- sklep Royal Collection w Katowicach

Katowice

Opinie o - sklep Royal Collection w Katowicach

Dominika

Royal Collection zajmuje wysokie miejsce w rankingu najcenniejszych polskich marek, organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. Czy praca też jest tak dobrze oceniana jak sama marka? @Patrycja Ty pracujesz? Czyli dobrze Ci się pracuje? Na co może liczyć dodatkowo pracownik od firmy? Jakie są benefity oprócz wysokiej premii?

Patrycja

W żadnym sklepie odzieżowy nie da się tyle zarobić co w Royal tylko trzeba być bardzo dobrym handlowcem podstawa + premia . Premię kształtują się od 600 zł do 2000 . Jak ktoś lubi pracę z klientem i boi się limitów to praca dla niego

Damian

w sumie nawet jak firma nikogo nie szuka, to wysłać CV nie zaszkodzi. Na szczęście, mądrze zarządzane firmy zatrzymują bazę CV i mają w razie rotacji pracowników.

...

podobno ta wielka ( nie duchem) lecz swoja figura pani kierownik już wyleciała z pracy...jednak istnieje odrobina sprawiedliwości na tym swiecie..niestety jest to kobieta bez skrupolow..nie tylko w pracy ...rozbija związki , za nic ma ludzi ...nie ma w zyciu zadnych wyrzutow sumienia...prawdziwy potwor a nie kobieta...zastanawiające jest to ze ma tak wysoka samoocenę ...a do choć odrobine przyzwoitego wyglądu sporo jej brakuje...

ewka

Czy to prawda,że w Royal Katowice nie ma już MEGA pani kierownik i jej przyjaciółki SUPER regionalnej?

C

Pracowałam z tą "kobietą" i to były najgorsze miesiące mojego życia ! bałam się przychodzić do pracy!!! znęcała sie nad pracownikami psychicznie !! dlaczego ta kobieta nadal pracuje z sklepach? powinni ją dać do takiej pracy gdzie nie bedzie miała styczności z ludzmi i nie bedzie miała okazji sie nad nimi znęcać ! ja miałam na tyle odwagi że wygarnęłam jej wszystko co o niej mysle na odchodne nawet regionalną poinformowałam o jej wybrykach ale okazało sie że to najlepsze przyjaciółki i są siebie warte !!

uhhu

No widocznie jest a tak źle, skoro takie komentarze są. Na rozmowach kierownik powinien sprawić dobre wrażenie na kandydacie i odwrotnie. A ona pokazuje tylko przód swoich paz...urów.

trach

OMG!Co ta babka Wam musiała zrobić?Byłam na rozmowie,może nie sprawia pozytywnego wrażenia,ale chyba nie jest chyba aż tak źle....

super

Mówicie o tej wielkiej, pracowałam przed jej przyjściem, totalna idiotka nie wie co z czym się je, po co taki kierownik, który o modzie nie wie nic, tam są potrzebni ludzie z pomysłem na handel na przyciągnięcie klienta do sklepu, a wiemy, że ceny w Royal nie są na przeciętnego bolka. Oczywiście miałam też okazję poznać regionalną są siebie warte. Dwa brudasy.

xxxx

Działajcie z nią! W poprzedniej firmie sobie z nią nie poradzili, może w Royalu Wam się uda!

Kotek

Jestem tego samego zdania!Duża kierownik jest chora umysłowo,miałam okazję z NIĄ pracować kilka tygodni i gdyby jeszcze chwila,to sama bym ześwirowała!Du..płaszczy na zapleczu i wykańcza wszystkich nawet gdy nic nie mówi.Głupie laski co nic z tym nie robią ,cały czas płaczą , narzekają ,że się boją ,bo nowa regionalna to jej przyjaciółka.I co z tego?Niech zbiorą dowody ,co wyprawiają i podesłać górze,Już kiedyś taki jeden kierownik z regionalną tak postępowali,ludzie dowody wysłali ,i dyscyplinarka obydwojga !z wielkim hukiem za mobbing polecieli.

xD

Duża to ona jest sama, pracy z tą kobietą nie polecam nikomu, chyba że jest oporny psychicznie albo leci na psychotropach i jest mu wszystko jedno.

Kasia

Hej, czy ktoś wie jakie warunki są w Royal C.w Silesii?Byłam tam na rozmowie,ale Pani kierownik nie robi dużego wrażenia.

Zostaw opinię o - sklep Royal Collection w Katowicach - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie - sklep Royal Collection w Katowicach