Opinie o Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora w Piekary Śląskie

Kordian

Czytam wasze wpisy i postanowiłem napisać swoje zdanie. Pracuję już długo w tej firmie i co mogę powiedzieć to : 1. Pracy jest wprawdzie dużo, czasem jest nerwowo ale to też duża firma z mnóstwem klientów, więc nie może być inaczej. Szczególnie, że Klienci zamawiają na już!!! towar, który trzeba wcześniej wyprodukować :) 2. widać,że właściciel doba o rozwój firmy, w firmie są stale kupowane nowe maszyny i urządzenia, co daje poczucie stabilizacji 3. Pensja jest wypłacana terminowo, nigdy się nie spóźniają z wypłatą wynagrodzeń. 4. Co roku organizowana jest impreza wyjazdowa, nie tylko dla pracowników, jak to jest u innych pracodawców, ale i osób towarzyszących. Ludzie się znają,zaprzyjaźniają, co jest dowodem, że rotacja pracowników, nie jest jakaś niesamowicie duża. 5. Jeśli ktoś jest uczciwy i wie,że przyszedł do pracy po to, żeby pracować, a nie kombinować, to ma robotę na lata.

@Kordian

Uczciwych po wykorzystaniu do brudnej roboty też zwalniają !!! Pracujesz długo bo pewnie jesteś przydu...em jak ta jedna liderka....ulubienica wszystkich...

Tadzik Nowy wpis

Halo pracownicy Cora Lighting, podpowiedzcie proszę czy warto aplikować na produkcję? Jeśli nie komentarzem, to chociaż buźką ;) Z zewnątrz zakład wygląda naprawdę prima sort, sama praca także wydaje sie perspektywiczna...ale wiadomo, nie wszystko złoto, co sie świeci, stąd moja prośba o podpowiedź, aplikować? Z góry dziękuję. Miłego dnia.

@Tadzik

Dołączę się do pytania. Z dopiskiem, że chętnie się dowiem, ile tu teraz płacą nowym pracownikom i czy chętnie wiążą się na dłużej z zatrudnianymi przez siebie osobami? Co do kasy, to niemal roku temu wyjaśniono, że było to 3490zł (brutto?).

Opowiecie o pracy logistyka? Zainteresowało mnie to, że firma wymaga umiejętności interpersonalnych w ofercie, ale czy rekrutacja weryfikuje takie umiejętności? Czy są testy osobowościowe, psychologiczne? Sami nawet zaznaczyli, że jest możliwość rozwoju osobistego, więc czy tu firma regularnie bada takie rzeczy związane z motywacją, nastawieniem, komunikatywnością??

Kordian

Jolanta
@Kordian

@Kordian Pracę w CORA oceniasz w samych superplatywach, fajnie. A powiedz, czy można się ubiegać o pracę w tej firmie bez doświadczenia?

you
@Jolanta

nie ma szans, chyba że po znajomości

@Kordian

Jakiś żart, pracowałem tam 2,5 mca . Mamili ludzi ze ich zatrudnią dalej. Od pracownika dowiedziałem się że nikt tam dlużej niz 3 mce nei pracuje z nowych. W Pandemii pozwalniali większość. Szkoda czasu na takie firmy.

Nick Nowy wpis

Nowy robol

Siemka, jakie jest wynagrodzenia na start w fabryce w Bytomiu?

Stary robol
@Nowy robol

Aż 3490zł.

@Stary robol

Wszyscy mają jednakową stawkę? Po okresie próbnym jakoś do góry idzie to wynagrodzenie czy nie? Czytałam tutaj, że w ogóle mało kogo zatrudniają po okresie próbnym? Nadal tak jest czy raczej częściej przedłużają umowę? Mężowi zależy na stałej pracy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jolanta

Nadal aktualne jest ogłoszenie o pracę na stanowisko logistyk. Firma pisze, że forma zatrudnienia to umowa o pracę. Jest jakiś okres próbny? Po jakim czasie można dostać umowę o pracę na czas nieokreślony? Jaka panuje atmosfera pracy w tym dziale?

Wiktoria

była wzmianka o tym, że podobno ma 3 miesiące się tu pracuje, to prawda czy jednak są tu osoby o dłuższym stażu? Warunki które n forum opisali są lekko rozbieżne, więc wolałabym się co do nich upewnić na dzień dzisiejszy. To jak maszyny i urządzenia w firmie teraz się prezentują, co z integracjami jakimiś i jakie byłyby potencjalnie stawki?

wysłałem cv

wyslalem cv i pomimo ze spelnialem wymagania moja kandydatura została odrzucona. smutno mi.

@wysłałem cv

Nie przejmuj się, to jest jakaś szmaciarska firemka która szuka nie wiadomo kogo, jeszcze się obudzą z ręką w nocniku.

@Wiktoria

Ciebie też odrzucili? Bo nie wypowiadasz się o firmie zbyt pochlebnie. Byłaś na rozmowie i czegoś się dowiedziałaś np. o zarobkach?

Monia
@Michał

O zarobkach w przy pierwszej selekcji nie mówią.

Jaka jest kultura pracy w Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora?

gosc

Pytanie jaka jest kultura samej tej firmy która nie raczy się tu odezwać i sama czegoś odpowiedzieć zainteresowanym.

@gosc

Ale to maila pisałeś lub dzwoniłeś, że nie odpowiadają?

Rysiek

Witam. Czy będzie (jest) rekrutacja do tej nowej fabryki która powstaje w Bytomiu przy ui. Hakuby ???

@Rysiek

Jest. Poślij CV na rekrutacja@cora.pl

Irena
@Anonim

Anonim, a wiesz może coś o zarobkach na tej nowej produkcji? bo pewnie są już zaplanowane, a dobrze by wiedzieć.

ktoś
@Irena

Irena, czy chcesz rozmawiać o zarobkach tutaj na forum ?

@ktoś

Czy oni tam kogoś zatrudnili z tej rekrutacji co była? Ta nowa fabryka chyba jeszcze nie działa na Hakuby? Dziwna ta firma i te ich rekrutacje.

Elżbieta
@ktoś

jesli możesz coś napisać o pensji to nawet ja z chęcią poczytam :)

@Elżbieta

Obawiam się że tam jest typowa nędza 3010 brutto plus jakiś ochłap zwany premią;)

@gosc

No pewnie najniższa... :/ Ale czemu tak krytykujesz premię? Znasz szczegóły?

@Wiktoria

Nikogo nie krytykuję, usiłuję się własnie dowiedzieć czegoś i pewnie nie tylko ja ale ta firma nie raczy się tu oficjalnie odezwać co już nie najlepiej o niej świadczy.

@gosc

Ale może po prostu jeszcze się nie zorientowali, że ktoś tu napisał? Chociaż faktycznie miło by było gdyby sprawdzali co jakiś czas forum. Gdzieś indziej doszukałeś się kolejnych informacji czy odpuściłeś temat?

Ona

Co za pierdoły Jeszcze nigdy nie spóźniła mi się wypłata!

gosc

Miałem tam aplikować, czyli nie polecasz generalnie tej firmy?

Żabol

Czy firma w przyszłości będzie prowadzić rekrutację na stanowisku monter urządzeń elektronicznych lub operator agregatu lutowniczego ?

@Żabol

Wyślij CV proszę. rekrutacja@cora.pl

Pirania

Witam jak wygląda praca na produkcji czy to jest praca przy maszynach czy może składanie jakiś elementów

Chcialabym wiedzieć jak wyglada praca przy produkcji? Są jakieś normy trudne do wyrobienia? Czy na produkcji pracują kobiety?

Narazie sie rozgladam.

Witam, niech ktos napisze jak wyglada praca na magazynie , jakie zarobki i czy warto skladac papiery ?.

ruggi

Kadrowcy w tej firmie nie mają za bardzo co robić to prowadzą rekrutacje w których i tak nikogo potem nie zatrudniają. Dla zabicia czasu chyba. Najlepsze jest to że naciskają na jak najszybsze spotkanie, tak jakby potrzebowali na już pracownika. (usunięte przez administratora)

Erwin

Ostatnio szukali Kierownika Produkcji. Nikt nie został przyjęty. Po co w takim razie takle akcje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CORA Lighting Systems?

Gal

Ludzie fajni, atmosfera też ale nie można tego samego powiedzieć o robocie często zdarza się (usunięte przez administratora) aczkolwiek sami pracownicy są nagradzani jakimś obiadem za 15zl jak się dobrze sprawują raz na msc

Sebastian

Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

Odpowiadacz
@Sebastian

Jak jest robota biorą co się da(usunięte przez administratora)

Nikt ważny

I dobrze, przynajmniej pracują tam kulturalne osoby.

Maniek
@Nikt ważny

Mysle ze przedmowcy chodzilo o zle traktowanie juz na etapie rozmowy o prace

Ja czekam na rekrutację ale myślę że będzie lipa z tego poczebuje ludzi a nie dzwonią

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Podmiejska 7
    41-940 Piekary Śląskie