Avans Centrum-wschód sp.z o.o.

Opinie o Avans Centrum-wschód sp.z o.o.

daldi

co się stało, że taka cisza na stronie Avansu Centrum -wschód?

Mariusz

Odpowiem dwóm. Pracowałem w Avansie i pracuję w Neonecie. Mam porównanie. W Avansie total bałagan. Na górze jedna osoba odpowiedzialna za wszystko, podejmująca decyzje. Totalny komunizm. Neonet - przynajmniej wiem za co mi płacą. Wyrobię plan - zapłacą tyle ile było naliczone. Avans - oni tylko wiedzieli jak i ile mi zapłacą premii - czarna magia. Totalny PLUS dla Neonet.

MANIEK

Potwierdzam w neonet nie ma rewelacji, pracuje w neonecie, w małym mieście w woj. łodzkim. Jest tu też Avans i wiem, że oni mają o wiele lepiej, fajniejsza atmosfera, bardziej na luzie i większe pensje. Myśle o tym żeby się przenieść.

NEONETEK

AVANS JEST OK. w neonecie to dopiero jest wyzysk zarabia się 950 zł. i co powiecie??

m...

zgadzam się w 100 % [usunięte przez moderatora] , chamstwo i oszustwo, w dodatku naginają prawo, przynajmniej ja się o tym przekonałem/łam

Totalny bałagan,dosłownie wszędzie.Brak kompetencji u ludzi którzy tam pracują,W Avans,do góry pną się ludzie tylko po przez pokrewieństwo rodzinne lub znajomi,nie liczą się kwalifikacje,dyrektorami zostają ciemniaki bez szkoły,którzy nie dawali by sobie rady w kierowaniu,kioskiem ruchu.Firma fatalnie płaci nastawiona jest głównie na tanią wiejską siłę roboczą,Bałagan jest przenoszony z roku na rok braki sięgają ogromnych sum,pozorne remanenty nic nie zmieniają,a dyrekcja udaje,że nie ma problemu.Po za tym zero socjalu,opieki medycznej,niby duża firma,a w koło panują średniowieczne warunki pracy,

Zostaw opinię o Avans Centrum-wschód sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avans Centrum-wschód sp.z o.o.