Opinie o Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego w Krupski Młyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego w Krupski Młyn

Igor Nowy wpis

Idę do tego ośrodka j chciałem zapytać jak tam na prawdę jest może ktoś odpowiedzieć

Sowa Nowy wpis
@Igor

Igor, pobicia są tam na porządku dziennym. Nie idź tam gdzie nie ma kamer. Na pewno nie do altany! 8.nie chodź sam. Prokuratura umywa ręce. Trzymaj się!!!!

Adam1112

Mój syn był w ośrodku w Krupskim Młynie. Nie powiem nie zawsze był kolorowo, ale zawsze dostawałem prawdziwe informacje. Należy pamiętać że nie ma tam grzecznych chłopców tylko trudne dzieci. Mój syn też nie był aniąłem i zdążyło się że byłem wzywany do placówki. Ale dziś jeszcze raz posłał bym tam syna. I jeszcze raz dziękuję bardzo wychowawcą za pomoc. Dla mnie zmiana syna jest ogromna

dorwil90@wp.pl
@Adam1112

Mogę prosić o kontakt- Potrzebuję porady,pomocy . Mój mail dorwil90@wp.pl .Matka 16 letniego syna przebywającego w MOW.

Olga Nowy wpis
@Adam1112

Witam, jak ocenił by Pan kadrę pracowniczą? Czy zapewniali odpowiednią opiekę synowi? Czy byli wykształceni kierunkowo? Zastanawiam się czy za tak ciężką pracę zostają odpowiednio wynagrodzeni, może ktoś zna kogoś z pracowników?

antekbula88@gmail.com Nowy wpis
@Olga

Przebywałem 3 miesiące w ośrodku. Choć znalazłem się tam przez pomyłkę to bardzo dobrze wspominam wychowawców i cały personel. Najlepsze wakacje w zyciu :)

Kamil

Może słyszał ktoś o pracy w ośrodku? Jakieś aktualne newsy?

@Anna, czy pracujesz w tym ośrodku i należysz do personelu? Piszesz, że wychowankowie mają zaufanie do wychowawców i są zadowoleni z atmosfery tam panującej. Mogłabyś dodać kilka słów na temat warunków pracy i kwalifikacji jakie należy posiadać, aby aplikować do tego ośrodka. Zachęcam Cię do dodania opinii.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Polecam ten ośrodek. pełen profesjonalizm personelu w ośrodku są otwarte drzwi a pomimo to większość chłopców nie ucieka to daje do myślenia

Szukam na tym forum obecnych pracowników Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, którzy mogliby dodać swoją szczerą i obiektywną informację o pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Jakie wykształcenie i kursy należy posiadać, żeby móc aplikować? Rozumiem, że to praca z trudną młodzieżą i jest ona niełatwa i wymagająca. Zachęcam was do pozostawienia swoich opinii, tak by mogły przeczytać je osoby, które interesują się ośrodkiem pod kątem zatrudnienia.

@Adrianna pracujesz może w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Krupskim Młynie im.Ottona Lipkowskiego? Poszukują pracowników na stanowisko wychowawcy? Jakie kwalifikacje należy posiadać i czy wynagrodzenie jest zależne od stażu pracy? Każde dodatkowe szczegóły pomogą osobom poszukującym pracy.

Adrianna

Bardzo fajny ośrodek. Profesjonalne podejście. Niestety opinie pisane są często wychowanków i często są efektem żartu nie faktyczną oceną placówki. Ja polecam.

Posty, które piszecie, zawierają bardzo niepokojące zdarzenia, jeśli to prawda czy ktoś próbował interweniować? Skoro wiecie o takich rzeczach i macie na nie dowody, dlaczego nikt nie zgłosi ośrodka dalej?

rdm

wychowawcy biją wariacika

Tom

Wychowawcy nie radzą sobie z przebywająca tam młodzieżą

Wasyl

Biją zdemoralizowane gnoje które powinny być zamknięte w klatkach o chlebie i wodzie. Nikt do osrodka za darmo nie idzie to ma być kara a nie wczasy. Rodzice którzy przez wiele lat nie potrafili wychować swoje dzieci teraz (usunięte przez administratora) maja pretensje do całego świata. Moje dzieci nie były w ośrodkach bo były właściwie wychowywane ja zajmowałem się dziećmi a nie chlałem i się kurwiłem.

Ja29

Katastrofa.Pobicia,szantarze,kradzieze,grozby przez wychowankow jak i wychowawcow.Odnosze sie do pobic.Powinna sie tym zajac telewizja i ministerstwo!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego?

Zobacz opinie na temat firmy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie Im.Ottona Lipkowskiego