Opinie o Bako Ochrona Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bako Ochrona Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bako Ochrona Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bako Ochrona Sp. z o.o. w Lublin

Kaziuk

Jest to firma dorabiajaca na niepelnosprawnych do ubckich emerytur zatrudniaja niepelnospranych 1 i2na glowe aby sie ruszal i mial orzeczenie kreca lody na nadgodzinach jacek z synem jak jacek traci obiekt to przejmuje syn i odwrotnie ze ich nikt nie rozliczy znad godzin ani skarbowka

Zgadzam się że osoby z Firmy Bako rzucają kłody pod nogi pracownikom. Jestem byłym pracownikiem Bako i co mogę przyznać to tylko że płace na czas. Ale reszta to (usunięte przez administratora) nic więcej, z tego co wiem to mobing był i jest cały czas. Prezes nie jest wyrozumiały dla pracowników . Zgłoszenia o mobbingu olewa, i wcale się nie interesuje Tym, liczy się tylko kasa. Nic więcej, tak samo dyrektorzy mają wybranych pracowników co donoszą na innych, wtedy mają pole do manewru, aby kogoś zrównać z błotem. A jak ktoś walczy o swoje to grożą ,i każą się wycofywać i być po ich stronie. Cieszę się że już tam nie pracuję.

Andzi

Firma placi bo bierze refundacje pefonu i musi placic na czas ale jeszcze (usunięte przez administratora)jestem zaskoczony ze dawni aparatczycy ochraniaja szkoly urzedy prokurature to po co zwalniali ich ze sluzb po werfikacji ludzi ze szkoly zabralo pogotowiebo czlowiek byl chory wylecial bo sie bali

Praca w firmie bako zoo w Biłgoraju jest super do puki nie zainteresuje się twoją osobą pan,b ... wtedy masz przerąbane pan prezes je mu z ręki co on powie jest święte ,zrobił go nawet prezesem nowej spółki .Jeżeli podpadać panu b... dostajesz tzw karcer tzn brw gdzie ma obsadzonych swoich kierowników zmian ,a tamci nie dadzą ci przysnąć ,masz kierat i bez względu czy masz stopień umiarkowany czy znaczy dajesz ,,inspekcja pracy nie interesuje się tym zapewne bo nikt tego nie kontroluje w jakich warunkach pracują niepełnosprawni .Jesli nie jesteś kolega pana b ,nie szukaj tam pracy ,chyba ze jesteś fachowcem ,,możesz się przydać .niepełno sprawny tam ma być jak najbardziej sprawny ,a jeśli się ktoś postawi ze nie da rady jest tylko jedno rozwiązanie ,jakie wiadomo ,,więc pracownicy ci z większą niepełnosprawnością na kolanach ale muszą dać radę ,najgorzej niedowidzącym chodzącym po nocach ,albo z ograniczoną ruchomością ale ich to nie obchodzi ludzie dostarczają im zaświadczenia o przeciwwskazaniach a oni zapewne do kosza je wrzucają bo się nie boją tego .Następna kwestia pamiętamy czasy czynu społecznego tak jest i tam ,,jest średnia krajowa ok 1850 zł powinno byc plus ok 165 zł dodatku ,,oni mają sposób na to pomniejszają kwotę 1850 zł o 165 zł wychodzi że dostajesz 1685 zł plus godz nocne 165 zł masz 1850zł brutto ,w tej firmie w regionach pracuje ok 400 osób prawdopodobnie x godziny nocne do ich kieszeni można szybko obliczyć ich czysty zysk plus do tego dofinansowanie z pefronu plus co zapłaci im dany zakład ,,można tak zyć ,,gdzie są inspekcje kontrolujące krzyczy się wiele o przepisach proszę zareagować udowodnić że są . Myślę że ktoś to poczyta i coś doda chyba ze wszyscy się boja ,a wiem że tak jest gada się w kilka oczu a jeśli coś do czegoś oczy zmylając się pozdrowienia i ukłony dla zarządu formy i inspekcji pracy:)

chrom
@ja

Panie Ch. , wiem, że trudno się odzwyczaić od tzw. "lepkich rąk", bo jest to niejako przyrodzony osobniczy defekt, ale zanim wydaje się tego typu opinię należałoby rozważyć możliwość pozbycia się własnych wad. Pan niestety nie gardził nawet środkami czystości - pewnie w myśl zasady, że wszystko się przyda. Skoro, więc nie umiał pan powściągnąć swoich ciągot należało pana skierować na odcinek, na którym ciągoty tego typu będą panu uniemożliwione. I tak też się stało - rozumiem, że to pana boli. A tak nawiasem - z tego co wiem firma Bako liczy ok. 280 pracowników, przechodzi różne kontrole, można powiedzieć na wskroś i jakoś większych uchybień nie dostrzeżono, choć wiadomo, że nie ma doskonałych instytucji.

Don
@ja

Prawda,pan,b.... msci sie na ludziach,poluje na ich potkniecia,zeby sam byl tak rzetelnym pracownika za jakiego sie uwaza

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bako Ochrona Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Do (usunięte przez administratora) ochrona Ochrona nie Raz spała nie odbierała telefonów z Baz Traktują Ludzi Jak Śmieci Jak Zarabiarkę Pieniędzy Jacek S Dyrektor Regionalny To Kawał Chama Resztę Dziada Pracowałem w tej Firmie Rok Nigdy więcej Do Tej Firmy ...

@anonymous

Cała prawda!

Zawiedziony

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem,z wariatami lepiej nie mieć nic do czynienia.Nie szanują ludzi-wszystko dla firmy,nic dla pracownika,tylko bida pensje potrafią wypłacać na czas.Nie polecam!

Gki

Pozostalosc po BEN GSS dla znajacych temat wiadomo pieniedzy duzo nie zaplacili bylym pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o Bako Ochrona Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bako Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bako Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bako Ochrona Sp. z o.o.?

Bako Ochrona Sp. z o.o.