Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających

Opinie o Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających

fien

ale macie poważne problemy tutaj... dalibyście spokój

firma krzak

nie wiem co robią kontrole z urzędów ale na firmę Clever Group i BaPa to powinni się dogłębnie skupić szczególnie na prezesie tych firm !! [usunięte przez moderatora] kłamstwa i dziadostwo jedyne co te firmy potrafią robić !! wstyd panie prezesie, wstyd

walenrod

OCB ????

oszukany przez clever

Uwaga na prezesa tej firmy, to wielki [usunięte przez moderatora] krętacz i kłamca!!!

Zostaw opinię o Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających