Finish Profiles Sp. z o.o.

Nowa Pułapina

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Finish Profiles Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finish Profiles Sp. z o.o.

człowiek z branży

Szukają handlowca - magazyniera na Kielcach , no to życzę powodzenia przyszłemu pracownikowi.Ta firma to ..., zwykła przyzwoitość nie pozwala mi nazwać tego po imieniu.

ololo

No niestety , praca u nich to masakra jednym słowem. Permanentna inwigilacja, GPS-y w autach o czym nie informują, płaca - hmmmm są firmy gdzie płacą znacznie więcej, obroty dla handlowców na poziomie 150- 200000 nie satysfakcjonują pazernego zarządu. Dziewczyny w dziale handlowym wręcz "uwielbiają " swoje obowiązki i kamery w zakładzie. Pracowałem tam sporo, niestety moje wynagrodzenie ( większe niż dyr. zarz. ) raziło w oczy i mi podziękowano. Jednak zapomniano o jednym to wynagrodzenie nie wzięło się z kosmosu, tylko z wypracowanego przeze mnie rynku! Już padali i chcieli się sprzedać , zobaczymy co będzie dalej, ogólnie nie polecam, chłopaka co latał po Świętokrzyskim też wykołowali, Lubelskie- też uciekł do konkurencji . Tak więc proponuję się zastanowić . Konkurencja ma te same produkty w znacznie niższych cenach - logistyka zakładu kuleje. Reasumują szambo w pięknych słowach v-c Prezeza Kośniewskiego zakład promieneje - ŻENADA!

Zostaw opinię o Finish Profiles Sp. z o.o. - Nowa Pułapina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finish Profiles Sp. z o.o.