Moja Szafa

Opinie o Moja Szafa

Angelika

Pracowałam w firmie jakiś czas temu, odeszłam z powodów osobistych, można wypracować sobie bardzo fajne prowizje jeżeli się jest dobrym, chociaż trochę przeszkadza w tym właściciel - klienci często narzekają, że jest niemiły podczas pomiarów, co dziwne bo jemu akurat najbardziej powinno zależeć na dobrej opinii o firmie, wśród klientów jaki i jego pracowników, do których często odnosi się niekulturalnie i gburowato, tym bardziej że pracują dla niego przede wszystkim kobiety. Sytuację często ratuje jego żona, która jest do rany przyłóż.

s

sorry pomylka z ta ocena... i opinia, to mialo do adamowickiego knaufa byc

malka

nie dbacie o pracownikow, malo im placicie, cos obiecujecie a pozniej tego nie spelniacie!! jednym slowem du pa, nie firma... fatalne warunki, wielkie wymagania wzgledem mozliwosci pracownikow traktowanie pracownikow: nieludzkie!!! wniose na was skarge!! oczekujcie naglej kontroli ;] sluzby specjalne w drodze!

Zostaw opinię o Moja Szafa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moja Szafa