Opinie o Irjados Surf Irena Siedlecka w Chałupy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Irjados Surf Irena Siedlecka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Irjados Surf Irena Siedlecka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irjados Surf Irena Siedlecka w Chałupy

Robert Nowy wpis

To baba to (usunięte przez administratora) naciągaczką tyran w ludzkiej skórze Chcesz pracować w (usunięte przez administratora) to irjados jest dla ciebie będziesz codziennie poniżany wykorzystywany mieszany z (usunięte przez administratora)a jak się tylko odezwiesz to zostaniesz zwolniony i za to odciągnięte masz 2 tys i nagle darmowe zakwaterowanie robi się płatne także na koniec pieniędzy żadnych nie zobaczysz

Irjados surf Siedlecka Irena Nowy wpis
@Robert

Chyba mierzy pan mnie swoją miarą, oczernianie osób jest karalne , pracował pan kilka dni jako kucharz nasmażył pan nuggetssow jak dla armi i jak zapytałam po co tyle przecież smażymy wszystko na bierząco to stwierdził pan ze będziemy jutro odgrzewać dzieciom to danie( dramat ) gotowanie dań po swojemu a nie według standardów restauracji . Siedział pan cały dzień na telefonie bo niby pan w naszej pracy prowadzi swoją firmę . Jak miał pan wystawić fakturę za prace , po sprawdzeniu w ewidencji okazało się ze firma jest zawieszona . Współpracownicy mieli pana dość , bali się odezwać bo odrazu była agresja . Przypominam ze rozliczyłam się z panem i podpisał pan pismo ze wszystko jest rozliczone . Jeszcze jedna fałszywa opinia to srawe zgodzę na policję za oczernianie i nękanie .

Julka Nowy wpis

Jedzenie perfekcyjne ,nic dodać nic ująć.Polecam

Julka Nowy wpis

Chodzę do irjados przez całe moje wakacje i nigdy się nie zawiodłam , jedzenie pyszne ,desery jeszcze lepsze,polecam

Natka pietruszki

Śniadanie chłopskie-chłopskie śniadania są:dobre,syte i na pewno się nim najesz.Bardzo polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Irjados Surf Irena Siedlecka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Wiki

Najlepsza szefowa świata dla ludzi pracowitych. Przyznam szczerze, że żaden szef nie okazał mi tyle ciepła co ta kobieta. Nie słuchajcie głupich opinii, tylko śmiałym krokiem zgłaszajcie się do pracy.

W tym miejscu pracy panuje tzw. wyścig szczurów a właścicielka mocno ingeruje w życie osobiste pracowników, faworyzuje oraz poniża wybrane przez siebie osoby stwarzając pozory

Zostaw merytoryczną opinię o Irjados Surf Irena Siedlecka - Chałupy

• Jak się pracuje w Irjados Surf Irena Siedlecka?

Zobacz opinie na temat firmy Irjados Surf Irena Siedlecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Irjados Surf Irena Siedlecka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Irjados Surf Irena Siedlecka
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kaperska 15
    84-120 Chałupy