GRUPA ASTA

Piła

Opinie o GRUPA ASTA

Nie polecam. Nawet nie ma sensu tam pracować. Wszystko jest ok, a po zakończeniu umowy próbnej propozycja pracy za najniższą krajową.

anonimka

aplikowałam na stanowisko kier.ds.marketingu - rozmowa najbardziej żenująca z możliwych!!!!! będę tę firmę omijac szerokiem łukiem. Szanowny Pan prezes wraz z panią dyr zapytali mnie wprost czy mam dziecko dodając zaraz, że nie mają nic przeciwko ( taaa..) po czym zaproponowali zarobki najniższe krajowe. podziękowałam odpowiadając, ze szukam nowej pracy, ale nie jestem desperatką!!! "profesjonaliści" hmm

Zostaw opinię o GRUPA ASTA - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA ASTA