Opinie o Bako Ochrona Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bako Ochrona Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bako Ochrona Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bako Ochrona Sp. z o.o. w Lublin

Cześć, czy warunki pracy poprawiły się ostatnio? Widzę komentarze wspominające o braku benefitów, długich zmianach i nieprzedłużaniu umów. Można teraz aplikować do nich na pracownika ochrony, wg oferty nie wymagają doświadczenia. Jak w takim razie zostałbym wdrożony w obowiązki? Czy orzeczenie o niepełnosprawności to warunek konieczny czy bez tego też mogę się zgłosić?

Lidia

Witajcie, jak obecnie wygląda praca w Bako Ochrona? Chodzi mi o to czy można liczyć na stabilną pracę bez strachu o swoje stanowisko w najbliższej przyszłości. Wiele osób szuka spokojnej pracy, w której mogą dorobić sobie np. do emerytury. Czy tu istnieje taka szansa?

Krzysztof G
@Lidia

Lidia - proponuję Ci pracę spokojną i z możliwością dorobienia do emerytury lepiąc pierogi dla rodziny i męża. Przyda się obiad dla wszystkich . Przynajmniej ludzie w pracy i na obiektach będą mieć święty spokój od nie mieszania się w prywatne sprawy jak nie będzie nikt wchodził im z butami w życie. Ewentualnie mop albo odkurzacz. Też jakiś pożytek . Nie brakuje miejsc i stanowisk do sprzątania. Ahoj

Adex Nowy wpis
@Lidia

Umowa 3 miesięczna jeśli Ci nie przydłużają to dowiadujesz się sama z grafiku nie informują żadnych paczek ani bonów praca 12 h

Robek

Najgorsza firma gdzie pracowałem od 7.00 do 19.00, a potem to samo I co z tego że człowiek zmęczony i ma dwa dni wolnego? Praca polega na zwijaniu łańcucha i patrzenie się w monitoring przez 12 h czy to dzień czy noc fotela nawet nie mają, aby te 12h przesiedzieć!! Sam prywatnie poduszki pod (usunięte przez administratora)przyniosłem.

Robek
@Robek

Brama zepsuta I nikt się ty nie zajmuję prawie palce połamałem wymagają od ludzi wszystko ponad siły okropna praca jedzenie też trzeba sobie robić przez te 12h I to w domu bo nic tam nie dostaniesz ,a o dojazdach nie wspomnę!!!

Robek Nowy wpis
@Robek

Praca polega na siedzeniu w kontenerze i czekaniu czy zmiennik przyjdzie to nie ochrona ,tylko kpina bo kamery są wszędzie, a ty masz tylko siedzieć i zgłaszać się co 2h to nie praca ,tylko niewolizm ,a pieniądze biorą dla osób niepełnosprawnych!!! Może ktoś to kiedyś zakończy?

Alicja Nowy wpis
@Robek

mogę się upewnić co do warunków, które opisujesz? Czyli siedzisz i możesz zajmować się innymi rzeczami tylko co 2 h dzwonią i weryfikują co i jak? i płacą za to? Dużo jest chętnych?

Jaka umowa obowiązuje w AGENCJA OCHRONY "BAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ podczas okresu próbnego?

Piotrek

Jak się ma orzeczenie (grupę ) to umowa o prace .

@Piotrek

A jeśli się nie ma takiego orzeczenia? Jak wygląda kwestia umowy w takim przypadku? Czy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mają pierwszeństwo w podjęciu pracy w AGENCJI OCHRONY "BAKO"?

@Lidia

Jeśli nie ma orzeczenia to po prostu nie zatrudniają. W tej firmie tylko się liczy orzeczenie najlepiej "znaczny stopień . Wtedy masz robotę na 100% .

Piotrek

Umowa o prace , o ile ma się orzeczenie.

jerzy 608

umowa na czas określony a potym niema pracy

Hanna
@jerzy 608

A ile trwa ten czas określony? Rok, czy źle myślę? I tak po prostu bez powodu dostajesz wypowiedzenie? Opłaca im się szkolić nowych pracowników w ogóle? Trochę nie rozumiem o co chodzi

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bako Ochrona Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Bako Ochrona Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Adex

Ja pracuję praca ok jestem na bramie w budce mam klimatyzację praca 12 na 24 mi to odpowiada za nocki potem 3 dni wolnego jak nie mają wykształcenia to teraz nie narzekajcie na najniższą

Alicja
@Adex

No jeśli stawka i organizacja pracy Ci odpowiada to nikt nie powinien się do tego wtrącać. Ale to prawda, że żadnych dodatków nie ma ani nic? Niczego nie będą mieli zamiaru wprowadzać?

Stary ale Yary

Totalna niekompetencja, chamstwo i prostactwo na każdym kroku, zero poszanowania godności człowieka, a wszystko okraszone nutą qurestwa i egocentryzmu, liczą się tylko pieniądze szczególnie te z PFRON, masz robić i cicho siedzieć a jak się coś nie podoba to do widzenia. Generalnie nie polecam. Ogólnie praca w tej formie to samobójstwo na własne życzenie...

Roman
@Stary ale Yary

To firma zatrudnia niepełnosprawne osoby jak piszesz o kasie z PFRON-u? Chyba pracownicy w takim razie powinni mieć odpowiednie udogodnienia jak mają orzeczenie. A ty piszesz ze są źle traktowani. Serio?

nadag

wykonuj swoje obowiązki według przepisów stanowiskowych, skup się na robocie którą musisz wykonać, więcej życzliwości do ludzi i w każdej firmie będziesz dawał sobie radę,a wynagrodzenie jest jakie jest, chyba byłeś świadomy podpisując umowę o pracę? FIRMA BAKO JEST OK .a pretensję o zarobki to tylko do ustawodawcy.

Leszek186
@nadag

1.A co pensję minimalną to ustawodawca zarzucił, i nie ma możliwości zarabiać więcej niż minimalna ? 2.A godziny nocne to "BAKO "jak liczy pracownikom?

Alicja
@nadag

Ale tylko pytanie czy to skupienie na robocie i sama praca jest takiej stawki w ogóle warta?

adam79

SUPER FIRMA PIENIĄDZE NA CZAS KADRA SUPER A ZWŁASZCZA PAN JERZY GĄSKA

Dominika psionka
@adam79

Mój mąż pracuje i nie narzeka wara od tej firmy

tayson

Uwaga Przed Oszustami Pracuję się po 12 GODZIN MINUSY - Płaca Minimalna - Zero Dodatków - Brak Zwrotów za Dojazdy do Pracy Najważniejsze Dla Tych (usunięte przez administratora) Minimum Stopień Umiarkowany A Najlepiej Znaczny Bo Czasami Umiarkowany To Za Mało BO Znaczny Większe Dofinansowanie z PFRONU Człowiek Ma Pracować Za Płacę Minimlną a Liczy się tylko grupa niepełnosprawnosći najlepiej schorzenia specjalne bo wyższe dofinansowanie na dojazdy tak samo jest dofinasowaniw z PFRONU a dla pracownika nie ma JAK PFRON by nie dofinasował niepełnosprawego to by nawet z wami nie rozmawiali bo piersze pytanie to jaki stopień czy umiarkowany czy znaczy tylko stopień się liczy nie pracownik (usunięte przez administratora) NIC WIĘCEJ ŻERUJACY NA DOFINANSOWANIACH Z PFRONU

XXXXX

Płaca Minimum Nawet Nie Minimum Etat Jest To 160 godzin a Wielce Uczone w Tej Pseudo Firemce Etat To 180 godzin Bo Praca 15 Dni Po 12 Godzin Czyli 180 godzin I to za Psie Pieniądze Podstawa i NIC WIĘCEJ BO DOSTAJĄ DOFINANSOWANIE Z PFRONU I TYLKO LICZY SIĘ KASA Z PFRONU OD SIEBIE NIE DAJĄ NIC PROSZĘ ZAPŁACIĆ ZA ETAT 160 GODZIN + 20 GODZIN DODATKOWO A NIE PRACOWAĆ PO 180 GODZIN ZA PŁACĘ MINIMALNĄ DZWONIĄĆ DO PSEUDO FIREMKI PIERWSZE PYTANIE JAKI STOPIEŃ CZY UMIARKOWANY CZY ZNACZNY TYLKO LICZY SIĘ NIEPEŁNOSPRAWNY I KASA NA STOPIEŃ SZKODA SŁÓW OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM NIECH PREZESIKI CO ZATRUDNIAJĄ WYŻYJĄ ZA 2000 ZŁ A NIE NIEPEŁNOSPRAWEGO KTÓRY MUSI PRACOWAĆ 180 GODZIN PIENIĄDZE WYDAJE NA LEKI ALE KOGO TO OBHODZI PO ZA PŁACĄ MINIMALNĄ OD SIEBIE NIE DZADZĄ NIC TYLKO KASA SIĘ DLA NICH LICZY I TO NAJLEPIEJ DARMOWA Z PFRONU SZODA PISANIA BO NIE MA O CZRM PSEUDO FIREMCE CO ZYJE TYLKO Z DOFINASOWAŃ NA NIEPEŁNOSPRAWEGO

Piotrek

FIRMA JAK KAŻDA TEGO TYPU (usunięte przez administratora)OCHRONIARSKA HAHHA ŚMECH LICZY SIĘ TYLKO STOPIEN NIEPEŁNOSPRAWNOSCI I STOPEŃ UMIARKOWANY LUB ZNACZNY A NAJLEPIEJ Z SCHORZENIAMI SPECJALNYMI BO WIĘKSZE DOFINANSOWANIE Z PFRONU PŁACA NAJNIŻSZA I O NICZYM INNYM NIE MA MOWY NAWET ZWROT LUB DODATEK DO PALIWA NIE MA A KASĘ Z PFRONU ZA NIEPEŁNOSPRAWNEGO BIORA NP NA STOPIEN UMIARKOWANY SCHORZENIA SPECJALNE 2100 ZPFRONU A 500 ZŁ NA PALIWO CZYLI 2600 MAJĄ DOFINANSOWANIA OD PANSTWA A LUDZIE PRACUJĄ ZAA 2000 ZŁ I NA PALIWO WYDAJĄ PO 400 ZŁ I TAK WYGLADA PRACA NIEPEŁNOSPRAWNEGO W TAKICH FIRMACH OCHRONIARSKICH SMIECH W BIAŁY DZIEŃ NAZWAĆ TO ZŁODZIEJAMI TO NAWET TAKIEGO SŁOWA NIE MOŻNA NAPISAĆ BO MOŻNA OBRAZIĆ (usunięte przez administratora)MNIEJ NIŻ (usunięte przez administratora) JAK BY NIE DOFIANSOWANIE Z PFRONU I KASA TO BY JUŻ DAWNO TE PSEUDO FIREMKI UPADŁY

Leon

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Cezary

Byłem zadowolony pracując w Bako. Dobra firma. Niestety odszedłem z własnej winy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w AGENCJA OCHRONY "BAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gosc,

Jak to mowia,jestes zdrowy na umysle? To stracisz poczucie wlasnej wartosci,nie ma sensu byc uczciwym pracownikiem,wczesniej czy pozniej i tak Ci dokopia jesli nie masz plecow

Dan

Dzisiaj tj. w dniu 09.08.2018r ok godz18.00 przy wejściu do Biedronki na ul.Włosiankarskiej zobaczyłem pracownika ochrony firmy BAKO,w umundurowaniu służbowym.Pan ten był starszym siwym człowiekiem,o bardzo złej kondycji fizycznej,widać że bardzo sterany życiem.Jego wygląd i umundurowanie było tragiczne.Miał na sobie starą zniszczoną i porościąganą koszulkę z logo firmy i napisem ochrona i stare zniszczone,brudne spodnie o numer za duże.Całości dopełniały półbuty w kolorze wiśniowym.Mam pytanie,czy firmy BAKO nie wstyd zatrudniać ludzi z takim wyglądem i tak niechlujnie ubranych?Co i kogo oni mają chronić,toż ten człowiek ledwie powłóczył nogami po ziemi.Czy zyski panowie prezesi firmy na tyle wam przesłaniają oczy,że z zawodu pracownika ochrony robicie wstyd i pośmiewisko.Panie Sokal i panie Buczek dokąd macie zamiar ośmieszać tez zawód,który powinien być wykonywany przez ludzi z prezencją,schludnych i umiejących się zachować kulturalnie?

@Dan

Buty trzeba samemu sobie zapewnic,a te zgodne z norma troche kosztuja,przy najnizszej krajowej poprostu nie stac,ubrania blekna,nienajlepsza jakosc

Czy w obrębie jednego działu w AGENCJA OCHRONY "BAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Andriu

Liderem to ty mozesz zostac na turze polonia a tu trzeba miec rodowod bolka korzenie milicjanta i fuchy zajete

Gosc,

Oczywiscie,lizizidu....ma zawsze pierwszenstwo,jestes uczciwym rzetelnym pracownikiem? Mijaj ta firme z daleka,,chyba ze masz uklady

Bolek

To jest nieuczciwa firma stosujaca mobbing

@Bolek

Rozumiem @Bolek. Czy jesteś pewny, że to mobbing, to znaczy poniżanie, zastraszanie i nękanie pracownika ma miejsce przez długi czas i jest uporczywe? To poważne oskarżenie, więc powinno być udokumentowane i stosowane rozważnie. Czy piszesz o własnych doświadczeniach z Bako i zgłaszałeś to gdzieś?

@Lidia

Jest mobing,donosiciele nawijaja Pani makaron na uszy,a Pani slepo wierzy,co gorsza nie ma mediacji tylko poplecznictwo

Dlaczego administrator usuwa wpisy, boi się ? Czy prawda kole w oczy. ? Czas najwyższy aby ktoś się wziął za tą firmę. Bo to jedna wielka beka. Nadgodziny można uzyskać na Kuźniczej iż ludzie odchodzą, przez pewna Panią która rządzi każdym kto się da . Albo odchodzą bo mają chamstwa dość i krętactwa z jej strony i Pana J. G. Prezes nie reaguje na nic jak się dostałaś niego pisze , ma w największym poważaniu wszystko. Pozdrawiam.

Andriu

Firma z ubecji ludzie bija sie o nadgodziny pracuja na zwolnieniach lekarskich choror jeden kabluje na drugiego

obecny pracownik
@Andriu

Tak kolega Andriu ma rację , bo tak w tej firmie sytuacja wygląda ;( ludzie boją się iść na zwolnienia lekarskie bo potem mogą mieć nie przedłużone umowy... a najbardziej boli że jeden na drugiego donosi...

Andriu

Biuro jak na dyrekcje przystalo na krzemionki na zlomie pokuj mniejszy od mojej kuchni i dyrektor jacety rzadko bywa bo brak klimy w terenie w terenie tez niema bo nie ma czasu takie stanowisko dyrekcji regionalnej

Zostaw merytoryczną opinię o Bako Ochrona Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bako Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bako Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bako Ochrona Sp. z o.o.?

Bako Ochrona Sp. z o.o.