Rhea Polska Sp. z o. o.

Opinie o Rhea Polska Sp. z o. o.

TOSIMADO

Firma Pana Artura jest niesolidna. Pracują na terenie Warszawy, jak również w okolicach Legionowa. Pan Artur przesympatyczny człowiek okazał się niestety miernym wykonawcą i miernym człowiekiem. Prace przez niego rozpoczęte nie zostały zakończone po dziś dzień. Człowiek, gdy zobaczył pieniądze zapadł się pod ziemię. Nie można było się z nim w żaden sposób skontaktować. W kontakcie osobistym – przesympatyczny, wzbudzający zaufanie człowiek., jednak to jest tylko gra. W momencie otrzymania pieniędzy współpraca z nim przerodziła się w mękę. Zdecydowanie nie polecam, chyba że zastosujecie Państwo „zamordyzm”, wówczas współpraca z nim będzie przebiegała koncertowo.

Czy atmosfera w firmie Rhea Polska Sp. z o. o. jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Rhea Polska Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rhea Polska Sp. z o. o.