CORA Lighting Systems

Piekary Śląskie

Opinie o CORA Lighting Systems

szynszyl

Trzeba jeszcze uważać na kierowcę Janusza bo wydaje mi się że jest uchem od Pani R. skoro większość czasu przełazi i przesiedzi a ciągle jest zatrudniony więc coś w tym jest.

Witkacy

To ,,ok" wpisała sama sobie Pani R- Renata hahaha pracuje tam i coś mam do powiedzenis. Firma egzystuje na wyzysku pracowników parę przykładów: kilku pracuje na umowę najniższa płaca do koperty , reszta to bez umowy i emeryty górnicze generalnie pteferencja pracy na czarno aaaa najlepiej jak się pracuje 24h praca akordowa generalnie sezonowa kiedy jest więcej pracy a tak to papapaa zadzwonię jak będzie potrzeba . Traktowanie pracowników z pogardą straszna duma i buta co nie idzie to w parze z inteligencją i manierami . Generalnie interes się kręci na wyzysku i sytuacji która panuje na rynku pracy właściciele wykorzystują naiwność poszukujących usilnie pracę . Towar ściągany z chin i polskie rączki są tańsze w skrecaniu lamp niż chińskie Trochę chore ale tak się wykorzystuje niszę na rynku pracy preferowani pracownicy to młodociani takimi się lepiej steruje i manipuluje. Atmosfera w firmie podjudzana i nakręcana przez szefostwo na donoszę nie i kablowanie na współpracowników. Kable widoczni z daleka skaczą koło R jak pieski pod nogami uważać trzeba na produkcji na Brygaciste Marka i pracownika Witka lubią zaszkodzić kolegom

W

Co jest Ok ? chyba właściciel to wpisał Pracowałem kawał czasu , obóz pracy atmosfera straszna donosicielstwo i lizusostwo. Presja czasu majna wyższości pracodawców straszna .Buta i pycha traktowanie pracownika przedmiotowo i z pogardą zarobki śmieszne najniższa . Kręcenie z Zus-em itd Syf .....

tadeusz

Jest OK.

Zostaw opinię o CORA Lighting Systems - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORA Lighting Systems