Opinie o RB Logistic w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RB Logistic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w RB Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB Logistic w Olkusz

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w RB Logistic?

Zbychu

Nie ma takiej możliwości

Lolek

Generalnie firma jak i sama praca jest ok, finansowo też dobrze. Tylko trzeba uważać z kim, co, się mowi.

Radek

Generalnie dobry pracodawca, firma od powstania fajnie się rozwija, mają dużo aut,polecam pracę.

PR

Stary lepiej sobie daruj. Tam się kolejna afera kręci a prokurator zaraz ich wszystkich wsadzi. Poza tym zarobki nie były jakieś extra wiec nie warto.

PR
@PR

Ale atmosfera pracy fajna i ludzie fajni. Ja miałem tam fajna ekipe. Wiec to byl plus. Gdyby ta kasa byla lepsza to bysmy nie poodchodzili.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie RB Logistic? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Iwo

Rzadko odwiedzacie to forum, czy z jakiegoś powodu? Warto starać się o robotę?

Fredii

Witam napiszcie jakie zarobki są w tej firmie ile za dniówkę wychodzi i czy jest podstawą z góry Dziękuję

Ben
@Fredii

Nikt nie odpowie ile da się zarobić w RB trans?

Filip

RB Logistic to firma z opinią dobrego pracodawcy. Warto się tu dostać do pracy, polecam

Kiero
@Filip

A jakieś konkrety?

@Kiero

Pracodawca zapewnia dobre wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju. To informacja ze strony internetowej RB Logistic. Czy jest ktoś z obecnych lub byłych pracowników, którzy mogliby potwierdzić te dane i wyrazić opinię o pracy w tej firmie. Pamiętajcie, że dzięki temu możecie pomóc innym użytkownikom tego forum.

Kiero

Witam wszystkich serdecznie, chciał bym się dowiedzieć czy warto starać się o pracę w firmie jako kierowca c+e,jakie zarobki,jak atmosfera w firmie czy ucinają kasę jeśli tak to za co.I czy pełen legal? Prosił bym o wypowiedzi ludzi którzy coś wiedzą a nie słyszeli z góry dziękuję.

Iwona

@Radek, firma RB Logistic poszukuje pracowników na stanowiska: spedytora międzynarodowego, dyspozytora, asystenta spedytora. O wymaganiach oraz o tym co zapewnia ze swojej strony pracodawca przeczytasz na stronie firmy w zakładce praca: http://rbtransport.pl/

Radek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jak się pracuje?

RADEK

Szukam zmiennika na podwojna mam 40 Lat wojewoctwo Lubelskie Palacy ale nie pijacy Moj numer telefonu 534947740

Iwona

@Rb kietowca, a co z kwestią warunków pracy? Będąc kierowcą w firmie RB Logistic można liczyć na jakiegoś typu benefity? Chętnie dowiemy się więcej informacji, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, nowe informacje na pewno będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników forum.

Indiana Jones

Z pożyczaniem piniedzy juz tak jest.Pozycza sie cudze a pozniej oddaje swoje.

Iwona

@henryrozumiem, że poleciłbyś pracę w RB Logistic. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy zaszły w niej zmiany, które mogą być istotne dla osób rozważających przesłanie swojej aplikacji?

rysiek

kasa w terminie ale jak duża jest to kasa konkretnie? dodam że ja chc się d was dostać do pracy na takie stanowisko jak Specjalista ds. Optymalizacji Magazynu bo wiem że w tym roku są PRZEPROWADzane takie rekrutacje u was

henry

Pracuję w RB trzy lata jako kierowca i nie narzekam, kasa w terminie, nikt się nie czepia, wiadomo robote trzeba zrobić

skiper32

Witam.Panowie jaki jest klimat w RB?Mam zmiar złożyć papiery jako kierowca.Moje pytanie brzmi pchac się czy omijac?

skiper32

apollo13

Potwierdzam, kierowniczka z Warszawy jest nieprzyjemna. Poza tym dopóki pracują i coś do gadania mają tam siostry (i dziedziczki) Reymer, to nie ma co liczyć na dobrą atmosferę i zgrany zespół. Zawalają robotę (szczególnie A.) i jeszcze mają pretensje, że w ogóle muszą pracować. Ale na pewno nie jest to zła firma.

panna pączuś

też chciałabym być magazynierem w RB Logistic isłyszałam że jakieś duże rekrutacje nowych pracowników się szykują, a ja akurat pilnie potrzebuję nowego zatrudnienia z powodów osobistych. i w takim razie ponawiam pytanie poprzednika Janko, jakie ta firma ma wymagania wobec nowych pracowników magazynu?

Zostaw merytoryczną opinię o RB Logistic - Olkusz

• Jak się pracuje w RB Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy RB Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RB Logistic
2.3/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Szara 10
    00-420 Olkusz