Opinie o Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających w Warszawa

Dzień dobry, tu chyba nie można pracować? przynajmniej tak się domyślam po ostatnich komentarzach. Nie znam do końca tej całej sprawy po prostu pracy szukam w swojej okolicy, a mieszkam niedaleko Złotej. Zastanawia mnie brak adresu tutaj, nie wiem czy na dobrej stronie firmowej jestem? ich witryna WWW wygląda jakby działała, a sama firma?

Elżbieta

Czy ktoś z Was posiada może informacje na temat bieżącej sytuacji i atmosfery w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie Clever Group, co pomoże zainteresowanym w podjęciu pracy w tej firmie. Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

@Elżbieta

Wejdź na profil na fb i wszystko jasne! Nawet pisze z błędami!

@Mała mi

Może jakiś link, najlepiej do posta?

mirek
@Mała mi

Jakie ma to znaczenie dla Ciebie?

@mirek

A czytałeś ten post?

Agnieszka
@Justyna

Karta długu ID 4451861 AGATA TARGOSZ-SŁUGOCKA Adres: SŁOSZÓW Miasto: SZCZYTNA Wartość całkowita długu: 78 386.38 zł

Właśnie życie prawda? Nowy wpis

Kto włamał się tej Pani do rozumu , no jeszcze warto by było sprawdzić US tam wycięła pani Prezes jeszcze bardziej zuchwałe przestępstwa. Jak zapytano Panią prezes tak zrobiła oczywiście winien jest Covid Czy w 2018 rok był już Covid ? dlaczego nikt tego nie chce sprawdzić? Pensja dla jednego z głównych pracowników to 280 zł miesięcznie nawet od tego nie opłacała ZUS. Tak wygląda prawda po Kłodzku. Super Czy tam jest zalecenie z góry nie płacić podatków Kto tu się włamał i gdzie , żeby spotkać kogoś takiego to trzeba mieć pecha. Można by było jeszcze ujawnić wiele parszywych wynaturzeń pani A. ale kogo to obchodzi ?

UWAGA, tłumacze, technicy i potencjalni klienci: właściciel firmy szkaluje swoich byłych pracowników, nęka ich, łamie tajemnicę służbową i opowiada o swoich klientach, także negatywnie.. wykorzystuje swoje pracownice... płaci byle jak, także NA CZARNO!!!!! nie szanuje dobrych pracowników... jak najdalej od tej firmy.

Justyna

widziałam tę odpowiedź, że wciąż brak progresu, to słabo... Może mają powód żeby czegoś jednak się obawiać skoro tego nie robią? A tej kary to ile wyszło?

@Ewa

Dokładnie facet nie chce płacić jest dobry (usunięte przez administratora) oj dobry

Justyna Nowy wpis
@Anna

A to jest pisane jeszcze w czasie teraźniejszym? Po takim kilkumiesięcznym okresie to nic się nie zmieniło odnośnie tego? To na jakiej zasadzie miałoby to obecnie funkcjonować? Co z pracownikami?

Mirosław Macierzyński

Pomówienia pomówienia reszta bez komentowania to zbędne

Ilona
@Mirosław Macierzyński

myślisz że to nadal była właścicielka się mści? czy jest założona sprawa o pomówienia?

Info
@Ilona

Żadna się nie mści wszystko co tu piszą ro prawda pracowałam tam i wiem co to za człowiek teraz pracuje w super firmie i kupie z takich małych firemek które nie potrafię zzanowzc pracowników. Tu mam dodatki których nie było tam poza tym nie szanował ludzi i ucinał kasę za nic wymyślając i ciesząc się że młode wiedzy nie mają że mogą go zaskarżyć. Dostawał mnóstwo komorniczych pism i innych pism o zapłatę dużo pezcownikow się z nim sądzi wiem i to było kilkanaście lat temu ale widzę proceder trwa. Nic się panie m nie zmieniłeś

Agnieszka Nowy wpis
@Info

Tak zmieniło się od 2014 nie staram się pracować z pracownikami w listopadzie pojawiła się para wyrafinowanych (usunięte przez administratora) Sylwia i Michał. Lepiej liczyć samemu na siebie. Czy im dobrze z tym co robili? Nie ma co liczyć na rozsądek Tu jest Polska i pracownik z polską mentalnością Od kiedy pojawiła się czerwona (usunięte przez administratora) zawsze jest winny Mirek . Pani Sylwio może by tak upublicznić Pani SMSy . (usunięte przez administratora) da. Boli czy takim pracownikom można powierzyć pracę pieniądze ? Dla takich pracowników jest tylko jedno hasło (usunięte przez administratora) DA. Nawet żeby okradać to co zostało wypracowane w firmie to trzeba wypracować.Oj przydało by się upublicznić wymiociny pani Sylwi-prawda ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
Ola

To prawda ta firma nie zapłaciła mi mojego wynagrodzenia....mimo, że starałam się coś zrobić, właściciel firmy wszystko wie najlepiej i innych traktuje jak(usunięte przez administratora) i oczernia w internecie swoich byłych pracowników, którzy mu kasę przynieśli do firmy...ten człowiek nie umie prowadzić firmy, ani nią zarządzać, powinien pójść na emeryturę i zostać EMERYTEM, a nie być prezesem....

@Ola

Zgadzam się

Obserwator

Taka firma nie istnieje Co za portal Proszę podać raport z KRS albo usunąć Bzdurny portal rodem z Moskwy Za szerzenie nie prawdy Kodeks Karny Proszę o wypis z KRS albo usunięcie tej propagandy Rosyjskiej Kodeks karny. Mirosław Macierzyński

@Obserwator

Ogarnij się idź do psychologa! Wszyscy wiedzą że Włamałeś się na konto pani Agaty na fb! Kodeks karny kłania się tobie za to co tam wypisujesz to geniuszu kwestia czasu! A te nieudolne fotomontaże na twoim koncie są po to żebyś mógł się dowartościować ????????????

mirek
@Mała mi

Sprawa jest w prokuraturze niebawem będzie na wokandzie będziemy pracować na faktach dokładnie na księgowości. Pani prezes , żadnym kontem się nie posługuje Księgowość się kłania a to bardzo będzie niemiłe Bardzo proszę o więcej. Prokurator ma wszystko na talerzu. Ja się nie mam czym martwić Bank i faktury to są dowody.To jest spółka człowieku. Nawet dwie to będzie bardzo ciekawe.Była prezesem i to nie jeden incydent Cały czas chciała bym się znalazł w psychiatryku. Nie wyszło szczególnie ostatnie dwa razy. Zapytaj czy w firmie w której jest dalej prezesem i właścicielem czy zrobiła pliki JPK.Byłem na dwu komisjach i jakoś nie wylądowałem w psychiatryku. Przestępstwa gospodarcze się nie przedawniają. Sygn.akt PR 6Ds 334.2021 Czy teraz masz satysfakcję. Masz rację prowokuj dalej . Człowieku pracowałem i pracuję .We wtorek wracam z Portugalii i zapytam panią prokurator czy to nie jest psucie wizerunku. Nie wiesz co piszesz.Chciał byś mieć takie referencje . Ale to nie Ty decydujesz .Ja mam szacunek na rynku konferencyjnym i jako kierowca zawodowy .Dolałeś oliwy do ognia ja na jej miejscu bym się tak nie zachowywał. Nie byliśmy na pustyni są ludzie którzy potwierdzą . Cieszę się dobrym zdrowiem i odpowiedzialnością Wcale mnie nie obraziłeś . Agata wie kim jestem a zapytaj się kto to jest Dominiak on też się tak zachowywał .Pięć lat może podać Ci adres i zapytasz go czy warto było drwić ze mnie. Pamiętaj bardziej kocham pracę niż kobiety. Pozdrawiam Mirek Macierzyński 513 870 005 Ps dziś jeszcze muszę popracować .. Jutro załadunek a we wtorek w WARSZAWIE.

Agnieszka

Gdzie Ty widzisz fb pani Agaty ? Jest taki? to podaj link:

Co do brudnej i podartej marynarki to cóż, niech każdy chodzi w czym chce :) O co chodzi z tym obiecywaniem gruszek na wierzbie konkretniej? Co nie pokrywało się z warunkami, które obiecywał?

Miro

Ten wpis jest wyprodukowany przez byłą właścicielkę i panią prezes Agatę T. Po pięciu latach jej zarządu po jej dymisji firma nie podjęła działalności Przeciwko tej osobie zostało zgłoszone do prokuratury Warszawa wola o malwersacje 0,5 miliona zł to wszystko wyprodukowała pani prezes Agata T . Pan Mirosław pracuje jako kierowca C E w transporcie międzynarodowym skąd tyle złośliwości wśród. Tych nieudaczników życzę im powodzenia i niech zaczną myśleć pozytywnie pisze z trasy Kraków -Anglia to tyle w temacie tel 513 870 004 jednak to jest nie do zrozumienia Zobaczymy co zrobi autorka powyższego blogu kto tu jest kto

Była pracownica
@Miro

Wcześniejszą opinie napisała była pracownica. To ja znowu. Proszę oddać pieniądze, 1600zl. I jak trzeba będzie skarbówkę także zawiadomię że bez umowy pan ludzi zatrudnia ! I jednoczesnie do sądu pracy za pieniądze których nie mam wypłaconych !

@Była pracownica

Zresztą mam wszystkie dowody z pipu ze pieniądze nie zostały mi wypłacone z tego co wiem, niestety czasem umowy były podpisywanie a pracownik nie był rejestrowany. Jeszcze jak pan był prezesem. (Ja akurat mam pana na umowie ) miałam umowę o pracę ale nie mam z tego pieniędzy do dziś...niestety taka prawda.

Mariusz
@Była pracownica

Serio bez umowy? Czemu zgodziłaś się na takie zatrudnienie? Przecież to nielegalne i karalne. No i jeszcze brak kasy. Próbowałaś się dogadać polubownie?

Mirosław macierzyński

Tłumoku czy ty wiesz co to jest konferencja? Czy ty byłeś kiedyś byłeś kiedykolwiek na sali konferencyjnej? Czy wiesz czego się wymaga od osoby która zapewnia obsługę konferencji.TY nie odróżniasz buraka od kartofla. (usunięte przez administratora) jest ten człowiek który twierdzi żę ma kalifikacje.A TY.?

@Miro

Cały czas tylko opowiadanie o byłej prezes to bardzo męczące! p Miroslaw ciągle tylko o jednym i tym samym masakra!

@Mirosław macierzyński

No taki wielki przedsiębiorca a język z rynsztoka! Troszkę kultury by się przydało!

Mir
@Miro

No sam pisze o sobie w liczbie 3 genialne. Powodzenia z nową furmą...

Bronisław

Hej, udało się coś odzyskać? Jak potoczyła się sprawa, bo minęło już trochę czasu? Ile właściwie Ci zalegają?

Niestety
@Bronisław

Nie mogę się polubownie dogadać. Niestety obiecanki cacanki a pieniędzy brak... Nie mam siły do tego gościa.

@Niestety

I do chwili obecnej wciąż zero progresu?

Były współpracownik
@Była pracownica

TO PRAWDA O WŁAŚCICIELU!!!

@Były współpracownik

No po dyskusji widać, że słowo przeciwko słowu i tak rzucane było, więc w ten sposób to raczej tego nie rozstrzygniecie?

Niestety
@Justyna

Niestety zero.

Miro
@Niestety

Niestety zero.to z Ciebie bo na to wygląda. Jdż do kościoła może poczujesz się lepiej Może Bóg obnaży Ciebie odrobiną rozsądku ale za późno .Na takim forum możesz napisać jaka jesteś doskonała kobieta tylko nie wiem w czym ?

@Niestety

Niestety plociuchy taka firma nie istnieje !!!!! Proszę o adres !!!

@Andrzej

A tu język z ambony Czy to nie nos Pinokia ?

@Obserwator

w jakim kontekście piszesz o tym nieistnieniu?

Ciekawy

Czy takie coś istnieje? To już chyba jakiś przedawniony żart Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających - Warszawa

Uwaga przyszli pracownicy: właściciel tej firmy (usunięte przez administratora) ludzi, zatrudnia i nie płaci, wykorzystuje wszystkich po kolei i sam szuka (usunięte przez administratora) człowiek ten sam MA I MIAŁ PROBLEMY Z PRAWEM!!!! Szkaluje byłych pracowników w internecie.... Jak najdalej od takiego pracodawcy!!!

Mała mi

Człowiek któremu jak dam pisze 'wolno zatrudniać młode ładne dziewczyny' zobaczcie na jego profil na fb zanim zaczniecie współpracę i wszystko jasne. Nawet pisze z błędami!

Jakie są warunki zatrudnienia w Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających?

LeoparTT

Takie coś na dzień dzisiejszy nie istnieje.

Może pracownik

Stwierdzenie "firma krzak" jest negatywnym określeniem, które sugeruje, że przedsiębiorstwo nie działa zgodnie z prawem. Czy jeśli warunki pracy nie były zgodne z tymi, jakie oferowano Ci, gdy podejmowałeś zatrudnienie, zgłosiłeś swoje uwagi szefostwu? A może zgłaszałeś także zastrzeżenia co do warunków mieszkaniowych? Napisz proszę więcej na ten temat.

Mir

No szukam kogoś do obsługi ale wypowiedzi Pana Mirosława mówią same za siebie! Jak najdalej od kogoś takiego!

sfrustowany M....

beznadziejna krzak firma... bardzo utrudniony kontakt po zatrudnieniu... problemy ze zjazdem wcześniejszym , zdarzaja się (usunięte przez administratora)i przycinki w wypłacie ok 1000 złotych do tylu zamiast liczyc po 35 złotych liczą po 30 dla elektryka z uprawnieniami...długi czas oczekiwania na umowę A1 oraz kartę ubezpieczeniową albo wogóle ich nie zobaczysz....narzędzia licha.. inni pracownicy z WRO śmieją się z takiego wyposażenia...profesjonalizm tylko w nazwie nic więcej.... zakwaterowanie marne....leje się woda... karaluchy w mieszkaniu itp.... NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY!!!!!!!! Moje sugestie dla Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających: (usunięte przez administratora)

@sfrustowany M....

Mirosław Macierzyński
@sfrustowany M....

Ten wpis nie dotyczy naszej firmu

Helmut

@Mirek Możesz rozwinąć swoją myśl skoro taki poważny zarzut napisałeś?

Elżbieta

@tłumacz, czy jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy? Możesz podpowiedzieć nam jaka atmosfera panuje obecnie w Clever Group? Pytam nie tylko o relacje między pracownikami ale także o te między pracownikami a pracodawcą. @Pkssss, czy zdecydowałeś się podjąć zatrudnienie w firmie? Jesteś już jej pracownikiem a może nadal się wahasz?

Pkssss

Witam wybieram się do pracy do jako elektryk. Mam pytanie jak z wyplacalnoscia firmy? Oraz czy zakwaterowanie to jakieś godne warunki.

tłumacz
@Pkssss

Bardzo średnie, oferują swoje usługi na marnym sprzęcie, potem wszystko na twoich barkach. Zapomnij często o hotelu, imprezy na strzał. Ja odradzam, znam branżę Tłumaczy dość dobrze. Walka ceną nie jakością.

fien

ale macie poważne problemy tutaj... dalibyście spokój

walenrod

OCB ????

Zostaw merytoryczną opinię o Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających - Warszawa

• Jak się pracuje w Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających?

Zobacz opinie na temat firmy Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających?

Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.

Clever Group Sp. z o.o. Technik Systemów Nagłaśniających