Elkon Piotr Konieczny

Piła

Opinie o Elkon Piotr Konieczny

operator koparki

Nikomu nie polecam! Wykonana robota, a faktura nie uregulowana przez pół roku.

Wylewka

Zlecone prace wykonuje niedbale, z góry bierze zapłatę, a jak się okazało że jest coś do poprawy nie odbiera telefonów

thor

Nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych w stosunku do podwykonawców

Basia

ja jestem dobrego zdania i mile wspominam , zarówno samego właściciela jak i współpracowników , zarobki takie sobie ale miła atmosfera . Szkoda tylko ze wszyscy żonaci , no ale nikt nie jest doskonały

alex

typowa prywata.myśli o sobie a pracowników ma gdzieś.żadnych praw tylko tyranie po kilkanaście godzin na mrozie i ciągły brak kasy.nie polecam

Zostaw opinię o Elkon Piotr Konieczny - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkon Piotr Konieczny