active jat

Opinie o active jat

Słowa kojarzące się z active jat rozwojowa,czasami stresująca. Niestety nie miałam tam żadnych szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący są w stosunku do mnie byli bardzo życzliwi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1.400 zł Najbardziej podobało mi się w active jat: atmosfera pracy czasami było stresująco jak podałam na początku ale mogłam liczyć na pomoc ze strony innych kolezanek Najbardziej nie podobało mi się w active jat: godziny pracy od 9 do 21 i tak prawie codziennie

Zostaw opinię o active jat - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie active jat