" FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION" sp.j.

Opinie o " FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION" sp.j.

midi5

Polecam firmę. Wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy. Każdy znajdzie coś dla siebie:)

B

Absolutnie nie polecam! Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Jeden z pracowników dopuścił się podmienienia wyników auditu. Całe oszustwo zostało poparte przez jedną z osób z firmy Future Centre, która jako jedyna podeszła do sprawy zamiany wyników audytu bardzo rzeczowo,z chęcią wyjaśnienia sprawy. Niestety zarząd jak najszybciej postarał się zamieść sprawę pod dywan udając, że nic się nie stało. Osoba, która ewidentnie dostrzegła oszustwo, dostała reprymendę siłą rzeczy wycofala się z chęci pomocy. Tak więc jesli ktos chce otrzymać realne i rzeczywiste wyniki audytu to na pewno nie przez tą firmę!!

Zostaw opinię o " FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION" sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION" sp.j.