NSG
2 10 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.

piwko Nowy wpis

nie mają zadnej informacji w ogłoszeniach zamieszczonych o prace czy jest umowa.

anonim Nowy wpis

szczawik Nowy wpis

masz jakieś dziwne podejście do podejmowania nowej pracy... to nie jest casting rodem z Mam talent czy innego tego typu programu. Widziałeś w ogóle jakieś oferty pracy które do zaproponowania ma obecnie NSG ? bo na wyszukaniu właśnie ich powinna się rozpocząć Twoja przygoda. A czuje że nawet tego nie ogarnąłeś

gutek

buhahaha zajmuje sie tym w szczecinie? szkoda ze pracowalem tam pare dni, namydlili oczy szybka mozliwoscia awansu ze mozna otworzyc wlasne biuro i szef mi powiedzial ze w szczecinie i koszalinie biura jeszcze nie ma

Ranking
Przybiał

N.S.G, nie nie nie i jeszcze raz nie.(usunięte przez administratora)

nie dajcie sie nabrac

zaprosili mnie na dzien probny, chcialam pracowac jako doradca klienta i na to wyslalam zgloszenie. nie wiem czy cos im sie pomylilo ale kazali mi chodzic po domach i potem po dniu na probe szef powiedzial, ze najpierw musze zaczac od tego chodzenia, ze podpiszemy umowe zlecenie probna na 2 tgodnie, a potem zobaczymy. od razu zrezygnowalam, bo nie na to sie pisalam!

Tak2Nie

ziom

pracuje polecam nie zwracac uwagi na komentarze system awansu wiarygodny jak najbardziej przyjsc i przekonac sie jak jest naprawde a potem wystawiac opinie.

Zdzichu

Pracuje tam, polecam. Młody zespół, mi się podoba. Zaczyna jako handlowca w systemie D2D, chodzisz i oferujesz ludziom gwarancję na zamrożenie cen i tańsze opłaty za prąd. Tylko głupiec nie chciałby płacić więcej, więc łatwo ludziom oferować coś co jest im korzystne i nie wciskasz im kitu. Zacząłem pracę niedawno, ale jestem zadowolony. Prosty i przejrzysty system, jak wyrobisz po 6 dziennych planów pod rząd, otrzymujesz możliwość awansu na trenera, jedziesz zdawać specjalny test. Później możesz zostać asystentem managera, następnie managerem i otworzyć własne biuro. Mam znajomego co zajmuje się tym w Szczecinie u jest managerem. Powiem tylko tyle, że ma 5 cyfrową wypłatę. To co mi się podoba, to że dostajesz prywatnego trenera, z którym chodzisz i on Cię uczy. Za bilety zwracają, a płacą wcale nieźle.

ser

NSG Słupsk ? Siedziba na ul Armii Krajowej. Ktoś coś wie na ten temat ???

efewfewf

http://www.firmy.net/systemy-telekomunikacyjne/abi-power,Q9XXB.html https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=1f201c26-b7a7-4cf4-b29d-1f95999f5234

p4tr

haha dobre.. chyba cie wywalili bo nie umiałaś/eś sprzedawać i teraz się mścisz :) firma jak najbardziej wiarygodna awans jest możliwy tylko trzeba się wysilić sam nie przyjdzie kolego :) a to ze się nie nadajesz to druga sprawa.. pozdrawiam .

bylypracownik

jedna wielka sekta. nie polecam. wciskanie biednym ludziom uslug na energie. oraz robienie pacownikom nadziejii o awansie. jedno wielkie [usunięte przez moderatora]. akwizycja

Zostaw opinię o NSG - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie