tylko swoje portfele.

@Artur

Arturze, chyba nie zrozumiałeś ironii w pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi. Uważam, że ten rabat to kpina i strzał w policzek dla Ciebie, dla mnie, dla nas, pracowników sklepu. Przecież w handlu jesteśmy wystawieni na pierwszej linii frontu, mając na co dzień styczność z setkami osób. Oni, którzy siedzą w klimatyzowanych biurach i są odizolowani od natarczywych klientów, nie mają bladego pojęcia nt. tego, z czym musimy mierzyć się każdego dnia. Napisanie e-maila, opisującego nasze cudowne działanie i chylenie czoła przed naszą ciężką pracą naprawdę nie zrekompensuje tego, co nas spotkało. Słowa wdzięczności czy wsparcia dostaję od szefowej i z jej strony to wystarczająca nagroda. Od góry oczekiwałabym czegoś więcej. Pewnie, że oni wychodzą z założenia, jakimi idiotami jesteśmy i że wszystko łykamy jak młode pelikany. Skoro jest taka trudna sytuacja na rynku pracy, to są pewni, iż będziemy zadowoleni z każdego rozwiązania. Nieprawda! Nie wolno zapominać o tym, że przecież po drugiej stronie też jest człowiek. Zastanawiam się, jak wygląda kwestia wynagradzania pracowników Netto w innych krajach, ponieważ szczerze wątpię, że cały czas zarabiają grosze tyrając za dwóch... Sytuacji - w których trzeba jednocześnie wykładać artykuły chemiczne, obsługiwać klientów, sprzątać przestrzeń przykasową - nawet nie mam ochoty komentować. O jedno mogę poprosić wszystkich pracowników - o niepodejmowanie głupich decyzji, będących skutkiem impulsu. Pozdrawiam Was serdecznie!

Ciekawy
@Artur

Nie ma premi już .Firma nie ma już tyle zysku co w marcu więc nie ma kasy .Masz chorobowe nie masz premi to się ciesz ze masz robotę bo zaraz jak wrócisz to mozesz dostać wypowiedzenie haha

Poszukująca pracy

Przeglądając oferty pracy na portalu praca.pl natrafiłam na ogłoszenia dotyczące stanowiska pracownika wykładającego towar, w którym oferują ZATRUDNIENIE na podstawie umowy zlecenie ze stawka 14,70-15,00zl brutto/h. Myślałam, ze to efekt odświeżenia starego ogłoszenia, bądź po prostu błąd osoby wystawiającej ogłoszenie. Jednak przejrzałam ogłoszenia na inne lokalizacje i oferta jest taka sama...... moja jedyna rada dla Netto.... polecam doszkolenie się z obowiązujących przepisów dotyczących minimalnej stawki godzinowej na umowie zlecenie.

Klient

Pracownicy brońcie się przed wyzyskiem!!! Inspekcja pracy! Media telewizja!!! Samo pisanie opini pomoże!!! A nie można się godzić na piekło!!

Karpaczanin

Tam się nie da zrobić porządku jak się nie zmieni kierownictwa które na wszystko pozwala

Mieszkaniec Karpacza

Napisz więcej na temat tej sytuacji, co się takiego stało.

Gosc

Napisz skargę do siedziby firmy lub na opinello, inni klienci też mają dość, ale nikt z tym nic nie robi.

Karpaczanka

Jak się przyjmuje do pracy osoby niekompetentne to tak jest, nie mają szacunku do klientów i traktują ich jak (usunięte przez administratora)

Karpaczanka
@Karpaczanin

(usunięte przez administratora) Tak źle jak jest teraz na sklepie w Karpaczu nigdy nie było, kto zatrudnia takie kierownictwo. Nie róbcie tam zakupów.

Ktos

Proszę przyjrzeć się obsłudze sklepu w Kobylance,ktory funkcjonuje tuż pod nosem siedziby firmy,która jest w Motancu......Wielkie gwiazdy z małej wioski pouczające klientów jak mają zachowywać się podczas robienia zakupów,grożąc wezwaniem Policji,bo one wiedzą najlepiej jak należy rrespektowaćzakazy.Chamska taka starsza pani,która pracuje tylko na kasie i taka mała gwiazda,która pilnuje drzwi.Byc może skarga do Kierownika Okręgu lub Kierownika Rejonu pozwoli na wyprostowanie tych gwiazd sklepu Netto.

zażenowany

Trzymajcie się z dala od Wrocławia, jeśli chodzi o netto,przy naszym ko nie warto. KO powinien być osobą godną zaufania i pomocną, wręcz wzorem, tu wszystko na odwrót. Wszystko a odwrót

Tylak

Jaki jest kod na chleb nie krojony w netto?

Alek

Traktowanie klientów na terenie netto w Kaliszu ul Legionów towarzyszy neonanizmowi brak kompetencji znawcy zdrowia mam swój płyn do odkażania irekawiczjki ,straszenie i usuwanie na policję brak słów może pani nie przychodzić do naszych sklepów sieć w domy nie wychodzi.Bosko plontynek z grzywką nazi jasny blond ,usunąć tego skoszdnika proszę o odpowiedź co zadziałanie w tej sprawie nie sklepy w Polsce się tak nie zachowują ,częsty brak towaru i strata stania w kolejce ,leczenie kompleksowe że ktoś pożałuje swoją władzę jak sam jest źle traktowany ,też narazan swoje życie iech mają maseczki i rękawiczki ktoś nie daje sprawy słownej do dzwoni na policję zatrudnijcie pogodnych ludzi a nie neonazistów czekam ma posekwencje ,i zwolnienie tych ludzi inni da serdecznie nie wiedziałam że to kartel tych ludzi niech sami zakładają ośrodki ostrożności ,mamy inne choroby przewlekłe to nas marwi ,a nie bezduszność i kompleksy to. Nie da pbochatorowie to zmory .Z poważanie Aldona Głowacka chętnie tam chodziłam daaliscie popis ,zelo serdeczności i tolerancji.Sprawa bardzo pilna. z poważaniem Aldona Głowacks

Krzysiek
@Alek

A może tak jeszcze raz tylko po Polsku.

Zofia

Witam .Dziś po godzinie 11 bylam świadkiem zdarzenia w sklepie netto w Gorzowie wlkp na ulicy Czarnieckiegio.Zdarzenie dotyczyło wpuszczania emerytów .Doczego zmierzam emeryt to emeryt a ochrona wpuszczała wszystkich bez wyjatku odniosłam wrażenie że wpuszczał swoich znajomych z osiedla piasków bo jak sam twierdzi ze zna.Kazdy z klientów komentował zachowanie ochrony.Fakt nie można sprawdzać dowodów osobusttch ale bez przesady widac przeciez kto ma 55 lat a kto 65 albo kyo ma 45 lat a tu tego limitu w godzinach od 10 do 12 nie bylo utrzymywane.OCHRONA CHYBA CZUJE SIE TAM JAK NA SWOIM FOLWARKU!!!!!!

Xxx

To się nazywa firma która dba o pracownika? Od 3 dni mamy problem na sklepie bo brakuje rękawiczek jednorazowych, o maskach czy innych tego typu zabezpieczeniach nawet nikt nie słyszy, a teraz zamiast skrócić godziny pracy to jeszcze zostały wydłużone, pytam się po co, bo konkurencja tak zrobiła to tutaj tez trzeba żeby się hajs zgadzał a później w święta zamiast być z rodziną i się cieszyć każdy będzie siedział sfrustrowany i zmęczony, dziękujemy bardzo!

@Xxx

Nie wszystkie sklepy do 24 poczytaj sobie, są wyjątki okręg 11.

miki piki

Jestem pracownikiem firmy netto od wielu lat , w naszej firmie sytuacja nigdy nie była dobra ale teraz jest katastroficzna , wiem że wy też macie dużo pracy i dużo zgłoszeń , ale moja psychika powoli już nie daje sobie rady, nie robię tego tylko dla siebie ale też dla koleżanek i kolegów z naszej firmy i to nie tylko sklepów ale pracujących też przy zaopatrzeniu ( transport i magazynierów ), jeśli chodzi o wszystkie środki ochrony to szczerze to robią co mogą aby nam zapewnić ochronę , mi chodzi bardziej o te zakazy które weszły , my naprawdę mamy bardzo dużo pracy w ciągu dnia a na zmianie są trzy osoby maksymalnie !!! I naprawdę nie mam możliwości fizycznych dostosować się do wszystkich wytycznych , ograniczenia te to tylko dla nas problem ale to już trzeba by było znać dokładnie specyfikę naszej pacy i wiem że trzeba się do nich dostosować nikt z nas nie ma z tym problemu ale natłok obowiązków jest teraz tak duży że zaraz i my padniemy i nie będzie miał kto pracować na sklepach , a my chcemy pracować ale w godnych warunkach które uważam że ktoś powinien je nam zapewnić aby to wszystko funkcjonowało tak jak należy . Są takie sklepy gdzie na zmianie są dwie osoby , myślę że bezpieczeństwo to nadrzędna sprawa dla pracodawcy, a u nas jest inaczej i boje się tego co będzie dalej , to jest mój apel proszę o pomoc nie wiem do kogo się zwrócić aby nam pomógł aby wpłynąć na nasze szefostwo aby pozwoliło nam pracować w godnych warunkach i fajnie by było aby pozwolili nam zatrudnić ludzi do pracy bo jeśli dalej tak będzie to czarno to widzę tym bardziej że zatrudnienie dodatkowych rąk do pracy każdemu się opłaci .

Zawiedziony
@miki piki

Ty chcesz żeby zatrudnili więcej ludzi do pracy to jakiś żart, zwalniają nie przedłużają umowy na stałę to jest firma NETT0 na sklepie gdzie ja pracuje zostało 7 osób nikt się tym nie przejmuje, a kierowniczka w s, czegolnosci nie przedłużyła umowy koleżance która pracowała ponad 3 lata.

zawiedziony

prosiłem na jednym z magazynów NETTO , jednego z kierowników o żel dezynfekujący do rąk ( zaznaczam , że miał cały karton ) powiedział mi , że w kiblu jest mydło i mogę tam umyć sobie ręce . Teraz noszę 2 środki do dezynfekcji . Jeden dla mnie a drugi dla kierownika .

Czarek

Witam wszystkich????.Mam wielkie pytanie i wielki problem zarazem.Od tego miesiaca jest cos takiego jak dodatkowa premia.I jest napisane ze osoba Ktora Przepracuje caly miesiac dostanie ta premię 500zła osoba ktora przepracuje pól miesiaca dostanie 250zł.Pytanie moje jest takie jeśli firma netto przymusowo kazala kierownikom wysylac ludzi na urlop zaległy i oczywiscie 9 dnia urlopu zostalem sie sciagniety z urlopu to czyli jak moge rozumieć ze premii i tak nie dostane!!!!!!!Przecież urlop to jest płatny i przymusowo firma netto kazala sie pozbyc kazdemu pracodawcy urlopow zaległych to mimo to nie dostane 500zł!!!!!!Proszę o odpowiedz

Ralista
@Czarek

Premia jest dodatkowa, za narażanie zdrowia. Postaw się na miejscu tych którzy w pracy byli codziennie a zrozumiesz skąd zróżnicowane stawki.

xyz
@Ralista

Dobrze, ale jeżeli ktoś nie miał zaplanowanego ani jednego dnia urlopu przez cały miesiąc i pod koniec miesiąca każą wydawać urlopy dla każdego pracownika.Okroją nas nawet z naszej dodatkowej premii,na którą tak ciężko pracowaliśmy,narażając zdrowie i życie nasze i naszych najbliższych .Dla nich liczy się kasa kasa kasa.Wyrwą od nas nawet marne 100zł.Smutne to :(

Czarek
@Ralista

Ralista wiem o tym ze to jest narazenie zycia ta premia. Ale skoro jak daja taka premię to poco wysylali na urlop zaległy???wiem ze ja z urlopu zaleglego nie moge zrezygnować bo to poszlo odgórnie skoro jak sami wysylali to dlaczego teraz mialbym być stratny jeśli chodzi o premię. W tym sensie napisalem.A jeśli chidzi o narazenie życia to 500zł nie zrekompensuje mojego stanu zdrowia badz nie przywróci mi życia wiadomo 500 zl i tak to jest za mało co netto chce ofiarować wszystko chyba firma robi na pod publike bo oficjalnie to nawet gdzies pisze na internecie czy nawet w jakies gazecie nawet było jak prezes netto sie wypowiadał ze to dla dobra i ochrony pracowników???????????????? ciekawe jakie dobra pracownikom dla tego sie nie zgadzam z tym bo to jest totalne kłamstwo od strony firmy netto.A szkoda ze tak podchodzą do sedna sprawy szkoda.

Salomom

Źle traktowanie pracownika człowiek (usunięte przez administratora) a oni sobie lekcewaza biuro 5 razy na godzinę chodzą popalac papieroski a jak kasjer chce wyjść do łazienki to wielki problem starszych pracownikow uważaja za najlepszych umowa bez okresu próbnego to nie prawda bo jest 3 mce probny

@Salomom

Ja miałam 1 umowę na 3 miesiące, drugą na 3 lata, teraz miałam dostać na stale i co nie dostałam dowiedziałam się o tym na dwa tygodnie przed końcem. Odpowiedź KO brzmiała skorzystaliśmy z takiego prawa, lepiej przyjąć nowego niż związać się ze starym pracownikiem na stałe. To jest dopiero świństwo jak tak można postępować z ludźmi.

Gosc

Nie tylko we Wrocławiu się tak dzieje okręg 11 też nie ma pomocy od swojego KO rączka rączkę myje. Pracownik się nie liczy tylko KS.

wrocław

Nie polecam pracy w netto wrocław po obecnej KO,przez nią jest duża rotacja i ne ma z jej strony żadnej pomocy

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 4 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 417 ocen.

Netto Sp. z o.o.