NSG Holding Sp. z o.o.
2 30 35 5 1
Administrator Nowy wpis

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy NSG Holding Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Zainteresowana Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że zupełnie nikt nie zagląda na to forum?

Administrator Nowy wpis

Czy są na forum pracownicy NSG Holding Sp. z o.o.? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

3 Nowy wpis

potwierdza, strona internetowa firmy nie działą, więc gdzie szukać info?

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
ntmz4

Czy Wy nie rozumiecie, że ta firma istnieje tylko w rejestrach, bo póki co nie może jej zamknąć, bo wierzyciele, sądy i tak dalej... Nie ma już biura, nie ma strony internetowej, nie ma telefonów, nikt nie odbiera poczty, a Prezes ukrywa się przed światem. Tyle w temacie.

HEN

kto zna aktualny nr.tel., lub adres do N.S.G. Holding Sp. z o.o. proszę.

ntmz4

tsa dokładnie o tej firmie się wypowiada. I ja również.

ntmz4

Firma praktycznie nie istnieje. Nie ma pracowników poza Prezesem :D NSG już się z łopatek nie podniesie, a ktoś, kto mówi, że tam teraz pracuje to lepiej niech sprawdzi, czy o tą samą firmę chodzi.

gvbg

Benek mówissz o firmie NSG Holding z Wrocławia- firma windykacyjna której prezesem jest P.G. ?

tsa

Jak możesz pracować w tej firmie skoro jej nie ma? Zawinęła manatki z Robotniczej i tle po N.S.G. Holding

sdd
@tsa

W jakiej firmie ? NSG Holding gdzie prezesem jest P.G ? No chyba nie... piszesz na forum o firmie, w której pracować nie możesz, wiec zanim zaczniesz pisać piedoły, to sprawdz o jakiej firmie się wypowiadasz bo na pewno nie o firmie windykacyjnej NSG Holding

Tsa

Pracy w tej firmie, a raczej pracy u Prezesa N.S.G. Holding Sp. z o.o. we Wrocławiu nie polecam najgorszemu wrogowi. Umowa zlecenie podpisywana co miesiąc po przepracowanym miesiącu, a nie przed rozpoczęciem miesiąca i tak przez kilkadziesiąt miesięcy- tak aby w razie czego Prezes mógł obciąć z 200-300 zł z wypłaty, bywało że zamiast 1100 zł pracownik dostał 600, albo wcale. Co miesiąc obiecanki, że umowa o pracę, albo podwyżka, a w afekcie obcięcie kasy. Ale jak widać karma wraca, bo żerowanie na klientach i pracownika doprowadziły do upadku firmy.

ntmz4

1000 na rękę pod warunkiem, że wszystko będzie ok. Jeśli nie, to i 1000 nie będzie. No ale firmy już praktycznie nie ma, więc nie zarobi się nic :D

ntmz4

Rafale nie wiesz o czym mówisz, więc lepiej nie mów wcale :) Lepszy jest zasiłek, bo pracować za darmo lub za kilkaset zł nikt nie chce. Z czegoś trzeba żyć, nie sądzisz? A tak na marginesie - stawać się atrakcyjnym dla innych pracowników? A po jakiego grzyba? No chyba że miałeś na myśli pracodawców :) Jak widać - jak się pisze - to trzeba wiedzieć co i o czym.

tss

Ale tej firmy już nie ma, wiec chyba w tym przypadku lepszy zasiłek :D

ntmz4

Pracowałam tam parę tygodni. Lepszy zasiłek dla bezrobotnych. Praca na umowę zlecenie za 1000 PLN na rękę (oczywiście 8h) a jak się zwalniasz to masz problem, żeby dostać pieniądze, bo nagle okazuje się, że wszystko co się zrobiło było nie tak. Dziwne, że póki się nie powiedziało, że się odchodzi to wszystko było w jak najlepszym porządku. Opinia wyżej napisana jest śmieszna i napisana przez osobę najbardziej zainteresowaną tym, żeby PR firmy był pozytywny. ODRADZAM współpracę!

kumi

Myślę , że NSG Holding to bardzo dobry kierunek dla osób które liczą na fachową i merytoryczną obsługę . Także osoby , które chciałyby tutaj pracować muszą wykazać się dużym doświadczeniem i obyciem w sprawach , którymi się zajmują ,aby przez przypadek nie popsuć ich dobrego imageu. Nie jest tu łatwo

rrrr

W internecie jak i KRS GOV widnieje tylko NSG Holding z Wrocławia, a ze Słupska nie ma takiej firmy wiec albo podają błędną nazwę (co już powinno dać co myślenia) ale zwyczajnie się podszywają pod Wrocław...

rrr

Firma NSG Holding ze Słupska a NSG Holding Wrocław to zupełnie dwie rożne firmy, wystarczy sprawdzić na necie a nie pisać głupoty.

hugo

do mnie niestety jeszcze do tej pory nie. Ale może ktoś inny z tego forum miał więcej szczęścia do NSG?

szymek

czy ktoś z Was aplikował może na oferte Handlowca, Telemarketera z NSG Holding? odezwali się do Was?

były pracownik

Powiem szczerze, że trochę się zdziwiłam czytając opinie na tym forum. Pracowałam krótko, bo tylko miesiąc ( znalazłam lepiej płatną pracę) ale wspominam całkiem nieźle nsg holding. Atmosfera w pracy ok, praca dość lekka. Można było wcześniej wychodzić jak się miało coś do załatwienia na mieście.A zarobki przy tego typu pracy też nie były najgorsze.Ale kto jak uważa...

ania

A NSG ma filię w Słupsku??Czy były pracownik nie wiem gdzie pracował hehe:)))

Tak1Nie

byly pracownik

Nie rozumiem negatywnych komentarzy, pracowalem bez zastrzezen wszystko sie zgadzalo co do grosza przejrzysty system awansu, gdybym nie zdecydowal sie wyjechac za granice kontynuowalbym dalej prace w nsg slupsk dodatkowo indywidualne podejscie do kazdego pracownika szkolenia i nikt nie poczuwa sie jak jacys prywaciarze.

Ania

no to ja poważnie odpowiadam.premia za frekwencję hahaha:)do pracy masz obowiązek przychodzić jeśli Cię nie ma to albo masz L4 albo wypisujesz urlop a jeśli masz umowę zlecenie to za ten dzień nie masz płacone.

TakNie

Nie no ale poważnie się pytam. Czy ta premia to jest za wyniki czy może za frekwencję w pracy bo w niektórych firmach i tak się zdarza

Ania

Wygląda jeszcze gorzej niż kiedyś..ta firma się już chyba kończy....

Maciej

p.g. - 2012-10-09 15:48:17 Bez komentarza - może tylko jedno zdanie na temat tego wpisu powyżej poważny przedsiębiorca czyta umowy które podpisuje przed ich zawarciem i robi prowadzi biznes świadomie, bo najłatwiej to coś napisać i wyrządzić innemu krzywdę poprzez wydanie nieprawdziwej opinii.Szanowny Panie [usunięte przez moderatora], umowa, co prawda nie gwarantuje, że będzie Pan informował o postępach w wykonywanym zleceniu, ale jest dobrą praktyką biznesową, że utrzymuje się kontakt z klientem i nie ignoruje się jego zapytań. Przy okazji informuję wszystkich zainteresowanych, o ile ktoś odczytał to inaczej, że moje zastrzeżenia nie dotyczą strony merytorycznej, a jedynie czysto etycznej za jaką uważam traktowanie klienta z należytym mu szacunkiem. Mój wpis opisuje prawdziwą sytuację, której implikacją jest wydanie prawdziwej, bo mojej własnej, opinii . Można się z nią nie zgodzić lub z nią identyfikować, to prawo każdego z nas. Nie jest to ani oszczerstwo ani tym bardziej pomówienie, jest to opis rzeczywistości, której, jako właściciel firmy, jest Pan kreatorem. Przy okazji, oceniam firmę, a nie Pana personalnie, proszę zwrócić na to uwagę. Nie jest moim celem robienie komukolwiek krzywdy, gdyż stoi to w sprzeczności z moim sumieniem i światopoglądem. Krzywdę wyrządza Pan sam sobie dopuszczając do podobnych sytuacji i reagując na krytykę w sposób nazbyt emocjonalny, żeby nie powiedzieć histeryczny zamiast szukać drogi porozumienia. Na resztę Pańskich zarzutów mając na uwadze Pańskie dobro odpowiem drogą mailową. Z wyrazami szacunku Maciej B.

p.g.

Maciej

Witam, piszę jako klient za co z góry przepraszam, jednak portal ten daje możliwość wypowiedzenia się bez konieczności rejestrowania się, logowania itdp. Do rzeczy, z firmą tą miałem krótki kontakt, ale dostarczył on wystarczająco dużo informacji,aby móc się wypowiedzieć. Otoż na poczet windykacji wpłaciłem 125 zł netto, minęło kilka tygodni i po wstępnej aktywności NSG nie pozostał ślad. Napisałem mail z prośbą o poinformowanie, co się dzieje w sprawie mojego zlecenia, miła Pani odpisała, że właśnie piszą do mnie pismo (cóż za zbieg okoliczności:) ). Pismo faktycznie dotarło i \"wzywało\" mnie do wpłacenia ok.800 zł celem zastępstwa procesowego, opłat skarbowych itp. Zapytałem,co zostało zrobione do tej pory za kwotę 125 zł, cisza...wobec tego poprosiłem o zwrot pieniędzy...cisza jeszcze cichsza :). Tak mniej więcej wyglądała moja współpraca z NSG, aż dziwne że tak jawne ignorowanie klienta pozwala tej firmie jeszcze funkcjonować. Szczerze odradzam.

zak82

Napisać oszczerstwo w internecie każdy może ja tam jestem zadowolony ze współpracy i polecam wszystkim. Internet jak wiadro bez dna wpada opinia i wypada. Napisałem odpowiedź bo kiedyś też mnie taki anonim opisał i co mogłem zrobić nic. pozdrawiam

TakNie

Zostaw opinię o NSG Holding Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie