C&A

Janki

Opinie o C&A

werf

pewnie zalezy tez od stanowiska @wistt widzialem ze np. kierownika sklepu poszukuja w Stalowej Woli wymagane jest doświadczenia w zarządzaniu sklepem wielko powierzchniowym

Wiolaaaaa

[usunięte przez moderatora] Nie polecam!!!!!!!!

Anonim

Sklep C&A w Jankach to jak dla mnie najgorszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaki powstal... Fatalna obsluga, same pokraki.. Nawet jak poprosilam o rozmowe z kierownikiem to przyszedl jakis zniewiescialy gosc... To bylo straszne... Omijac ten sklep z daleka... Uwazac zeby dzieci nie musialy patrzec na takich zniewiescialych ,, kierownikow:...

Zostaw opinię o C&A - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&A