PROPERCO sp. z o.o. sp.k

Opinie o PROPERCO sp. z o.o. sp.k

Wydra

Polecam serdecznie każdemu. Bardzo dobry kontakt z klientem. Ceny bardzo przystępne. Mogę z czystym sumieniem polecić :)

A ja oceniam bardzo dobrze współpracę . Wszystko szybko, fachowo i sprawnie bez żadnych ceregieli. Szczerze polecam.

Joanna J-G

Bardzo miła obsługa i załatwienie sprawy zgodnie z oczekiwaniami. Pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności. Wszystko na duży plus.

Paulina P

Bardzo wysoka jakość obsługi. Agenci zawsze służą pomocą i odpowiadają na wszystkie pytania. Firma godna polecenia. Sprawy szybko i sprawnie załatwione ????

Brałeś udział w rekrutacji do PROPERCO sp. z o.o. sp.k. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Wiktoria Maza

Kupno mieszkania z pomocą tej firmy to sama przyjemność! Obsługa na wysokim poziomie, oferta spełniająca wszystkie oczekiwania, sprawny kontakt. Stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. Polecam gorąco!

Natalia

Fachowa pomoc i doradztwo. Polecam

Łukasz

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony rozmową z Agentem. Uzyskałem wiele przydatnych informacji na temat interesujących mnie nieruchomości. Profesjonalne podejście i dobra współpraca. Na plus.

Iza

Wysoka jakość obsługi. Bardzo szybko załatwiona sprawa. Czy adekwatne do usług

Alicja

Wysoko jakość obsługi. Doradcy bez problemu odpowiadają na wszystkie pytania. Proces podpisywania umowy przebiega sprawnie. Sczerze polecam.

Magdalena

Aplikowałam na stanowisko pośrednika. Jestem w trakcie rekrutacji. Odpowiedź dot. kolejnego etapu przyszła szybko. Rozmowa telefoniczna przebiegła przyjemnie i sprawnie. Telefon o umówionej godzinie. Wszystko merytoryczne i punktualne.

Nisu

Zostałem bardzo zaskoczony kulturą oraz pozytywnością obsługi telefonicznej , dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania w taki sposób żebym wszystko zrozumiał i wiedział. Biuro zaoferowało mi dużą pomoc w załatwieniu formalności czego się najbardziej obawiałem. Duży wybór mieszkań do wynajmu a każde z nich bardzo ładnie wyposażone. Każdemu serdecznie polecam!

Chmurka82

Polecam dla każdego kto szuka swoich czterech kątów. Fachowa pomoc i cierpliwość. Inwestycja w jakikolwiek lokal nie jest łatwa - dzięki podejściu Properco podjęłam decyzję i przekonałam się, że jest dobra. Dziękuje za pomoc i rekomenduje Was! Oby tak dalej.

karinaaaaa98

Doskonała pomoc w znalezieniu mieszkania ! Profesjonalizm, optymalne ceny do jakości uslugi, wszystko na plus. Doskonały zespół osób znających się doskonale na nieruchomościach. Polecam każdemu !

Evelyyyn

Polecam w 100%. Odpowiedni i kompetentny zespół. Angażują się w powierzone zadania i dają z siebie wszystko. Dziękuje za pomoc w zakupie wymarzonego mieszkania i polecam przyszłym klientom

IP

Pierwszy kontakt telefoniczny okazał się miłym zaskoczeniem gdy podczas rozmowy dostałam odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania które nie zawsze były łatwe. Następnym etapem było spotkanie które tylko potwierdziło moje pierwsze wrażenie. Firma po prostu zna się na nieruchomości i na ludziach. Znalezienie odpowiedniego mieszkania utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że nie mogłam lepiej tracić.

Pat

bardzo szybka realizacja powierzonego zadania . Profesjonalne podejście do klienta . Firma bardzo profesjonalna dlatego serdecznie polecam.

Agencja Properco może nie należy do najtańszych, ale jeśli komuś zależy na korzystnym i szybkim załatwieniu sprawy, a przy tym dobrej komunikacji opartej na wzajemnym zrozumieniu i szacunku, to warto celować w jakość usług. Znakomite podejście do klienta, pełny profesjonalizm. Szczerze polecam.

Mglanc

Najlepsza moim zdaniem firma zajmująca się obrotem nieruchomościami wszystko na jak najwyższym poziomie bez zbędnego kretactwa. Polecam ją każdemu kto potrzebuje pomocy przy kupnie sprzedaży nieruchomości.

Tanita_

Jako klientka bardzo polecam ich usługi. Mają świetnych, wykwalifikowanych pracowników. Skutecznie realizują powierzone zadania. To dla mnie najlepsza firma na rynku.

Paulinkab0107

Świetne doradztwo w sprawie kupna nieruchomości. Przez całą współpracę kontakt był bezproblemowy a pośrednik szczery i uczciwy. Pośrednik oprowadzający mnie po nieruchomościach, wszystko jasno i szczegółowo opisywał oraz pokazywał. Firma bardzo profesjonalna, dlatego serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PROPERCO sp. z o.o. sp.k - Kielce

• Jak się pracuje w PROPERCO sp. z o.o. sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy PROPERCO sp. z o.o. sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROPERCO sp. z o.o. sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROPERCO sp. z o.o. sp.k