"JOAN" JOANNA MARSZAŁ

Stargard Szczeciński

Opinie o "JOAN" JOANNA MARSZAŁ

Rados

Jestem klientem tej firmy zawsze płaciłem z góry a oni zawsze się spóźniali zawsze a bo to maszyna bo to chorują ,a fakt sprzęt stary maja ale Ci na hali to jeszcze do przełknięcia natomiast pan wysoki z biura i jego świta to kabaret .

Dorota

Mój brat tam pracował i najnizsza krajowa jest na papierze a zarabiaja wiecej i nie załujcie tak ich bo wcale tak ciezko nie maja tylko narzekaja jak baby i co niektorzy za inteligentni nie sa

PRACUŚ

Rzeczywiście mało płacą,szczególnie pracownikom produkcyjnym którzy wypracowują zysk dla firmy. Najniższa krajowa to wyzysk pracowników na poziomie niewolnictwa?- niektórzy myślą o zmianie firmy, szukają bardziej płatnej pracy.p

ona

nie mam pojęcia jak można oszukiwać na meblach biurowych klienta... @oszukany polecam wziąć głęboki oddech i pomyśleć

Oszukany

Oszukują pracowników i klientów. Nie polecam.

heniek

Praca ciężka i słabo płatna.Oszukują! Obiecują premie a nie dostajesz nic

Karolina
@heniek 04.10.2014 22:38
Praca ciężka i słabo płatna.Oszukują! Obiecują premie a nie dostajesz nic

Jak ktoś się nie stara, to nie dostaje premii! Ciężka i słabo płatna? Kamienie tam przenosiłeś?

Zostaw opinię o "JOAN" JOANNA MARSZAŁ - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JOAN" JOANNA MARSZAŁ