Pizzeria "KASZUBIANKA"

Jastarnia

Opinie o Pizzeria "KASZUBIANKA"

Aga

Świetne jedzenie. Bardzo często chodzę do restauracji lecz nie znalazłam takiej która posiada jedno i drugie dobre jedzenie i miłą obsługę.

Jan

Fuj, co to za jedzenie. a zwróc uwage obsłudze to straszna awantura. nie polecam

Norbert

Faktycznie, dużo się popsuło, a pan za barem to ma chyba wszystkie muchy w nosie z całego półwyspu

Szukasz pracy?

Ada

Śmieci. Jedzenie jest obrzydliwe i drogie. Pizza smakowała jakby leżała całą zimę w zamrażarce... i pewnie tak było

Jola

Syf i tyle.. Nie polecam miejsca

Zostaw opinię o Pizzeria "KASZUBIANKA" - Jastarnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria "KASZUBIANKA"