Fabryka narzędzi kuźnia

Sułkowice

Opinie o Fabryka narzędzi kuźnia

Linda

Znów narzekanie jak wam nie pasuje ta praca to nikt was na siłę nie trzyma a poza tym chwalcie pana swego bo możecie mieć gorszego.DZIADEK wypłacił wszystkim pracownikom po 2 tyś zł NAGRODA PREZESA i o tym nikt nie wspomniał który pracodawca by tak zrobił!!! Firma jest potężna inwestuje w nowe maszyny i cały czas się rozbudowuje, niema co narzekać cieszmy się z tego co mamy NARA

Szanujmy sie...
@Linda 08.09.2017 18:57

Linda. Ja na studiach 4 lata temu pracowalem w firmie za 2300 netto i w roku byly 2 takie premie po 2000 tys. i nikt sie nie podniecal ze nagroda prezesa. Fakt raz 1 osoba nie otrzymala takiej, ale to bardziej powinna sie cieszyc, ze nie zostala wyrzucona. Szacunek do ludzi i ich pracy jest dla mnie wazniejszy niz nagrody z laski prezesa.

Anonim
@Szanujmy sie... 12.09.2017 16:03

Linda Trochę jaśniej Bo wg. mnie to dajesz rozbieżne opinie Zgadzam się że stosunek do ludzi pracy jest ważniejszy od łaski P.Prezes Wyjaśnij proszę

Badzdobry

FIRMA HAHA TRZEBA BYC JUZ NA HALI za 10 czyli w szatni gdIes tak 30 po . PRACE KONCZYSZ O ROWNEJ GODZINIE PO CZYM NIE MOZNA ISC SPOKOJNIE DO DOMU BO TRZEBA ODCZEKAC 10 minut dla spokoju tych na gorze. ZAROBKI JAK NA FIRME KTORA ZARABIA MILIONY SA NIEWIELKIE Z POROWNANIEM ILE ZARABIAJA CI ZA NIC NIE ROBIENIE.PRACOWAC PO 10h w warunkach masakrych I miec 10 minut przerwy to troche przesada

Roki

Jak dyrekcja takie terminy ustala to gdyby tydzien mial 10 dni to jeszcze by bylo malo.

Kici

Polecam jak ktoś chce pracować 7 dni w tygodniu bez prawa do wolnego.

andrzej

Szarapowa to ten biegacz w białym kasku . Co szuka tylko jak komus zabrac premie. A jak trzeba cos załatwic to go nie ma !

odwiedzający

Witam byłem ostatnio w tej fabryce wizytacyjnie . Co moge powiedzieć ? Nie widziałem jeszcze nigdy pracowników tak wykończonych i brudnych w ubraniach chodzą pewnie cały tydzien .Osoby starsze ledwo dyszące , zamiast uczyć młodych wykańczają starszych . Kierownik na początku wydawał sie ok ale jak juz sie oddalił pokazywał swoje oblicze . Pracowników traktuje w bardzo arogancki sposób . Wogóle ich nie szanuje i ogólnie takie zachowanie w karzdej szanującej sie firmie jest niedopuszczalne . Za taką prace w takich warunkach oczekuje sie odrobiny szacunku i chwili odpoczynku przynajmniej dla tych starszych . Ogólnie nie polecam

Jacuś

Jak to Polacy mają we krwi wieczne narzekanie... Trzeba trochę więcej popracować by więcej zarobić to źle... nie ma pracy trzeba brać urlopy bezpłatne źle. Nigdy nie jest dobrze..... Ogólnie pracodawce zaliczam do dobrych u którego w krótkim czasie nauczyłem się dużo i to mi zostanie na zawsze. Dodatkowo nie ma co ukrywać jest to najstabilniejszy pracodawca w tym rejonie nigdy w mojej kilkuletniej karierze nie zdarzyło się bym nie miał wypłaty na czas....

AntekSzprycha

od kiedy kwitki z wypłat widzą osoby zewnętrzne?? Jest to chamstwo ! nie dość że płace marne , to jest taki wyzysk człowieka , że głowa mała !! wykorzystują pracowników na każdym kroku , oczywiście dają podwyżki których nigdy nie zobaczysz ! TOTALNE DNO !

mieszko

Zgroza. Odradzam Odradzam i jeszcze raz odradzam.

Olo

Zapomniałeś dodać że takie zarobki są jak dziadek daje całą premie

Mati

Nie jest aż tak źle jak masz dniowke obliczysz wypłatę co do 1 zł gorzej mają ci w akordzie czy pracują 7 dni w tygodniu czy 5 dni to wypłata praktycznie nic się nie różni a od kierownika co najwyżej może usłyszeć gorszy akord miałeś zarobki ogólnie są w granicach 2500-3000 jak ktoś będzie zapindalal to weźmie więcej ale tylko przez miesiąc może 2 bo potem trzeba zmiejszyc stawkę bo za dużo hołota nie może zarabiać więc sumując jak się ktoś przymierza przyjmować niech odrazu pyta jaka umowę dostanie po 3 miesiącach jak dniowke to polecam idzie zarobić jeśli ciągnie się nadgodziny jak akord szukaj innej roboty .... A nie zapominając weekendy nie są dobrowolne lecz przymusowe a jaki ci nie będzie pasować to nikt na siłę cię tu trzymać nie będzie to chyba na tyle

xxx

Tyramy nadgodziny soboty a oni tego nawet na kwitku udokumentowanego nie mają. to jak można się spodziewać wynagrodzenia za to?

lila

Za soboty placą grosze 35 zl za sobote to po prostu jakis zart az dziwne ze zadna instytucja przez tyle lat sie tym nie zainteresowała bo to zwykly wyzysk jest.

bolo

A za soboty dalej wam płacą jedną konserwą ? Tragedia

andrzej

dlaczego maria szarapowa?

walg

Nie wiem czy widzieliście ale teraz oprócz studentów szukają też doświadczonych kowali trzeba znać się trochę na rysunku technicznym i mieć min. techniczne wykształcenie

siostra

Mnie juz nic nie zdziwi wiadomo kto tam żądzi maria szarapowa . któremu sie wydaje że pozjadał wszystkie rozumy i na wszystkim sie zna a w rzeczywistości bardz chamski typ ale i jemu też sie noga podwinie

Dzięcioł

Pracowałem tu kiedyś - musiałem dojeżdżać z Krakowa (ok 30 km) - jeśli idzie o wypłatę to była żenada chyba 1500 zł - trochę mało jak dla specjalisty. W Kuźni najważniejsze są klany (łabądki, moskale - a to male klany) i koneksje rodzinne. Przykładowo córka BHP-owca robi w środowisku i bez względu na wszystko (urlop macierzyński) ma zaklepane miejsce, marketingiem zajmuje się syn kobiety która kieruje utrzymaniem ruchu - Łukasz ma malutką firmę - wszystko jedno ile sprzedaje - ważne że to on sprzedaje i on na tym zarabia... Nic dziwnego, że ten zakład pada. Nie polecam tej firmy chyba, że na stanowisku likwidatora. Pracownicy i specjaliści niby tacy mądrzy i światowi np. technolog Adolf Kaput - może tylko pod względem dobrego wrażenia. Nie wiem ile płacą kowalom ale wiem, że podbierają ich do Francji itp... - dyrektor strasznie wściekły o to i z braku laku gania sobie za innymi ludźmi. Ogólnie produkty Kuźni nie są złe w końcu to nie filozofia odkuć młotek albo przecinak - ale faktycznie rzadko kiedy widzę w sklepach.

lila

Nie polecam, totalny wyzysk pracownika. Na godziwą wypłatę nie ma co liczyć. Pracownicy pracują po 12 godzin i dostają ZAPOMOGĘ zamiast wypłaty.

napser

Faktycznie może i to konkurencja stosuje tak zwany czarny PR. Może jest tutaj ktoś, kto mógłby napisac ile jest prawdy w tych wszystkich powyższych wpisach? bo wiecie, kto raz sie sparzy ten na zimne dmucha, a póki co to te wpisy za bardzo nie zachęcają do aplikowania. W ogóle to gdzie oni zamieszczają swoje ogłoszenia?

bolo

Czy slyszal ktos cos o nowym gosciu ktory ma przyjsc do planowania? A jak oceniacie naszego dyrektora techniczno- produkcyjnego?

marcin

Co do marketingu to racja jest on całkowicie do dupy. Często chodzę po różnych sklepach z narzędziami i prawdę mówiąc ani razu nie widziałem w nich produktu z Sułkowic. Widzę natomiast produkty Romanika i to sporo co wskazuje iż do tego co robią podchodzą poważnie, profesjonalnie. Produkty Sułkowic znane były kiedyś całej Polsce, teraz to margines. Sądzę że na taki stan rzeczy wpływ ma zarząd tej firmy, spółki czy jakby to zwał. Totalni amatorzy i na bank mający o sobie wysokie mniemanie, tylko nie wiem na podstawie czego. Wracając do tematu produktów. Mam parę narzędzi z tej fabryki. W sumie to głęboka komuna, ale widać solidność wykonania. Z tego względu chciałem sobie sprezentować zestaw kluczy płasko-oczkowych, ale w 140 tys. mieście i w dość znacznej ilości sklepów z tego typu asortymentem nawet o takiej firmie nie słyszeli!!! Lipa nie samowita. Jak taka firma mogła się dać podmieść do kąta i na rodzimym rynku wpaść w nie byt. Brak słów chociaż mnie to ani grzeje, ani ziębi no może tak nie do końca, bo lepiej kupić polskie i wzmocnić nasze firmy niż dać zarobić innym .Niestety z prawem rynku jest jak w tym powiedzeniu. 'Życie nie znosi próżni' i w tą próżnię swoje produkty ładują inni. Nie kupią ludziska waszego produktu to kupią innej firmy który akurat jest pod ręką, na dodatek niejednokrotnie jest droższy i gorszej jakości!

pajac

uderzam tam zażądam sobie 5 tyś brutto

Maciek

Niestety, kolejna dobra marka, która schodzi na psy. Kilka lat miałem ich narzędzia, pracowały bez śladu zużycia. Poginęły, wiec kupiłem nowe. Wkrętaki rozchodzą się w rękach. Stal miękka, uchwyt nie trzyma się metalowej części.(usunięte przez administratora)Bardzo szkoda, że jakiś mądrala myślał, że raz zdobyta renoma będzie obowiązywała dożywotnio.

zloty

WITAM CZY KTOS Z PANSTWA OKRESLI ZAROBKI W TEJ FIRMIE , BO SKORO PRACUJA TAM JAK WOLY W CIEZKICH WARUNKACH TO PEWNIE WIEDZA ZA CO . PRZYSZLY KLIENT

Tomass

MAM TAKĄ ZASADĘ ŻE ZANIM COŚ KUPIĘ NAJPIERW SPRAWDZAM OPINIE O FIRMIE. ZAWSZE STARAM WSPIERAĆ POLSKIE FIRMY ALE TYLKO JEŻELI ROBIĄ DOBRE PRODUKTY I POTRAFIĄ ZADBAĆ O SWOICH PRACOWNIKÓW, WIĘC POSTANOWIŁEM ŻE NARZĘDZI FIRMY KUŹNIA NIE KUPIĘ.

Klient

Jestem przyszłym, niedoszłym, potencjalnym klientem i własnie się zdziwiłem, że firma nie ma konta na Facebooku. Każda szanująca się pizzeria ma i chwali się każdą pierdołą. Widać Wasza firma to za poważna instytucja, żeby wychodzić do ludzi. Pozdrawiam Bogu winną załogę :)

To akurat nie jest naganne. Trzymanie rąk podczas rozmowy w kieszeni to przejaw braku kultury i naśladowanie złych "zachodnich"nawyków. Oby tylko Pan Prezes był sobą i przestał słuchać róznej maści donosicieli którzy tym sposobem chronią swe nieróbstwo odwracając uwagę od siebie. Ponadto aby zweryfikował swe podejście do marketingu. Którego w Kuźni praktycznie kompletnie brak

kielisek

witam....pozdrawiam kowali matrycowych / bo tam innych juz nie ma/ ..zycze przyjemnej pracy i scigajcie sie dali w normach,az do upadlosci :) pozdrawiam leni z narzędziowni ...:)

Wicher

No tak, a ty wiarus zamiast pracować to u Kierownika w bagażniku siedzisz, nawet w dni wolne.

wiarus

Firma pogrąża się w coraz większym kryzysie, brak koniunktury oraz zamówienia na poziomie firmy kilku osobowej powodują restrukturyzację zatrudnienie! A kierownik zaopatrzenia korzysta z samochodu służbowego do każdego celu niedzielne wyjazdy do klasztoru, zachcianki rodziny a w dni wolne od pracy to zięć jest szoferem!!! dokąd to będzie tolerowane?

krasnal

kuźnia sułkowice jeśli marketing dalej tak będzie działał już długo nie pociągnie!!!

zainteresowany

Wszystkie dotychczasowe uwagi należy potwierdzić w 100%. Marketing tej firmy jest na poziomie -0.Jak można funkcjonowac normanie gdy odrzuca się ferty kontrachentów na produkcje narzedzi a pracowników wysyła się na przymusowe urlopy lub urlopy bezpłatne, mówiąc że nie ma zamówień? Kierownik wydziału Kuźni wraz z mistrzami wydzialu są osobami które nie mają swojego zdania w stosunku do szefostwa firmy przez co cierpią pracownicy produkcyjni tegoż wydziału. Sa przypadki pewnych osób które sa wybrane przez kierownika działu i na jakiś \"specjalnych\" zasadach są chronione przez kierownika, mimo tego iż przychodzą w \"różnym stanie\" do pracy oraz w sposób otwarty używają trunków alkoholowych na terenie zakładu tegoz wydziału. Przykre jest to że jest to akceptowane przez kierowników i mistrzów tego działu

zyta

Fakt jest taki że kiedyś połowa ludzi z Sułkowic pracowała w tej fabryce a teraz redukcja etatów tylko nie tam gdzie trzeba krzeseł jest tyle co było

W zakładzie niby taki rygor, mieli sprawdzać trzeźwość pracowników i żeby nie wychodzili podczas pracy. a co jest? Pracownicy którzy pracują piją na potęgę nawet z portierami a w szczególności w sobotę. często widzę jak pracownik Kuźni wychodzi do sklepu po alkohol i to za pozwoleniem portierów a później piją razem. ciekawe jak długo to jeszcze potrwa i czy ktoś się tym zainteresuje.

DAREK

Bardzo dobre mamy narzędzia POLSKIE bo pracuje niemi ale niestety coraz mniej ich kupuje się , ponieważ brakuje ich hurtownia i sklepach , niema marketingu , bo nie myślą by zachęcić odbiorce do kupna POLSKIEGO TOWARU. wchodząc do sklepu to pierwsze stoiska to made in CHINA lub GERMANY a POLSKIE na końcu lub wcale. Ale jeśli POLACY nie będą dbali o polski przemysł, mowa tu o producenta i handlowcach to na pewno będziemy biednym NARODEM .Wiele ZAKŁADÓW zostało zniszczonych przez NIEDBALSTWO , [usunięte przez administratora]..

net

Niby [usunięte przez administratora] nie ma juz dosc dawno a dalej widnieje jako produkcyjno techniczny -brawo sluzby informatyczne chyba ze dalej jest na etacie i bierze pieniazki i to nie male bo za brak kompetencji dostac 17 tys to jest sztuka

zasówka

bardzo źle zarządzana firma, szanse na awans wbrew temu co obiecują a obiecują złote góry żadne. Należy uważać na panów z hartowni i działu kadr ten z kadr to dopiero przekręt

hehe

Goniło cię wieko od trumny,ty możesz być 14

peter

To co dzieje się w Kuźni to poprostu skandal. Tylko tyle można napisać. A jeszcze nie dawno był to zakład zatrudniający najwięcej ludzi, produkujący znane i zachwalane w całej Polsce narzędzia, konkurujący z innymi podobnymi zakładami a teraz... samo dno...

...

13 WOJOWNIK JEST JUŻ ZNANY :) PORA NA KOLEJNEGO

trojan

Zobaczymy kto będzie trzynastym wojownikiem.

Hulk Niszczyciel

Największy nierób to niejaki pan. [usunięte przez moderatora],który nawet młotka nie umie zahartować .Chwali się że za jego kadencji 12 osób zwolnił,bo się znali na robocie,ale jak się ma plecy u dyr. [usunięte przez moderatora] to mu nikt nie podskoczy,chyba zapomniał dlaczego przeniósł się do fabryki.A o reszcie szkoda nawet pisać.

...

to co się teraz dzieje w Kuźni można podsumować 1 prostym zdaniem : ŻAL.PL

TIK

Przez Sułkowice przepływa Harbutówka!

ja

zgadzam się z przedmówcami!!! Dramat "dyrekcji"!!! Patologia!!! Masarnia !!! Skrajny debilizm!!! Ludzie... jak tak można traktować pracowników !!!?? Zero szacunku! Lucjan już w piekiełku ostrzy widełki ... mam nadzieje ... pozdrowienia dla dyrekcji!!!

Łukaszenka

Zgadzam się z tą opinią dodam nawet że i tak jest to łagodna ocena kierownictwo tej firmy prowadzi ją na dno prowadząc politykę [usunięte przez moderatora]procowników nie umiejąc zadbać o zamówienia. Są to ludzie którzy nadają się do kierowania butikiem z odzierzą uzywana a nie fabryką

PPP

Oto moja ocena firmy F.N "KUŹNIA" w Sułkowicach. Najgorsza i najgorzej zarządzana firma z jaką miałem "przyjemność" współpracować. Firma, która produkuję dość dobre wyroby pod względem jakości, nie potrafi się wypromować. Marketing beznadziejny i szanse na awans, wbrew tego co obiecują, praktycznie żadne. Kierownik działu skutecznie uniemożliwia awans. Serdecznie nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Fabryka narzędzi kuźnia - Sułkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka narzędzi kuźnia